İçeriğe Yönlendir

Yedek Anahtar Kopyalatmak ?

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Değerli forum üyeleri... Bildiğiniz üzere artık çoğu anahtarcılar araçların anahtarlarını kopyalayabiliyor aracım 2009 model mıtsubıshı L200 Bu aracın anahtarından bir tane kopyalatmak istiyorum ancak ne kadar doğru ve sağlam iş olur yarın öbürgün ne tür sorunlar ortaya çıkabilir ne olabilir. Servis demeyin 370 tl diyor!

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Benim focus'un tek anahtarı vardı, kopyalattım.

200 tl tuttu.

Orjinal anahtardan camları açıp kapatıyordum, bunda da aynısı.

yol bilgisayarı ve direksiyon hassaslığını anahtara kaydedebiliyordum, kopya anahtarda da aynısı oluyor.

bagajı da sorunsuz kontrol ediyorum yedek anahtarla.

Ben iki anahtar arasında hiç bir fark göremedim. kopya olan da orjinal gibi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

Piyasada sozde anahtarci olan cok insan var. Iki tane anahtarciya gittim ikisininde yaptigi anahtar aracimi calistirmadi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

ben aliexpressden 40 liraya aldım, imbolizeri filan var

ucunu actırmaya 15, imbolizer kopyalatmaya 40 lira verdim.

Ayni sekilde bende aldim hem anahtarin ucunu yapamadilar. Hemde immoyu kopyalayamadilar.
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Servise hiç gerek yok uygun bir yer bulursanız yaptırın gitsin.

Ben geçen hafta L200 için sustalı anahtar kabını yurt dışından 14 Lira'ya aldım. İnşallah çok dandik değildir..

Çektirirken arkadaşa sorarım ucuz tarafından immo yaparsa güzel olur. 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

2009 kango için anahtarcı 140 lira demişti geçen hafta. bagaj açma tuşuda var. 

Yorum bağlantısı

Arabanın motorunu temizlerken anahtarı çekmediğim için ek yerinden kırıldı. Panikle Servisi aradım ilk sorduğu kaskonuz varmı oldu :) Kaskodan değişim olacak mış kilitler değişecekmiş 2000 tL falan tutar dedi :) Karabük te olanlar bilir meşhur bi anahtarcımız vardır. 15 tL ye anahtarın kırılan yerini değiştirdi 4 tL ye de pili yeniledi :) Olayı anlattım servis zaten bana getiriyor dedi düşünün artık :D

f905f7562138b3ac78ce18d98e967d5e.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arabanın motorunu temizlerken anahtarı çekmediğim için ek yerinden kırıldı. Panikle Servisi aradım ilk sorduğu kaskonuz varmı oldu :) Kaskodan değişim olacak mış kilitler değişecekmiş 2000 tL falan tutar dedi :) Karabük te olanlar bilir meşhur bi anahtarcımız vardır. 15 tL ye anahtarın kırılan yerini değiştirdi 4 tL ye de pili yeniledi :) Olayı anlattım servis zaten bana getiriyor dedi düşünün artık :D

Pimi sökünce o kırılan kısım ayrılıyor zaten, benim Focusta bir gün yolda giderken anahtar ayağıma düştü. Elime aldım noluyoruz ya yoksa yoksa falan derken baktım uç kontakta kalmış.. :D Pense yardımıyla almıştım yerinden..

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

200 tl çok değilmi hocam ya :D

Buralarda daha ucuza yapan yok.

Ayrıca hafızadaki kayıtlı anahtarları sildirip sadece elimdeki iki tanesini kayıtladım.

Aracı satan kişi bana vermediği anahtar ile gelse de anca kapıları açar, aracı çalıştıramaz.

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Buralarda daha ucuza yapan yok.

Ayrıca hafızadaki kayıtlı anahtarları sildirip sadece elimdeki iki tanesini kayıtladım.

Aracı satan kişi bana vermediği anahtar ile gelse de anca kapıları açar, aracı çalıştıramaz.

yanında anahtarcı getirirse :D 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ertaş Demir

Merhaba arkadaşlar

Bende 2004 Ford Connect var ve bende bunun anahtarını sustalı yedek yaptırmak istiyorum bildiğiniz bir anahtarcı var mı İstanbul Avrupa yakasında 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ersin Alan

Bana da lazım aslında samsunda bilen var mı iyi bir anahtarcı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...