İçeriğe Yönlendir

Taşınabilir Şarj Cihazı: Hangi Özelliklerlerde Olmalı?

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

biz sahte olanlardan olduğunu tahmin ettiğimiz isimsiz etiketsiz olan 300 adet yaptırdık bir sponsora tanesine 15 dolar artı kdv tuttular. 2 dolar da çift taraflı logo. Kullananlar memnun görünüyor ama bana çok güven vermiyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

biz sahte olanlardan olduğunu tahmin ettiğimiz isimsiz etiketsiz olan 300 adet yaptırdık bir sponsora tanesine 15 dolar artı kdv tuttular. 2 dolar da çift taraflı logo. Kullananlar memnun görünüyor ama bana çok güven vermiyor.

Hocam elinde varsa kapasite testi yapalım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Cenk Bey konu acmistim, telden girdigim icin link ekleyemiyorum, ona da goz atabilirsiniz.

Ben sizin konuyu okudum zaten Özlem Hanım. Ama ben genel bir konu olsun diye bunu açtım. Sadece kendim için değil, herkesin faydalanabileceği bir konu olsun istedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Ben sizin konuyu okudum zaten Özlem Hanım. Ama ben genel bir konu olsun diye bunu açtım. Sadece kendim için değil, herkesin faydalanabileceği bir konu olsun istedim.

Tahmin ettim :) Yine de belirtmek istedim:) Elinize saglik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

mAh değeri arttıkça boyut büyüyor. Doğal olarak taşınabilirlik azalıyor.

Marka olarak Xiaomi iyidir. Ancak piyasada çok sahtesi var. Dikkkat edilmeli. Güvenilir yerlerden alınmalı.

Blogumda mümkün olduğunca gerçek kapasite testleri yapmaya çalışıyorum. Bu hafta bir kaç model daha ekleyeceğim.

https://powerbanktestleri.wordpress.com

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

mAh değeri arttıkça boyut büyüyor. Doğal olarak taşınabilirlik azalıyor.

Marka olarak Xiaomi iyidir. Ancak piyasada çok sahtesi var. Dikkkat edilmeli. Güvenilir yerlerden alınmalı.

Blogumda mümkün olduğunca gerçek kapasite testleri yapmaya çalışıyorum. Bu hafta bir kaç model daha ekleyeceğim.

https://powerbanktestleri.wordpress.com

Blogu inceledim, baya power bank gecmis elinden oldukca da faydali olmus, tesekkur ederiz.

Yeni incelenecek modeller hangileri ogrenebilir miyiz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Asus Zenpower 10050mAh

Sony 5000mAh

Romoss Sailing 2600mAh

Bu hafta bir aksilik olmazsa ekleyeceğim testler.

Blogu tekrar güncellediğim için diğer testler şu an yok. Çin menşeili ve markalı olan bir çok ürün geçti elimden. Kullandım bol bol test ettim çoğunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Ben 10400 luk Ttec marka kullaniyorum. 2a ve 1a lık 2 usb girisi bulunuyor. 2a lik cikis randiman vermiyor kullanan bir cok arkadasimda 2 amperlik kismin bozuldugunu belirtiyor. Ama Note 4 telefonumu 2 kereye yakin dolduruyor ( şarj ederken kullaniyorum). Ayrica silikon kilifida beraberinde satiliyor. 3-4 kere dusmesine ragmen halen saglam.

Meslek geregi surekli bekleme yaptigimiz icin tum arkadaslarimda var powerbank. En cok xiaomi , hp , asus urunlerinden memnunlar.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

30e4c3a89d81c9f99c7820e8e76611f1.jpg

Kardeşine 10400, kendimde 10000 kullanan biri olarak kesinlikle 10000 lik alın, diğeri 3 senelik büyük ve eski bir versiyon.

3000 binlik bir telefonunu 2 kere şarj eder 3 değil bu arada.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yazmazsam olmaz. HTC kullanıyorum sadece

Yakında düşer kırılır. Al bir power bank.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sağdan soldan eşantiyon stayla takılıyorum. :biggrin: 2500-3000 mAh lık 4-5 tane var. Kredi kartı ve çakmak tipinde. Yetiyor.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Sağdan soldan eşantiyon stayla takılıyorum. [emoji3] 2500-3000 mAh lık 4-5 tane var. Kredi kartı ve çakmak tipinde. Yetiyor.

Benim hic yok[emoji16]
Yorum bağlantısı

Benim hic yok[emoji16]

Çok isteyince oluyormuş.  :D Denk gelse, imkanlar el verse tüm foruma benden power bank. Ama maalesef.  :(  :)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Mophie markasını bilen, kullanan var mı?

Apple'in bizzat destekleyip kendi Store'larinda sattigi urundur, telefon kilifi seklindeki sarjlardan almistim, marka guzel urunler dayanikli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

https://www.aliexpress.com/item/AUKEY-Quick-Charge-3-0-5000mAh-Mini-Cylindrical-Power-Bank-With-AiPower-Adaptive-Charging-Portable-External/32690714811.html

Yukarıdaki ürünü satın almıştım. Hızlı şarj özelliği zaman zaman hayat kurtarıyor. Yılbaşında seyahatte olacağımdan hızlı şarj çok işimi görecektir.

Ancak maalesef ürün çok yüksek ihtimalle sahte.

Ürünün devresi ve logosu orjinali ile alakasız. Ürünün linkinde orjinal devreyi görebiliyorsunuz.

Bende ki ise:

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8j_oPXGNaXXagOFbXC.jpg

Logo ise:

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8eY.RXNFXXXcUQpbXM.png

Orjinal logoya ise şu linkteki videonun 1.49'da görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Orijinal xiaomi isteyen olursa yardımcı olurum

Fevzi bey forumumuzda satış yapmak ve ilan vermek kurallara tabidir, bilginize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...