İçeriğe Yönlendir

Focus Mk1 Piyasasi

Mehmet AYDIN

Recommended Posts

Mehmet AYDIN

Sayin abilerim iyi aksamlar,sayenizde cok bilgilendim.hepinize tesekkur ederim.

2004 focus 1.6 ghia atiker lpg li 188binde ki aracimi satmak istiyorum.ocak ayinda.

Temmuzda triger,devirdaim gergi bilyasi,v kayisi buji kablosu bobin degisti.aku 1 yillik.ozel koltuk kilifi taktirdim araca ozel.

Yani bakimli bir arac degisen ve boya yok.

Sadece sol kosede vuruk var.hafif ice gocmus.4 parmak kadar.uaptirmadim malum boyadan dolayi.

Lpg regulatoru enjekttor kablolar 6 ay once degisti.

Aracta herhangi bir sikinti yok.

Sorum su ben bu araci en iyi kaca satarim?piyasasi nedir.

Tesekkurler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

en iyi rakam şans tesadüf işidir. En altta: 23-25 bin TL bandında eli yüzü düzgünü 2 ay araştırdık bulamadık diyeyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir

en iyi rakam şans tesadüf işidir. En altta: 23-25 bin TL bandında eli yüzü düzgünü 2 ay araştırdık bulamadık diyeyim.

Taksi çıkmaları 20 civarına çekmiş fiyatları artış var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN

Yazin pejodan sifir bakmistim takasta 28 sayariz demislerdi ama...bilemedim 35i bile gordum malum sitede..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile sıfırı araca bayiden takas rakamı almak yanıltır. Sıfır stoğu şişmiştir iyi rakam telkif edebilir. Stok yoktur az rakam teklif edebilir. O an tesadüf bağlantılı galerisi o model araç arıyordur vs. vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Dediğiniz şartlarda aracınız 28-31 bandında alıcı bulur. Piyasası bu şekilde

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Herkes gibi yapın üstad, at ilanı malum siteye yaz 35 32 veren olursa ver geç, genel itibari ile boyasız hatasız araç sahiplerinin izlediği yok bu maalesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
(düzenlendi)

Ben kesin 2017'de değiştireceğim kafaya koydum :) Aynı MK1 ghia Otomatik 2004 HB  var sıkıldım aynı aracı görmekten.. Önce Çağlar abinin açtığı posttaki Noname bakım gününe gideyim ondan sonra netleşecek kafamda.. Ama fiyat bandına gelecek olursak çok enteresan yakın arkadaşımda vardı geçtiğimiz haftalarda 28'e verdi 180binlerde bir otomatiğini sizde bence buna benzer rakamlarda elden çıkarabilirsiniz.  Beğenilen tutulan ve de oldukça diri duran bir seri..

l3OQAQ.jpg

tarihinde Erkan Gültekin1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

2005 F1 collection HB otomatik 105000 km de bir parça boyalı aracımızı 29500 e sattık 1 ay önce.

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

aracınız sedanmı hb mi. hangi renk. benimde 2004 hb manuel beyaz focusum var. 178 binde. tamazan bayramında 32 verdiler. şu andada 30 desem rahat satarım.ama benim gözümde 2004 focusun fiyatı 25  26 bin tl civarı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Benimkini satacağım 2017 de. Vereyim bi dal?

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

2005 sedan manuel collection'u 1 yıl önce 28.500 e aldık 120.000 km de 2 parça boyalı idi değişen yoktu şuan aracınız rahat 30.000 ve üstüne gider hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN

aracınız sedanmı hb mi. hangi renk. benimde 2004 hb manuel beyaz focusum var. 178 binde. tamazan bayramında 32 verdiler. şu andada 30 desem rahat satarım.ama benim gözümde 2004 focusun fiyatı 25  26 bin tl civarı.

Araç sedan.aytozu gri diye geçiyor. ufak tefek çizik var.simit tüp takılı.32 vereni yönlendirir misiniz? :) ocak bandrolü de benden :) daha ilan açmadım ocaktan sonra düşünüyorum. şimdilik ese dosta söylüyorum.

Herkes gibi yapın üstad, at ilanı malum siteye yaz 35 32 veren olursa ver geç, genel itibari ile boyasız hatasız araç sahiplerinin izlediği yok bu maalesef.

35 yazmak da cok gibi geliyor.32.500 gibi bir şey yazayım ocak ayında en iyisi görelim bakalım...hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Furkan Egemen Akın

Bence Focus mk1 e 32.500 TL vereceğime 2006-2011 arası Trend, Trend X veya Collection alırım daha mantıklı geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Neye göre temiz kime gore temiz :p

Focusu 1 Ghia olursa kupada kesme biçme olmasın mekanik masrafı yaşına göre olsun. 23 bin en babab lp1 lp2 paket olursa 25

Yorum bağlantısı

32 mi?
Yorum bağlantısı

Piyasa koşullarına göre yakinen takip ettiğim piyasaya göre edeceği maksimum 28.000 28.500 diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı

30 bin tl ye 2004 model araç fiyatlar uçmuş gerçekten hemde focus 36 ya 2008 mondeo veriyim ben mk4 çıldırdı piyasa

Yorum bağlantısı
Furkan Egemen Akın

250 bindeki titanium mu alınmalı yoksa 150 bindeki temiz mk1 mi?

Bence 2009 Titanium daha mantıklı geliyor çünkü araç donanım olarak yüksek  

Dijital Klima

CC (Cruise Control)

8 Hoparlör Sony teyp ve AUX bağlantısı

Follow Me Home (Auto Far)

Çift Kilit 

8 Hava Yastığı 

Alarm Sistemi

Ve bu tarz özellikleri göz önünde bulundurusak mk1 kasayla kıyaslanamaz bile bence 35.000 mk1 vereceğime buna 31.000 veya 33.000 veririm daha iyi. 

Yorum bağlantısı

30 bin tl ye 2004 model araç fiyatlar uçmuş gerçekten hemde focus 36 ya 2008 mondeo veriyim ben mk4 çıldırdı piyasa

Özellikler nedir :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...