İçeriğe Yönlendir

Taşınabilir hard disk

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Arama yaptım ancak bulamadım. Var ise konuyu oraya tasiyabilirsiniz.

Dolarin artışta olduğu bugünlerde taşınabilir hard disk lazım..

Normal fiyat ve sağlam olması aranan özellikler

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
51 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Arama yaptım ancak bulamadım. Var ise konuyu oraya tasiyabilirsiniz.

Dolarin artışta olduğu bugünlerde taşınabilir hard disk lazım..

Normal fiyat ve sağlam olması aranan özellikler

Ben dün bunu aldım güzel ve kullanışlı bir ürün.

http://www.hepsiburada.com/seagate-backup-plus-slim-1tb-2-5-usb-3-0-siyah-tasinabilir-disk-stdr1000200-p-BD800227

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Arkadaşımda 2 tane harici 5 TB USB 3.0 HDD var, 1 tane Kasa içi 5 TB , 3 tane de kasa içi 3 TB HDD var. 1 Tane de hiç açılmamış 240 gb SSD var sıfır km :) düşünürseniz sizin için fiyat alabilirim. HDD'ler 3.5 inç modellerdir. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
2 dakika önce, Emre Ünal2 yazdı:

Ramazan bey harici 5TB usb 3.0 hdd fiyatını öğrenebilir miyim?

Emre bey ürün bunun aynısı fakat kutusu yok galiba, HDD , Adaptör ve USB 3.0 kablosu var, garantisi devam ediyor yanılmıyorsam, garanti konusundan emin değilim ama sorgulanabilir. 

http://www.hepsiburada.com/samsung-d3-5tb-3-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-stshx-d501tdb-pm-bd802590 

HDD için 380 lira dedi. 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bu ürünler bilgisayara hemen tak çalıştır şeklinde mi 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

USB kutusu içinde hazır disk alacaksanız 2.5 inch olanlar direk USB den 5v alarak çalışır, ancak 3.5 inch diskler harici besleme adaptörü ile çalışıyorlar.

Dolar bu kadar yüksekken dolarla alınan ürünleri almak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
Bir saat önce, Öner Kurukuz yazdı:

USB kutusu içinde hazır disk alacaksanız 2.5 inch olanlar direk USB den 5v alarak çalışır, ancak 3.5 inch diskler harici besleme adaptörü ile çalışıyorlar.

Dolar bu kadar yüksekken dolarla alınan ürünleri almak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası.

Bence de mantıklı değil. Notebookumuz bozuldu. Çocuğun fotoları bilgisayarcı da kaldı. Tablet cep telefonu derken bilgisayara ihtiyaç yok şu an. En mantıklı hdd geldi aklıma

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Bir saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Bence de mantıklı değil. Notebookumuz bozuldu. Çocuğun fotoları bilgisayarcı da kaldı. Tablet cep telefonu derken bilgisayara ihtiyaç yok şu an. En mantıklı hdd geldi aklıma

Notebook bozulsa da disk bozulmadığı sürece dosyalarınız ordadır.

Eğer laptop kullanılmaz halde ise bilgisayarcıya söyleyin diski söküp size versin.

Hiç olmazsa sadece harici kutu alır ve TV de veya OTG destekli telefonda bakabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
11 saat önce, Öner Kurukuz yazdı:

Notebook bozulsa da disk bozulmadığı sürece dosyalarınız ordadır.

Eğer laptop kullanılmaz halde ise bilgisayarcıya söyleyin diski söküp size versin.

Hiç olmazsa sadece harici kutu alır ve TV de veya OTG destekli telefonda bakabilirsiniz.

Disk bozuldu, fotolar kurtarma işi yapanlar tarafından kurtarıldı, satmak zorun da kaldım. Şu an bir şey almak mantıklı değil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
(düzenlendi)
20 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Disk bozuldu, fotolar kurtarma işi yapanlar tarafından kurtarıldı, satmak zorun da kaldım. Şu an bir şey almak mantıklı değil.

Bulut disk alanı satın alın. Evdeki disk eninde sonunda bozulur.

Google drive 1TB yıllık 290 TL. 

100 GB yeter ise 58 TL yıllığı.

tarihinde Mehmet Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İhtiyacınız varsa alın. Bu tip ürünlerde dolar düşünce düşer diye beklemek pek mantıklı değil. Dolar düşse bile bu bantlarda kalır fiyatı.Yükselirse yükselir ;) 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

27 Ocak ta başlayacak ulusal bir marketin kataloğunda seaget 1T taşınabilir hard disk çok iyi fiyata satışa sunulacakmış.

Bilginize,reklam olmaz ise katalog resmini atabilirim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fevzi Göktaş

Az önce B.. Marketinden seagate marka 1TB taşınabilir hard disk 189 TL aldım. Bilginize.

Reklama giriyorsa silin lütfen

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
Az önce B.. Marketinden seagate marka 1TB taşınabilir hard disk 189 TL aldım. Bilginize.
Reklama giriyorsa silin lütfen

Seagate iyi markadır, yıllardır sorunsuz kullanıyorum.
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
3 saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

Seagate iyi markadır, yıllardır sorunsuz kullanıyorum.

Piyasa da 230TL

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...