İçeriğe Yönlendir

Focus aracıma LPG taktırmak istiyorum

Ömer Hava

Recommended Posts

Ömer Hava

Herkese merhabalar.Ağustos 16 da aldığım araca lpg uygulaması yapmak istiyorum malum burda benzin 5.40 civarında siz hangi markayı önerirsiniz,simit şeklinde mi olmalı acaba ?

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bagaj kullanımına simit tank daha uygun olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yepyeni arabaya lpg çok üzücü :( Benzin fiyatlarının gözü kör olsun...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Focusum da BRC kullandım, memnun kaldım. İyi montaj yapan usta bulmak daha önemli.

Yorum bağlantısı
Hayati Aydın

Bende BRC kullanıyorum 42lt simit tank var, şimdilik bir sıkıntı çıkarmadı çok şükür 1 depo ile 260km gidiyor (kullanıma göre değişir)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

mardin de otopark sıkıntısı yok . sana yakın yerlerde yaygın yetkili servisi ağı olan hangisiyse önceliğin o olsun derim.

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Brc focuslarda uyumuyla ünlü guzel bir usta uygularsa sorunsuz olur ancak nacizane tavsiyem taktirma daha yeni arac

Yorum bağlantısı
Ömer Hava
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Simit tavsiye ederim... 

Teşekkür ederim abim.

15 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Yepyeni arabaya lpg çok üzücü :( Benzin fiyatlarının gözü kör olsun...

Maalesef :rolleyes:

14 saat önce, Erol Güven yazdı:

İmkan varsa benzine devam edin derim aracı hiç bozmayın yazık .

Hocam bildiğiniz gibi değil aldığımdan beri 2 milyardan fazla benzin parası ödedim buralarda yollar düzgün değil,ayrıca inişli ve çıkışlı olay orda :ki:

14 saat önce, Ali Gök yazdı:

mardin de otopark sıkıntısı yok . sana yakın yerlerde yaygın yetkili servisi ağı olan hangisiyse önceliğin o olsun derim.

Hocam diyarbakır da yaparım yaparsam burdakiler anca yağ filtre değiştirmeyi biliyorlar :bomb:

11 saat önce, Zafer Bakar yazdı:

Brc focuslarda uyumuyla ünlü guzel bir usta uygularsa sorunsuz olur ancak nacizane tavsiyem taktirma daha yeni arac

Yetişmiyor hacı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Ben simit taktırdım ama benim gibi stepne bagajda gezecekseniz simit taktirmayin ben şimdiki aklim olsa yeni soba borusu tarzinda ince fakat aynı kapasitede çıkmış onu taktirirdim birde araciniz sifirsa ücretsiz motor garantisi veren lpg taktirirdim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...