• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
Kemal Korkmaz

Octavia Aydınlatma arıza ışığı

Bu konuda 37 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhaba 

Aracımda durup dururken aydınlatma arıza ışığı yanmaya başladı. Bütün lambaları kontrol ettim hepsi çalışıyor . Bosch arıza tespit cihazına taktık ama arızayı bulamadık . 6 ay önce falan araç içini led lambalar takmıştım 3 ay önce de sisleri beyaz yaptım. Neden yapabilir acaba...?

a301e951a9804d79ed05b45ba50bd505.jpg

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sisler halojen ise orayı geçelim.
İç ledler üzerinde hata dirençleri var onlar ısıdan dolayı atmış olmalı. Ledler sökülecek içleri revize edilecek Kemal

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

ah şu ledler ahhh bir zaman tavan aydınlatma mı led yapmıştım, araç uzaktan kumandası kilitleme yapmamaya başladı ki siz düşünün. oyüzden led ler arada da olsa böyle problemlere sebeb olabilyor.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sisler halojen ise orayı geçelim.
İç ledler üzerinde hata dirençleri var onlar ısıdan dolayı atmış olmalı. Ledler sökülecek içleri revize edilecek Kemal

Tamam patron....

İletiyi paylaş

Sen bunu bana sat abi arıza vermeye başlamış :biggrin:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

20 dakika önce, Serkan Turan yazdı:

Sen bunu bana sat abi arıza vermeye başlamış :biggrin:

Evet arıza falan kafam bulanıyor...:)

İletiyi paylaş

Bir saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Evet arıza falan kafam bulanıyor...:)

Gel sen bana anlaşırız abi. ;)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Kemal bey durup dururken demişsiniz ama aracın ana konusuna baktığımda elektronik olarak baya oynama yapmışşınız özellikle aydınlatma konusunda bu ışığın yanması çok normal geldi bana , sis farlarınız selektör yapıyor :biggrin:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Kemal bey durup dururken demişsiniz ama aracın ana konusuna baktığımda elektronik olarak baya oynama yapmışşınız özellikle aydınlatma konusunda bu ışığın yanması çok normal geldi bana , sis farlarınız selektör yapıyor :biggrin:

Sisleri ve Amerikan parkları gizli özellik aktifi ile yaptık...

İletiyi paylaş

durum dururken çıkması dirençlerin değer değiştiği anlamına geliyor. Bir de zamanla ledlerden koyveren de olabilir. paralel grup varsa.

İletiyi paylaş

Konu basligina uyelerin hangi araca ait oldugunu kolayca anlamalari icin Octavia eklenmistir. Keyifli forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

8 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Konu basligina uyelerin hangi araca ait oldugunu kolayca anlamalari icin Octavia eklenmistir. Keyifli forumlar dilerim.

Teşekkürler . 

Hala arızayı tespit edemedim ayak ledlerini değiştirdim @Servet Aydın abinin dediği gibi ısınmadan dolayı kötü olmuşlar. Tavan aydınlatmalarını sökmedim bir de onlara bakacam bakalım nerde çıkacak ...

İletiyi paylaş

Ben de ayak aydinlatmalarini lede çevirdim. 3 gün geçmeden sol gündüz farı gitti, yeni aldım o da yanmadi. Ertesi gün tekrar taktım yandı. Garip bi durum.

İletiyi paylaş

Bu araçlar çok övdüğünüz Vag.grubuna dahil araçlar mıdır?
Geçmiş olsun Kemal plaka lambalarını değiştirmiş miydin?

İletiyi paylaş

Mehmet Ali usta baksın

İletiyi paylaş

Benim arıza ışığı hala devam ediyor. Bugün sağ park lambasını kontrol edin diye yazdı . Lambaları değiştirdim hala gitmedi anlamadım bir türlü...:(

İletiyi paylaş

Led yerine normal takılacak, akü sökülüp reset, yada pc bağlantısı ile reset atılacak

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

On 19.02.2017 at 00:41, Servet Aydın yazdı:

Led yerine normal takılacak, akü sökülüp reset, yada pc bağlantısı ile reset atılacak

Aküyü ben söküp taksam ne sıkıntı olur ?

İletiyi paylaş

Bişey olmaz. Yakıt verileri ve aracın bu zamana kadar tuttuğu bilgilerin bazıları sıfırlanır en fazla

İletiyi paylaş

15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bişey olmaz

konu Vag.... patlamasın?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Yok daha neler

İletiyi paylaş

Teyp kodu lazım mı?

İletiyi paylaş

Tanır, canbus veri kodları görür normal çalışır

İletiyi paylaş