İçeriğe Yönlendir

Opel Astra & Ford Focus St-Line Karşılaştırması

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

O tenekenin ancak arka farını görür tenekeyi beğenmeyenler [emoji23]

seni arabandan soğutmasın sonra o beğenmedigin halka. çarşamba akşamı peşimden niye gelmedin geleydin ya. araya bir sürü araba aldın sonra yolu kaybettim ışıkta kaldım falan filan sen biraz aracına alışta sonra bir deneme yaparız hem murat abi de gelsin hakemlik yapar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

seni arabandan soğutmasın sonra o beğenmedigin halka. çarşamba akşamı peşimden niye gelmedin geleydin ya. araya bir sürü araba aldın sonra yolu kaybettim ışıkta kaldım falan filan sen biraz aracına alışta sonra bir deneme yaparız hem murat abi de gelsin hakemlik yapar

O bozuk yollarda nasıl kıyayım arabama daha cicim aylarindayiz
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

O bozuk yollarda nasıl kıyayım arabama daha cicim aylarindayiz

Cicim ayı falan yok, direk vur kirbaci. Vuramiyosan Servet abiye ver o vursun. Benim 6. Viteste gördüğüm hızı arkadaşım 4 te vurdu. 5500 devirr.[emoji4]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı

Cicim ayı falan yok, direk vur kirbaci. Vuramiyosan Servet abiye ver o vursun. Benim 6. Viteste gördüğüm hızı arkadaşım 4 te vurdu. 5500 devirr.[emoji4]

İyi halt yemiş hatta söyle sürekli deviri redline a soksun daha iyi olur[emoji48]
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Kırbaç denmiş, derim pantolonum nerde

Aboo abi sen yanlış anladın galiba.[emoji23]
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kırbaç denmiş, derim pantolonum nerde

Deri pantolon? Buyrun [emoji3][emoji3][emoji23]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Deri pantolon? Buyrun [emoji3][emoji3][emoji23]

İlahi Cenk Bey, cok guldum [emoji23] Servet Abi tepki vermedigine gore gormedi[emoji39]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

İstanbul park rekorları var abi. Ama daha yeni type r için de after market parçalar daha çok çıkmadı, geliştikçe daha iyi olabilir. Malum Japon

pistte denk geldin mi bilmiyorum siyah cupra var bi tane efsane porsche ye ayar verdiğini görünce saygı duydum sağlam yürüyo   :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu araba 150 200 m uçurumdan yuvarlandı

olabilir, focus yada mondi olsaydıda aynı sonucu alırdın, nasıl yuvarlandı oda önemli, 30 metrede getir aynı arabayı sana 2 ye katlayıp geri vereyim, bunlar kıstas değil kardeş, üretimde belli standartlar vardır, senin kasttetiğin sağlamlık ZPT de bile yok,   resimlere bakarsak takla anında tavan direk baskı almamış, a sütunu köşeden darbe var, muhtemelen yanal takla bu, tavan kısmı 30 takla atsa belki 2-3 kez hafif temas yapmış, tavan sacına bak dikkat et, çoğu zaman havada dönmüş bu araç, ön ve arkadan daha fazla darbe almış araç, zaten uçuruma bakarsan o diklikte bir yerden takla atarak düşersen araç yuvarlanırken şeve değmez bile, hatta hız bile keser, kısaca takla atarken tavanı falan bir yere değmemiş bile, sonuç olarak ben ekstra sağlamlık göremedim, normal arabalar böyle hasar alır, adam gibi normal üretilen arabalar, tıpkı Ford gibi, o yüzden etkilenmedim :)

bak örnek resim, bu demek değilki a3 tırttır beş para etmez, kaza vaaar kaza var....  her markada istemediğin kada r bu tarz resim bulursun, bunlarla bir yere varamayız...

bb1c8542262d7303d2f97f308685dda7.jpg

6f5d920a1d47e27e7143c74de868ee01.jpg

al a6  her markada böyle resimler buluruz, Audi Ford VW Merso MAYBACH hiiç farketmez, bunlar sağlam sınıfta araçlar, yani belli şeye göre sağlam, 100 ü geçtinmi alayı duman olur, o yüzden bu resimler boş iş, ha neye göre sağlam, uyduruk tata mata fiat bir kısım reno desen hadi, onlar bile az geriden gelir, senin saab bile farksız bu arada.....

kısaca sağlam araç yoktur, kaza sonrası sağ bırakan araç vardır, oda bir yere kadar, Ford da bu gruptadır, tıpkı Audi Saab yada VW gibi, asla ve asla Ford bu sırada sonda değil bunuda unutma....

darien-audi-crash.jpg

2012-audi-a6-5680.jpg

öyle sanıldığı gibi ne Audi acaip sağlam Ford ondan yada vw dan tırt, ha vw Ford dan az geride o ayrı, neyse, nede diğerleri o derece tırt, kazayı yapınca daha ne olduğunu anlamadan Audinin halkaları gibi iç içe geçer kalırsın...

Yorum bağlantısı

olabilir, focus yada mondi olsaydıda aynı sonucu alırdın, nasıl yuvarlandı oda önemli, 30 metrede getir aynı arabayı sana 2 ye katlayıp geri vereyim, bunlar kıstas değil kardeş, üretimde belli standartlar vardır, senin kasttetiğin sağlamlık ZPT de bile yok,   resimlere bakarsak takla anında tavan direk baskı almamış, a sütunu köşeden darbe var, muhtemelen yanal takla bu, tavan kısmı 30 takla atsa belki 2-3 kez hafif temas yapmış, tavan sacına bak dikkat et, ön ve arkadan daha fazla darbe almış araç, sonuç olarak ben ekstra sağlamlık göremedim, normal arabalar böyle hasar alır, adam gibi normal üretilen arabalar, tıpkı Ford gibi, o yüzden etkilenmedim :)

bak örnek resim, bu demek değilki a3 tırttır beş para etmez, kaza vaaar kaza var....

al a6  her markada böyle resimler buluruz, Audi Ford VW Merso MAYBACH hiiç farketmez, bunlar sağlam sınıfta araçlar, yani beli şeye göre sağlam, 100 ü geçtinmi alayı duman olur, o yüzden bu resimler boş iş, ha neye göre sağlam, uyduruk tata mata fiat bir kısım reno desen hadi, onlar bile az geriden gelir, senin saab bile farksız bu arada.....

kısaca sağlam araç yoktur, kaza sonrası sağ bırakan araç vardır, oda bir yere kadar, Ford da bu gruptadır, tıpkı Audi Saab yada VW gibi, asla ve asla Ford bu sırada sonda değil bunuda unutma....

Fiat 500 grubu, bravo (son kasa) freemont, Renault 2000 sonrası tasarım ve üretimler.

Ali abi bunlara çarpmamaya çalış aklını almasınlar :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiat 500 grubu, bravo (son kasa) freemont, Renault 2000 sonrası tasarım ve üretimler.

Ali abi bunlara çarpmamaya çalış aklını almasınlar :D 

:D yok öyle bir dünya kardeş, freemont birkere fiat bile değil :) hile yapma... ki yapsan ne yazar, abd araçları eu araçlara göre daha tırt zaten, üstelik fiata geçmiş birde, ekstra tırt  :D

1402078424675.jpg

, 2000 öncesi ne oluyor bu renolar, yürüyen tabutmu  :D

merak etme aklımı değil ama canımı alır bu dediklerin, içlerinde olursam tabiii  :D

şaka bir yana yok öyle bir sağlamlık, hemen hemen hepsi, aynı saylırlar, o hemen hemen de ölümle yaşam seçeneğini belirler, o yüzden yazdığın modellerle işim ne yazıkki zaten olmaz, almamda içindede olmak istemem  :tongue:

Yorum bağlantısı

:D yok öyle bir dünya kardeş, freemont birkere fiat bile değil, 2000 öncesi ne oluyor yürüyen tabutmu  :D

merak etme aklımı değil ama canımı alır bu dediklerin, içlerinde olursam tabiii  :D

şaka bir yana yok öyle bir sağlamlık, hemen hemen hepsi, aynı saylırlar, o hemen hemen de ölümle yaşam seçeneğini belirler, o yüzden yazdığın modellerle işim ne yazıkki zaten olmaz, almamda içindede olmak istemem   :tongue:

2000 öncesi tasarımlar istisnalar harici tabuta yakın oluyor abi. Araştır göreceksin. Araç sağlamlığında (Sağlamlıktan kastın çamurluk vs olmadığını yazmaya gerek yoktur umarım) milat 2000 gibi düşün...  :air_kiss:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İlahi Cenk Bey, cok guldum [emoji23] Servet Abi tepki vermedigine gore gormedi[emoji39]

Forumumuzun güzelliği bu... Servet abim de çok gülmüştür, ama konuyu büyütmek istemedi herhalde. Kendi başlattı çünkü...[emoji1][emoji1][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Forumumuzun güzelliği bu... Servet abim de çok gülmüştür, ama konuyu büyütmek istemedi herhalde. Kendi başlattı çünkü...[emoji1][emoji1][emoji23]

Aynen oyle:) Birlikte gulebilmek de guzel :) Ben de zaten bilerek damarina basiyorum ama yok [emoji39]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynen oyle:) Birlikte gulebilmek de guzel :) Ben de zaten bilerek damarina basiyorum ama yok [emoji39]

İşiniz yokmu sizin canlarım hadi bakim hadi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Konudaki amaç nedir ben çözemedim :) Opel astra ve focus hariç her araba var [emoji2] Sanırım herkesin kirpisi kendisine pamuk geliyor [emoji5]

Yorum bağlantısı

pistte denk geldin mi bilmiyorum siyah cupra var bi tane efsane porsche ye ayar verdiğini görünce saygı duydum sağlam yürüyo :good1:

Zeki nin arabası, zaten o ilk etapta stock halde type rekorunu geçti :) çok fena makina şuan daha dolu
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...