İçeriğe Yönlendir

Mondeo 5 - Kapılar Içeriden Açılmıyor

Murat kesler

Recommended Posts

Murat kesler

Servise bakıma gitti araba aldıktan sonra farkettim arka kapıların içerden açılmadığîni çocuk kilit nerde bulamadım

Yorum bağlantısı
Murat kesler

2015 ford mondeo 1,6 dizel titanyum modeli serhat bey gönderdiğiniz resimdeki gibi çocuk kilit düğmesi yok kapida

Yorum bağlantısı

2015 ford mondeo 1,6 dizel titanyum modeli serhat bey gönderdiğiniz resimdeki gibi çocuk kilit düğmesi yok kapida

Aracın kitapçığını okuyun Doğru yeri gösterir zAten genelde kilidin dil hizasında olur oraya bakın kitapçık da tam yeri vardır.
Yorum bağlantısı
Eyüp Kosif

Ayna ayarlama düğmelerinin altında camlar için çocuk kilidi düğmesi var, aynı düğme diye aklımda kaldı, kontrol edebilir misiniz? Araca inince ben de kontrol ederim.

Yorum bağlantısı
Murat kesler

Baktım Eyüp bey o sadece dışarıdan acılmamasini sağlıyor ordanda değil

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Baktım Eyüp bey o sadece dışarıdan acılmamasini sağlıyor ordanda değil

Yanlış düğmeye baktınız muhtemelen.Aynaları kapatan düğmenin yanında arka kapıların içerden açılmasını engelleyen çocuk kilidi düğmesi var.Sarı renk yanar basılıysa.Ona basarsanız içerden açılır.

Birde o düğme kontak kapalı iken bassanızda devreden çıkmaz.Kontağı açıp o şekilde basın

O düğmenin sarı yanmaması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...