İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Tekno Paket Sonradan Alınabiliyor mu ?

Eren Ay

Recommended Posts

Eren Ay

Arkadaşlar iyi günler bende 2013  1.6 tdci titanyum x model aracım var acaba tekno paketi sonradan alabilyormuyuz ? Tekno paket li araçlarda göstergelerin olduğu kısımdaki ekran daha mı büyük oluyor bizimkine göre bilgisi ılan varsa paylaşabilir mi

Yorum bağlantısı
Misafir

Gösterge değişimi sonradan yapılabiliyor. Fakat tekno paket de bulunan özellikler sonradan aktif olmayabilir sensör Vs mevcut aracinizda bulunmuyor olabilir.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba ben de aynı aracı kullanıyorum. Genis ekran dışındaki diğer özellikler maalesef çok zor. Astarı yüzünü geçer derler ya o hesap çok pahalı olur. Satıp tekno paketli bir c max almak daha ucuza gelir.

Yorum bağlantısı
Eren Ay

bende sizin gibi dusunuyorum. Alirken tekno paketli almak daha ucuza gelir. Bugun ilanlara bakarken 2013 model tekno paketli araclarda genis ekrana sahip gosterge oldugunu gordum. Demek ki bizim araclar icinde bunu temin edebiliriz ancak servislerin bu durumdan pek haberleri yok anlasilan. Uygun bulurusam bu gostergeyi degistirmek istiyorum 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bir ara 300 tl civariydi fiyatı. Bir firma getiriyordu. Takıldıktan sonra km ayarlatinca işlem tamamdı. Sonradan fiyat arttıkça arttı. 1 sene içinde 1000 tl lerden bahseder oldu satıcılar. Piyasada bulunmayınca kara borsaya düştü. Olur da bir yerden alacak olursanız dizel ve benzinli ekranı farklı ona dikkat edin. Piyasada çokken cesaret edemedim.simdi de 1000 tl vermeye degmeyecegini düşünüyorum. Tekno paketten geniş ekran ve kör nokta hoşuma giden özellikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Ay

Bende aynen bu özellikleri beğeniyorum. Bir ara çıkmacılara soracağım buradaki belki oralarda uygun fiyatlı bulabiliriz. Geniş ekranda bizim arabalara gerçekten cok yakısıyor. Ford C-max`ın ismi   c segmentinin maximum donanımlısından  geliyor ama o kadar özelliğin yanında neden geniş ekran gösterge ve geniş ekran bir navigasyon 2016 modellerde var anlamak mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Aslında 2016 dan çok çok önce var bu özellikler ama Ford Türkiye satış politikası diyelim. 2. Sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz.

420d80632077c0c5dffa9c8a446141ee.jpg98006d6b0b6202673508dde213c32b87.jpgf00ef8489dd1dec474d6d5f328922259.jpg19af7be2356f3bf3254d81c1f84090c7.jpg

Arka kol dayama,deri koltuk,elektrikli koltuk,ısıtmalı koltuk ve geniş ekran SONY marka multimedya ülkemiz kullanıcılarına en üst pakette bile layık görülmüyor. 2004 megane da anahtarsiz giriş varken 2015 c max da maalesef yok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

Eren bey o geniş ekranı servise sorduğunda direk ölü taklidine yatıyolar malesef. İnan bey in dediği gibi bir ara göstergeler gelmişti ama milletimiz maşallah pek bir gözü açık olduğundan talep olunca hemen fahiş fiyata dönüvermişler sağolsunlar. :(

Daha evvel tekno paket olarak değilde gösterge olarak konuyu tartışmıştık:

Yorum bağlantısı
Eren Ay
(düzenlendi)
On 17.01.2017 at 12:02, İnan Çınar yazdı:

Aslında 2016 dan çok çok önce var bu özellikler ama Ford Türkiye satış politikası diyelim. 2. Sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz.
Arka kol dayama,deri koltuk,elektrikli koltuk,ısıtmalı koltuk ve geniş ekran SONY marka multimedya ülkemiz kullanıcılarına en üst pakette bile layık görülmüyor. 2004 megane da anahtarsiz giriş varken 2015 c max da maalesef yok.

Halbuki ne kadar da yakışmı değilmi arkadaşlar. 

Neyse budan sonra daha iyilerini getitirler inşallah ülkemizede bizde her şeyi zamanında kullanma şansına erişiriz.

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlhan Gülcan
(düzenlendi)

1VRa05.png

Ford otosana yazılı olarak sorunca direk arayıp gittiğim servisi görevlendirip dönüş yaptılar. Yana yakıla aranan geniş ekran göstergeler envanterlerinde mevcutmuş arkadaşlar. fiyatı tuzluda olsa (1559+250tl işçilik) var. Bilginize.

tarihinde ilhan Gülcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cemil Kaynak
On 30.01.2017 at 15:40, İlhan Gülcan yazdı:

1VRa05.png

Ford otosana yazılı olarak sorunca direk arayıp gittiğim servisi görevlendirip dönüş yaptılar. Yana yakıla aranan geniş ekran göstergeler envanterlerinde mevcutmuş arkadaşlar. fiyatı tuzluda olsa (1559+250tl işçilik) var. Bilginize.

Göstege paneli için çok yüksek bir fiyat. Multimedya olsa tamam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Bence otosanın "aracınıza uygun" olarak belirttiği, zaten aracınızda olan gösterge. Geniş ekran göstergenin fiyatı daha yüksek diye hatırlıyorum. 5-10 dakikalık bir iş için, 250 TL işcilik talep edilmesi de ayrı işkence olmuş.

Geniş ekran teyp olayı, Ford Türkiye ile ilgili değil. O ekranlar, makyajsız c-max ile Avrupa pazarında sunulmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...