İçeriğe Yönlendir

Antalya Medikalpark Arh+ Kan Ihtiyaci

Ali Uymaz

Recommended Posts

Ali Uymaz

Babam cuma günü kalp krizi gecirdi yarin Antalya medikalparkta Bypas ameliyati olacak bizden 5 unite Arh pozitif kan istediler kan vermek isteyenler bana ulasabilir 05058699388 bu arada farkli kan grubu olursa takasta yapacaklarini soylediler simdiden Teşekkürler herkesten Allah razı olsun simdiden...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Babam medikal park ankarada yattığında 1 ünite kan vermişlerdi ama bizden istemediler. Tabi siz başkalarının sağlığı için elinizden geleni yapın ama bulamazsanız üzülmeyin, yardımcı olacaklardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. A rh(+) en yaygın kan gurubudur, kolay bulunabilir. yeter ki vericiler ilaç vs. kullanmıyor olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Herkese iyi dilekleri icin Teşekkürler su anda bir unite kan bir unite trombosit bulduk Teşekkürler

Kaldi 4 tane inşaallah

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Herkese teşekkürler Allah razı olsun hepinizden bu arada 2. Bagiscimiz da bulundu...

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun hocam. Benim ay dolmadığı için veremiyorum arkadaşlarıma ve çevreme haber salıyorum. Zor bulunan grup olmaması sevindirici. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur babanız..

Bu arada bende Antalya'dayım yapabileceğim bir şey olursa aklınızda bulunsun, söylemeniz yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Hepinizden Allah razı olsun sagolun...

Geçmiş olsun hocam. Benim ay dolmadığı için veremiyorum arkadaşlarıma ve çevreme haber salıyorum. Zor bulunan grup olmaması sevindirici. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur babanız..

Bu arada bende Antalya'dayım yapabileceğim bir şey olursa aklınızda bulunsun, söylemeniz yeter.

Teşekkürler ihtiyac olusursa ulasirim inşallah Allah razı olsun...
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Herkese tekrardan Teşekkürler az once ameliyattan ciktigi soylendi yogun bakimda uyutuluyormus Allah razı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...