İçeriğe Yönlendir

Vestel Venus V3 5070

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Broşür specleri: 5 inch ekran 32Gb hafıza 2 ram 8 çekirdek. 630-699 TL arası şu anda bulunabiliyor.

Anneme telefon lazım olunca arayışa girmeden 1 saat içinde aldım . Zaten ilk alacağım cihaz Vestel olacak diye tasarı vardı.

Zarif hafif bir cihz. Renk seçenekleri mevcut. Mağazada rakam olarak eşdeğer ve az daha pahalı birçok marka ile kıyas yaptım. Menülerin kameranın açılma hızı ve fotoğraf netliği olarak en iyisi idi. Kılıf seçenekleri çok.

Sd kart takılamıyor ve pili çıkmıyor.

wifi bağlanınıca 6.01 günceleme geliyor. tüm aktarım günceleme foto denemeleri vs. işlemlerden sonra yaklaşık 2 saat  %80 şarjda idi. Bizdeki kullanımda şarj sorunmuz da olmaz ölçüm de yapamayız evde sabit kullanımda.

Ben beğendim, yine olsa yine alırım.

Fabrikasyon zil ayarı : Kapadokya geliyor. Melodileri de çok beğendim çiftetelli falan var. Kendisine ait programları fena değil.

En beğendiğim yanı hafif ve elden kaymıyor.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Iki tanidigim aldi ikisindede donmalar olmaya basladi umarim sizde olmaz az kullanilacak zaten hayirli olsun fiyatina gore gayet guzel telefon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
27 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Çay tepsisi?

marka yazmamıştım ama zorunlu oldu.. gm in yanında tasarım harikası... zaten malum ödüllü...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
(düzenlendi)

Bence de mantıklı. Fazla para verip aldık da ne oldu. 3 defa servise gitti. Al kullan at gibi. 

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu tanıtımmı , satılıkmı pek bir şey anlayamadım ama çay tepsisi denilicinde iyicene kafam karıştı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben 2 senedir yumruklayarak duvara atarak kullanıyorum hala sağlam :) venüs benimkide ama modeli neydi unuttum 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yerli malı iyidir, her ne kadar içi vs Çin olsa da sahibi yerli olması bir başka, çok kaliteli olmaya bilir ancak aynı karar yabancı almaktansa tercih edilmesi memleket için daha iyi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hayırlı olsun Abi, güzel tercih, her türlü iş görür.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Sıfır ürün alınacaksa kesinlikle yerli markaları desteklemek lazım. Tebrik ediyorum Çağlar abi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kızıma venüs aldık(5040) 2 ay kadar önce, memnun şimdilik.. Zil sesleri hoşuma gitti, hep bizim ezgilerimiz.. 

Tek sıkıntısı elma kadar kılıf/arka kapak çeşidi olmaması. Sırf o bahaneyle elma aldırmaya çalışıyor bize.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Bizim okulun memuru aldı mesaj gelince çay karıştırma sesi geliyor çok komik [emoji5]

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Hanımda başka bir modeli vardı, önce donmalar ısınmalar ve bi sürü sıkıntısı oldu sonrada seneyi doldurmadan anakart gitti.

yerine sıfır V3 5070 gönderdiler 3 ay falan oldu donmalar, durduğu yerde ısınmalar, şebeke kopması falan başladı, bence buda seneyi doldurmaz :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kızıma venüs aldık(5040) 2 ay kadar önce, memnun şimdilik.. Zil sesleri hoşuma gitti, hep bizim ezgilerimiz.. 
Tek sıkıntısı elma kadar kılıf/arka kapak çeşidi olmaması. Sırf o bahaneyle elma aldırmaya çalışıyor bize.. 

N11 e bak zebilll
Bizim okulun memuru aldı mesaj gelince çay karıştırma sesi geliyor çok komik [emoji5]

Her tür uyarı vb. Sesleri şahane ben çok beğendim.. Kapı gıcırsasa çıkıp oynarız malum
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Her tür uyarı vb. Sesleri şahane ben çok beğendim.. Kapı gıcırsasa çıkıp oynarız malum

Evet kültürümüze uygun [emoji5]
Yorum bağlantısı
Misafir

Vestel tv nin içine toz kaçmış olabilir şüphesiyle bugün karantinaya aldılar. Bakalım ne sonuç çıkacak.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ümit Kaan
On 11.01.2017 at 23:29, Oğuzhan Demir yazdı:

Hanımda başka bir modeli vardı, önce donmalar ısınmalar ve bi sürü sıkıntısı oldu sonrada seneyi doldurmadan anakart gitti.

yerine sıfır V3 5070 gönderdiler 3 ay falan oldu donmalar, durduğu yerde ısınmalar, şebeke kopması falan başladı, bence buda seneyi doldurmaz :)

ZTE nın üretim bandını, Türkiyeye kurdular, ZTE ürünlerindeki sıkıntılar, ne yazıkki vestel telefonlarda da var, ama daha iyiye gideceğine inanıyorum, toplanmış telefonu Çinden almak daha ucuza gelirken, burada üretmeyi tercih etmek, tamamen milli duygularla yapılmış bir durum, desteklemek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Vestel iyi hoş ama servisleri bi garip. Vestel tv var evde 2 yıl oldu alalı ara sıra ''wifi cihazı çıkartıldı diyor sonra wifi cihazı bulundu'' diyor. Bu arada Tv de dahili wifi var.. :) Bunu servise sorduğumda wifi cihazını çıkartınca böyle yazması normal diyor. İyi de dahili wifi var nasıl çıkartalım diyorum. Tv yi görmeden birşey diyemeyiz diyor. Yani çok acemice. Telefonlarda da buna benzer şeyler var satılan modelleri servisler bilmiyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

hayırlı olsun Çağlar, memnunmusun? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

memnunmusun?

Kullanıcısı biraz  zorlu, Annem... Ampüllü radyo dönemi kuşağı...

2 haftadır kitlenmedi donmadı :D yazılımsal olarak başarılı diyebilirim. Ekran henüz kırılmadı, malzeme sağlam denir... video ve fotoğraf ayar menüsü olgun yaşa göre (bayanlara yaş sorulmaz) biraz küçük ikonlarla tasarlanmış. o bölümde biraz parmak  zorluk yaşadık. yine olsa yine alırdım. Şarjı için yorum yapamam bir prizde bir çantada gezip duruyor. bitemiyor ki garibim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sembol değil de mesela selfie kameraya çevir ikonu diyelim. foto / video seçici ikonu diyelim. onlar biraz ufak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...