İçeriğe Yönlendir

Focus Mk1 Piyasasi

Mehmet AYDIN

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
4 saat önce, Mehmet AYDIN yazdı:

Vay be forum geri gelmis...
O zaman yazayin araci sattim arkadaslar.cok kolay bir sekilde fiyat 29750 ye gitti.
Beklesem 31..31500 gibi de gidecekti fakat.bakimi gelmisti yag frenler baski balata falan degisecekti ve yenu arac almam sebebiyle satis oldu hayirlisiyla...
Mk1 sahiplerine duyurulur...[emoji1]

İyi fiyata gitmiş bakim masrafı olmasına rağmen, kaç km kaç modeldi araba 

Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN
İyi fiyata gitmiş bakim masrafı olmasına rağmen, kaç km kaç modeldi araba 

2004 188binde boya degisen yok sol tarafta vuruk vardi 300...400 masrafi vardi orda.onun disinda diri temiz arabaydi boya degisen yoktu
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Bir saat önce, Mehmet AYDIN yazdı:

2004 188binde boya degisen yok sol tarafta vuruk vardi 300...400 masrafi vardi orda.onun disinda diri temiz arabaydi boya degisen yoktu

Bende de suan 2004 Ghia var 114 bin kusurde km.benzinli hiç LPG takılmamış. Bende benzin fiyatlarına rağmen hala LPG taktırmadım. Aracı alırken baktirdigimda boya değişen yok dendi. Sadece sağ arka kapı sacında boya hasarsız hafif bi dalgalanma var. Sanırım satmak istesem benim araçta 31den asagi gitmez 

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
15 saat önce, Mehmet AYDIN yazdı:

Vay be forum geri gelmis...
O zaman yazayin araci sattim arkadaslar.cok kolay bir sekilde fiyat 29750 ye gitti.
Beklesem 31..31500 gibi de gidecekti fakat.bakimi gelmisti yag frenler baski balata falan degisecekti ve yenu arac almam sebebiyle satis oldu hayirlisiyla...
Mk1 sahiplerine duyurulur...[emoji1]

Geçmiş olsun fiyat şaşırtıcı gerçektende, hayırlı uğurlu olsun peki ne almayı planlıyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN
Bende de suan 2004 Ghia var 114 bin kusurde km.benzinli hiç LPG takılmamış. Bende benzin fiyatlarına rağmen hala LPG taktırmadım. Aracı alırken baktirdigimda boya değişen yok dendi. Sadece sağ arka kapı sacında boya hasarsız hafif bi dalgalanma var. Sanırım satmak istesem benim araçta 31den asagi gitmez 

Sizinki 32 bence...

Geçmiş olsun fiyat şaşırtıcı gerçektende, hayırlı uğurlu olsun peki ne almayı planlıyorsunuz ?

Valla iyi mi etttim kotumu ettim bilmiyorum ama sifir astra edition plus aldim hayirlisiyla
Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN
Sıfır sıfırdır.. Astra da güzel bir tercih olmuş

Biraz gaza geldik caglar abi.tesekkur ederim.daha iyileri sizlerin olsun ins.
corolla baktim 1.6 benzinli yada dizel baktim.80...85di.
Astra ise 61 e geldi lpg +navigasyon.bu fiyata alinabilecek iyi tercih diye dusunuyirum.
Arac daha gelmedi simdiden focus1 imi ozledim 5.5 yil olmustu alali...[emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Mehmet AYDIN yazdı:

Biraz gaza geldik caglar abi.tesekkur ederim.daha iyileri sizlerin olsun ins.
corolla baktim 1.6 benzinli yada dizel baktim.80...85di.
Astra ise 61 e geldi lpg +navigasyon.bu fiyata alinabilecek iyi tercih diye dusunuyirum.
Arac daha gelmedi simdiden focus1 imi ozledim 5.5 yil olmustu alali...[emoji5]

Hayırlı olsun 61 e lpg+navigasyonlu sıfır astra çok güzel fiyat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Çağlar abininde dediği gibi sıfır sıfırdır hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN

Hayırlı olsun 61 e lpg+navigasyonlu sıfır astra çok güzel fiyat

Allah razi olsun.tesekkur ederim.daha guzeli sizlerin olsun.
Çağlar abininde dediği gibi sıfır sıfırdır hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 

Amin.Allah razi olsun.daha guzeli sizin olsun ins...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Aygün

yeni aracınız hayırlı ugurlu olsun rabbim kaza bela göstermesin bu arada yeni aracınızı kullandıkça edindiğiniz bilgileri bizimle paylaşırsanız alacaklılara referans olursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN
yeni aracınız hayırlı ugurlu olsun rabbim kaza bela göstermesin bu arada yeni aracınızı kullandıkça edindiğiniz bilgileri bizimle paylaşırsanız alacaklılara referans olursunuz.

Amin Allah razi olsun.daha iyileri sizlerin olsun.
Bu forum sayesinde cok sey ogrendim.Tabii ki paylasirim tecrubelerimi dilimin dondugunce..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet Sarıca

2014-2015 astra hb bakıyorum bu aralar.araç seçimi ne zormuş :( çekiş konusunda çok şikayet var gerçekten öylemi.yokuşta zor kalkmalar titremeler falan okudum.yokuşta bayılmalar diyen mi ararsın. benzinli alıp lpg atayım istiyorum. Sizin araç için görüşünüz nedir?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erkan Gültekin1

Mk1 Candır birde ghia ise tadından yenmez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben de hastasıyım o kasanın. Focus'un doğuşu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...