İçeriğe Yönlendir

Mersin Yol Durumu Hakkında

mustafa çetinkaya

Recommended Posts

mustafa çetinkaya

herkese hayırlı akşamlar forumun yeni arayüzü herkese hayırlı olsun öncelikle. Pazartesi günü Aksaray dan Mersin merkeze özel araçla yola çıkacağım inşallah mersin de yollar nasıl kar buz vs varmıdır mersinli arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Ali Fatih Dursun

Olsa olsa Pozantı Tekir'de vardır, olmayabilir de.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mersin'in Tut diye bir bölgesinde yaylalarda mahsur kalanları askeri helikopterler kurtarmış. Aman dikkat diyeyim.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Otoban da sadece tekir rampasında yol kenarlarında vardır muhtemelen..

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Merhabalar mersin merkezde kesinlike kar yada don buzlanma olmuyor hava sıcaklıgı eksinin altına düşmüyor geceleri 5-10 derece arası değişiyor ama yayla taraflarında bu sene 3mt den fazla kar oldu geçen hafta buranın 30km ilerisinde yaylaya çıktım kar yağışına takıldım 1 -2 saat yaylada zaman geçirdim giderken kar 10-15cm di yeni yagıyordu ama yollarda vardı yanlarda dönüşte kar 30-cm yi geçmişti 8 saatte 30 km yolu gelebildim baya sıkıntı yaşadım aracım 4x4 dü ama kış lastigi yoktu kar paleti taktım oda bişeye yaramadı koptu. 

kısaca size şöyle sölim yıl başında mersinden erciyese gittim geldim bi tek pozantıda ben sıkıntı yaşadım tekirin oralarda ve nigdedenin çıkışında kar vardı sizinde tahminim kar varsa yolda pozantı tekirin orda vardır güzergahınız açıktık ginede hava durumunu kontrol edin ve yanınıza her ihtimale karşı zincir alın nolur nolmaz

hayırlı yolculuklar

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben cuma günü geldim ankaradan yollar açıktı. Eminlik civarında kar temizleme işi devam ediyordu.Gece yola çıkmayın gizli buzlanma oldukça fazla. Hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Mersin'in Tut diye bir bölgesinde yaylalarda mahsur kalanları askeri helikopterler kurtarmış. Aman dikkat diyeyim.

Sani tut değil o bölgenin ismi mut. Aslında Mersin'e yakın bir bölge değil Karaman'a ve Konya'ya daha yakın bir bölge. Mersin'de Pozantı'dan sonra kar sıkıntısı yoktur.
Yorum bağlantısı
Mustafa Çalışkan

Mersinde yazdan kalma bir hava var, Aksaraydan gelirken Eminliğin ordan otoyola girerseniz (devlet yolunu kullanmazsanız), yollarda sıkıntı yok, Allah kaza bela vermesin, hayırlı yolculuklar

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

herkese çok teşekkür ederim bende haberlerde görünce bazı ilçelerde mahsur kalanlar olmuş helikopter ile almaya gitmişler vs. korktum açıkcası. Otoban üzerinden gidicem ve gündüz gidip gelicem inşallah sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...