İçeriğe Yönlendir

Bu Arac Kamerasını Tavsıye Edermısınız?

Efe Özer

Recommended Posts

Efe Özer

Malum xiaomi arac kamerası kullanıyordum ve pili bozulunca sıkıntı yaratmaya basladı.Pılı soktum oyle kullanayım dedım bu seferde bazen kaydedıyor bazen kaydetmıyor gozumden tamamen dustu.

Asagıdakı urunu almak ıstıyorum.Tavsıye eder mısınız?Sorunsuz kafam rahat kullanabılır mıyım sızce?Goruntu kalıtesı ıyı mıdır?

http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_72220.html

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Efe Özer

A118 alın kafanız rahat olsun,en azından bi cok kisi kullanıyor bilindik alet ve herkes memnun

İlk kameram a118c idi durduk yere eridi.Attım cope bu kameralar konusunda cok sanssızım malesef :(

Yorum bağlantısı

Bu sanki gunesten ve sicaktan etkilenmez ve uzun ömürlü olur gibi

Olgu bey tavsiye etmişti

Kesinlikle :) Sanslari sen topladigin icin [emoji23]

[emoji1] sans iste napalim[emoji1]
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bu sanki gunesten ve sicaktan etkilenmez ve uzun ömürlü olur gibi

Olgu bey tavsiye etmişti

[emoji1] sans iste napalim[emoji1]

Masallah masallah :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Çipset önemlidir bu kameralarda, bende G1W-CB var çok memnunum, Novatek 96650 çipset kullanıyor çekim kalitesi gündüz ve gece tatmin edici.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

İlk kameram a118c idi durduk yere eridi.Attım cope bu kameralar konusunda cok sanssızım malesef :(

Erimek derken nasil yani, sasirdim acikcasi forumun milli kamerasi malum. Foto alabilir miyiz o hali ile ?

Kameraya gelince kullanmadim, kullanan da duymadim ama gorsel acidan degerlendirdigimde bence A118den sonra bu boyut kamera size buyuk gelebilir goruntuden hoslanmayabilirsiniz. A118 daha izole durup kendini gizliyor ama bu vantuzlu, daha ortada duracak.

Ayrica, arka kamerasi da var, onu da kullanacak misiniz ?

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Erimek derken nasil yani, sasirdim acikcasi forumun milli kamerasi malum. Foto alabilir miyiz o hali ile ?

Kameraya gelince kullanmadim, kullanan da duymadim ama gorsel acidan degerlendirdigimde bence A118den sonra bu boyut kamera size buyuk gelebilir goruntuden hoslanmayabilirsiniz. A118 daha izole durup kendini gizliyor ama bu vantuzlu, daha ortada duracak.

Ayrica, arka kamerasi da var, onu da kullanacak misiniz ?

Merhaba Özlem hanım,

A118c den sonra xiaomi dvr kullandıgım ıcın gozume buyuk gelmez.Gizlide olmasın hıc onemlı degıl sadece bozulmadan 2-3 sene kullanabılecegım bır kamera arıyorum.

İlk kameram a118c ıdı.Durduk yere kendı kendıne ac kapa flan yaptı.Hafıza kartınıda cıkartamadım.Eve goturup soktum ıcındekı plastık kısım erımıs hatta hafıza kartına flan sılıkon gıbı bsyler akmıstı.Sanssızlık deyıp attım cope.Bu sefer ıyı bsy alacam dıyıp xiaomiyi tercih ettim hatta annemın arabasınada aldım.6 ay bıle gecmeden ıkısınınde pılı bozuldu.Adaptorunu cıkarınca kamera kapanacak fırsatı bulamadan ıcındekı pıl bıtıyor boylece kamera kafayı yıyordu.Gearbestte pek ılgılenmedı ne pıl gonderdıler nede para ıadesı tek dedıklerı ya 4 dolar puan verelım yada gonderın onaralım.Burdan cıne kargo ucretı verecegıme yenı bsy alayım dedım bende bunu gordum.Arka kamera ıyı olur.Hatta sadece arka kamerayı one takıp ana cıhazı bozulmasın dıye golge kuytu bır yere bıle koymayı dusunuyorum suan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Merhaba Özlem hanım,

A118c den sonra xiaomi dvr kullandıgım ıcın gozume buyuk gelmez.Gizlide olmasın hıc onemlı degıl sadece bozulmadan 2-3 sene kullanabılecegım bır kamera arıyorum.

İlk kameram a118c ıdı.Durduk yere kendı kendıne ac kapa flan yaptı.Hafıza kartınıda cıkartamadım.Eve goturup soktum ıcındekı plastık kısım erımıs hatta hafıza kartına flan sılıkon gıbı bsyler akmıstı.Sanssızlık deyıp attım cope.Bu sefer ıyı bsy alacam dıyıp xiaomiyi tercih ettim hatta annemın arabasınada aldım.6 ay bıle gecmeden ıkısınınde pılı bozuldu.Adaptorunu cıkarınca kamera kapanacak fırsatı bulamadan ıcındekı pıl bıtıyor boylece kamera kafayı yıyordu.Gearbestte pek ılgılenmedı ne pıl gonderdıler nede para ıadesı tek dedıklerı ya 4 dolar puan verelım yada gonderın onaralım.Burdan cıne kargo ucretı verecegıme yenı bsy alayım dedım bende bunu gordum.Arka kamera ıyı olur.Hatta sadece arka kamerayı one takıp ana cıhazı bozulmasın dıye golge kuytu bır yere bıle koymayı dusunuyorum suan.

Efe Bey cok uzuldum 2 kamerada da talihsizlik yasamaniza. Ve aynen tamirat konusunda dogru dusunmussunuz, zaten gelmesi gitmesi dert, astari yuzunu gecerdi.

Ben de ayni sizin gibiyim bu arada, kamerami gizleme derdim yok, vantuzlu olan modeli kullaniyorum ve arka kamerasi da var, cekimleri de oldukca basarili, madem kritlerimiz uyuyor, bendekini de tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Xiaominin hali pili olmadıgı ıcın olece duruyor.Calıstırınca kayıt yapmaya baslıyor ama bellı bır sure sonra yapmıyor buyuk ıhtımal pılle ılgılı.

bkL8D8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Sanssizmisinizfound a very interesting good in Gearbest:XP1 http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_488895.html

Bu urun guzele benzıyor kamera ve cıhazın ayrı olması cok ıyı ama brz pahalı malesef.

Çipset önemlidir bu kameralarda, bende G1W-CB var çok memnunum, Novatek 96650 çipset kullanıyor çekim kalitesi gündüz ve gece tatmin edici.

Tesekkur ederım bakacam.

Ben sjcam kullanıyorum. :)

Modelını ogrenebılır mıyım?

Efe Bey cok uzuldum 2 kamerada da talihsizlik yasamaniza. Ve aynen tamirat konusunda dogru dusunmussunuz, zaten gelmesi gitmesi dert, astari yuzunu gecerdi.

Ben de ayni sizin gibiyim bu arada, kamerami gizleme derdim yok, vantuzlu olan modeli kullaniyorum ve arka kamerasi da var, cekimleri de oldukca basarili, madem kritlerimiz uyuyor, bendekini de tavsiye ederim.

Sizin kameranısın modelı neydi Özlem hanım?

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Kullandığım cihaz sjcam 4000 wifi aslında aksiyon kamerası ama ayarları arasında araç modu mevcut. Değiştirilebilir pil ve istediğin zaman söküp aksiyon kamerası olarak kullanabildiğim için tercih ettim. En azından piyasadaki araç kamerası diye satılan cihazların bir çoğundan iyi. 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bu urun guzele benzıyor kamera ve cıhazın ayrı olması cok ıyı ama brz pahalı malesef.

Tesekkur ederım bakacam.

Efe Bey link asagidadir hatta baska bir link daha ekliyorum orada da urunun cekimlerinden tutun + - leri vsye dair incelemelerini gorebilirsiniz, fikir verebilir diye paylasmak istedim[emoji56]

Urun:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_362065.html?admitad_uid=443908d3ed93978ccc54d84c46c3599b

İnceleme:

http://www.arac-kamera.com/merrill-f2701-cift-yonlu-kamera-incelemesi/9823

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Efe tüm parçaları doldur poşetle ve Sedef İstif Makinalarına yurt içi kargo ile gönder. Eksik hiçbirşey olmasın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Efe tüm parçaları doldur poşetle ve Sedef İstif Makinalarına yurt içi kargo ile gönder. Eksik hiçbirşey olmasın

Servet abim canımsın elimde 2 tane var otekındede aynı sorun var..En yakın zamanda cihazlar elinde :)

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bende bunu gordum.Arka kamera ıyı olur.Hatta sadece arka kamerayı one takıp ana cıhazı bozulmasın dıye golge kuytu bır yere bıle koymayı dusunuyorum suan.

Arka kameradan verim alman mümkün değil Efe.. 

Sadece arka kamera olabilir.. Sadece arkadaki hareketleri görebilirsin.. Ön kamera olarak işini görmez.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Malum xiaomi arac kamerası kullanıyordum ve pili bozulunca sıkıntı yaratmaya basladı.Pılı soktum oyle kullanayım dedım bu seferde bazen kaydedıyor bazen kaydetmıyor gozumden tamamen dustu.

Asagıdakı urunu almak ıstıyorum.Tavsıye eder mısınız?Sorunsuz kafam rahat kullanabılır mıyım sızce?Goruntu kalıtesı ıyı mıdır?

http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_72220.html

Tesekkurler

Allwinner chipset + pil = çöp :(

Tesekkur ederım bakacam.

İndirim kodu ile o cihaz 49 $ a iniyor.

Video linkinin açıklamalarında eklemiştim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Olgu Erhan
Ucuz en iyisi G1WC. Matego da fiyatına göre çok iyi.

Nasıl matego dan memnun kaldınız mı Necati bey :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...