İçeriğe Yönlendir

Yılın En Iyi Park Eden Araç Sahibi

Erdem Çağla

Recommended Posts

mustafa çetinkaya

Önceden çok kızıyordum da artık alıştım. Düşüncesiz insanlar daha ağırlıkta malesef.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bizim apartmanda çok bunlardan. 12 araçlık otopark 7 araçta doluyor. Saygısız, dikkatsiz erkek inekler....

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şimdi sorsan sol yan tarafta çizgi yok ki der.. oraya park yapılmıyor ki der.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

sorsan bi şey bırakıp çıkacam der.

canım ülkemde nedense herkesin işi aceledir. 20-30 mt ileride boş yer olsada illa gideceği yerin önüne durmak zorunluluğu var gibi 3 şeritli yolda 2. şeride araç park edenler yüzünden tüm trafik kitleniyor, dahası onca kaza oluyor, illet oluyorum o tiplere.

ank-bulv.jpg

FYT539VrsUg-600x351.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bizim apartmanda çok bunlardan. 12 araçlık otopark 7 araçta doluyor. Saygısız, dikkatsiz erkek inekler....

Bizim sitede de bi tane vardi boyle ,ilk sacma parkinda 1 silecegini ,sonraki sacama parklarinda butun sileceklerini kaldirdim artik daha iyi parkediyor

[emoji12] [emoji12] [emoji41]

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

fiorinonun öküzlüğünden öte arkadaki fulensi gözüm kesti hem privilaj + sunrooflu löküs naylon.

adam sorsan hacım niye böyle park ettin yamuk?

- otopark bomboş gitsin başka yere çeksin.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

parketme_eklinden.jpg

Uyuz oluyorum böylelerine.. Olacak söyle F150 pikabın, tavanında patinaj çekeceksin bunların  :angry:

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Çok iyi, gerçekten çok güldüm. Ben de alıştım bunlara. Artık gülüp geçiyorum:)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

böylelerine bir de bizim şirketten bir örnek

2n9OY2.jpg

bu tarz görüntüleri bundan sonra bu başlık altında paylaşsak mı acaba  :rolleyes:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Facebookta bi grup vardi bu formatta plakalar acik fotografini paylasiyolar

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Plakaları gizlemeden paylaşım yapmamaya özen gösterelim lütfen

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Ben bu konuya her gün foto atabilirim. İşten geç çıkıp eve geldiğimde mutlaka bi günaha girerim. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bizim otopark ta da bazen böyle parkeden oluyor ve boş kalan tek yere park edince çizgi yi ortalamis oluyoruz yani istemeden de olsa bazen mecbur kalinabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fiorino yu park ederken gördün mü acaba Erdem? Belki o geldiğinde sağında yada solunda uygunsuz park eden başka biri vardı. I love Polyanna. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...