İçeriğe Yönlendir

Octavia Aydınlatma arıza ışığı

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz
(düzenlendi)

Merhaba 

Aracımda durup dururken aydınlatma arıza ışığı yanmaya başladı. Bütün lambaları kontrol ettim hepsi çalışıyor . Bosch arıza tespit cihazına taktık ama arızayı bulamadık . 6 ay önce falan araç içini led lambalar takmıştım 3 ay önce de sisleri beyaz yaptım. Neden yapabilir acaba...?

a301e951a9804d79ed05b45ba50bd505.jpg

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sisler halojen ise orayı geçelim.
İç ledler üzerinde hata dirençleri var onlar ısıdan dolayı atmış olmalı. Ledler sökülecek içleri revize edilecek Kemal

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

ah şu ledler ahhh bir zaman tavan aydınlatma mı led yapmıştım, araç uzaktan kumandası kilitleme yapmamaya başladı ki siz düşünün. oyüzden led ler arada da olsa böyle problemlere sebeb olabilyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sisler halojen ise orayı geçelim.
İç ledler üzerinde hata dirençleri var onlar ısıdan dolayı atmış olmalı. Ledler sökülecek içleri revize edilecek Kemal

Tamam patron....

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
20 dakika önce, Serkan Turan yazdı:

Sen bunu bana sat abi arıza vermeye başlamış :biggrin:

Evet arıza falan kafam bulanıyor...:)

Yorum bağlantısı
Serkan Turan
Bir saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Evet arıza falan kafam bulanıyor...:)

Gel sen bana anlaşırız abi. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Kemal bey durup dururken demişsiniz ama aracın ana konusuna baktığımda elektronik olarak baya oynama yapmışşınız özellikle aydınlatma konusunda bu ışığın yanması çok normal geldi bana , sis farlarınız selektör yapıyor :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Kemal bey durup dururken demişsiniz ama aracın ana konusuna baktığımda elektronik olarak baya oynama yapmışşınız özellikle aydınlatma konusunda bu ışığın yanması çok normal geldi bana , sis farlarınız selektör yapıyor :biggrin:

Sisleri ve Amerikan parkları gizli özellik aktifi ile yaptık...
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

durum dururken çıkması dirençlerin değer değiştiği anlamına geliyor. Bir de zamanla ledlerden koyveren de olabilir. paralel grup varsa.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Konu basligina uyelerin hangi araca ait oldugunu kolayca anlamalari icin Octavia eklenmistir. Keyifli forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
8 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Konu basligina uyelerin hangi araca ait oldugunu kolayca anlamalari icin Octavia eklenmistir. Keyifli forumlar dilerim.

Teşekkürler . 

Hala arızayı tespit edemedim ayak ledlerini değiştirdim @Servet Aydın abinin dediği gibi ısınmadan dolayı kötü olmuşlar. Tavan aydınlatmalarını sökmedim bir de onlara bakacam bakalım nerde çıkacak ...

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Ben de ayak aydinlatmalarini lede çevirdim. 3 gün geçmeden sol gündüz farı gitti, yeni aldım o da yanmadi. Ertesi gün tekrar taktım yandı. Garip bi durum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu araçlar çok övdüğünüz Vag.grubuna dahil araçlar mıdır?
Geçmiş olsun Kemal plaka lambalarını değiştirmiş miydin?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kemal Korkmaz

Benim arıza ışığı hala devam ediyor. Bugün sağ park lambasını kontrol edin diye yazdı . Lambaları değiştirdim hala gitmedi anlamadım bir türlü...:(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Led yerine normal takılacak, akü sökülüp reset, yada pc bağlantısı ile reset atılacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
On 19.02.2017 at 00:41, Servet Aydın yazdı:

Led yerine normal takılacak, akü sökülüp reset, yada pc bağlantısı ile reset atılacak

Aküyü ben söküp taksam ne sıkıntı olur ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bişey olmaz. Yakıt verileri ve aracın bu zamana kadar tuttuğu bilgilerin bazıları sıfırlanır en fazla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bişey olmaz

konu Vag.... patlamasın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
16 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

konu Vag.... patlamasın?

Patlar mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...