İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - 2011 1.6 Tdci Ön Ses Ve Amortisör

Cihan Aydın

Recommended Posts

Cihan Aydın

Merhaba arkadaşlar..

Ford focus 2011 95 bin km de aracımdan önden sesler geliyor.. Alt takıma komple bakıldı boşluk falan yok.. Amortisör takozları ve rulmanları değişti ama değişirken farkettik ki amortisörlerde boşluk oluşmuş zamanla.. Amortisörler sağlam ama boşluk var.. Ön iki amortisörü değiştirme kararı aldım SACHS marka düşünüyorum bana yardımcı olur musunuz bu konu hakkında ? Kullanan arkadaşlar yorumları yazarlarsa çok memnun olurum.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İkili değişim iyidir her zaman. Eşit dağılım yapar. Sachs veya Monroe, ikisi de iyidir. Fiyata bakıp bütçenize göre karar vermenizde sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydın

Orjinal fiyatı çok yüksek geldi bana.. Sachs yerli üretim olduğunda ne gibi dezavantaj oldu? 

Bu arada değişimi çift olarak yapacağım tabi ki..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sert bir yapıya sahip oldu diyenler çoğaldı. çok aşırı rakam farkı var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Aydın

Orjinalin tanesi 400 TL  Sachs 125 TL tanesi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinalde daha uygun olmalı diye hatırlıyorum rakamı? nerelerden sordunuz?

Yorum bağlantısı
Cihan Aydın

Ford Servisine sordum..

Birde üzerinden çıkan ne marka acaba? Gazlı mı yağlı mı ? Gazlı galiba çünkü tümseklerden geçince pıst pıst ses geliyor

Yorum bağlantısı
Cihan Aydın

İzmirde bir firmaya sormuştum özel firma onlarda yanlış hatırlamıyorsam 350 TL demişti tanesi için

Yorum bağlantısı
Cihan Aydın

Arkadaşlar Sachs mı Monreo mu ? Artıları eksileri nelerdir kullanan arkadaşlar var mı ? 

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

sachs almayın hele beyaz etiketli asla.sol tarafın amortisöründe sorun var sağa göre çok sert ve araç üzerinde çalışmıyor tuhaf sesler çıkartıyor.sachs türkiyeye 100 defa yazdım.en sonunda ilgileneceğiz maili geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Lemi Sam

ford focus 2007 ghis tdci   aracımdaki gazlı mıdır acaba amortisörler?

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Direksiyon kutusuna da bakıldımı peki ? Ses yapan parçaların başında geliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...