İçeriğe Yönlendir

kendi aracınıza çarpmak

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay

Böyle değişik konular hep mi benim aklıma gelir :biggrin:  Aracımı yanaştırırken öndeki arabaya çarpsam ne olur acaba dedim. Baktım öndeki de benim aracım. Peki ben istemeyerek kendi aracıma çarpsam kaskodan veya sigortadan nasıl bir tepki gelir :unsure2:Forumdaki sigortacı abiler arkadaşlar konuyu daha iyi yorumlayacaktır. Acaba bu durumla daha önce karşılaşıldı mı çok merek ettim. Googleye ''kendi aracına çarpmak'' diye aradım hiç sonuç bulamadı :)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
7 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

Googleye ''kendi aracına çarpmak'' diye aradım hiç sonuç bulamadı :)

Artık bulacak :D

Merakla takipteyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Bir saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Artık bulacak :D

Merakla takipteyim.

Googledan katkıtdam dolayı bir tebrik, en azından küçük bir hediye( cumhuriyet altını gibi olabilir) bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kendim ettim kendim buldum atasözü aklıma geldi :)

birşey olmaz kanımca, kendi aracımı direğe çarptım kasko karşıladı mesela...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Çarpan ve çarpılan tutanak tutar, kusur yüzde yüz size verilir. Kaskodan iki aracınızda yapılır, biri çarpılan araçtan yapılır diğeri kendi kaskonuzdan yapılır. Sonuç olarak kasko indiriminiz bozulur :D 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Muhtemelen öndeki aracın kaskosu masrafı öder size rucu eder sizin kaskonuz sizin aracınızla rücuyu öder. Döner dolaşır sizden çıkar para.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ayni evin 2 aracinin birbiri ile kazasi kasko tarafindan kabul gormuyor diye hatirliyorum. Yine de gelince soylerler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu durumda trafik sigortası herhangi bir ödeme yapmaz. Kasko poliçesinden faydalanabilirsiniz.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
34 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu durumda trafik sigortası herhangi bir ödeme yapmaz. Kasko poliçesinden faydalanabilirsiniz.. 

Peki iki aracın kasko ve sigortaları farklı sigorta ve kasko şirketleri ise ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Mehmet KAYA yazdı:

Peki iki aracın kasko ve sigortaları farklı sigorta ve kasko şirketleri ise ?

Trafik sigortası yine de ödeme yapmaz. 

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
(düzenlendi)

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartlarının teminat dışında kalan haller bölümününde aşağıdaki maddede belirtilmiştir. 

ç) Sigortalının, eşinin, sigortalının usul ve fürunun, sigortalıya evlat edinme ilişkisiyle bağlı olanların, sigortalının birlikte yaşadığı kardeşlerinin, mallarına gelen zararlar sebebiyle ileri sürebilecekleri talepler,

tarihinde Mert Can Üzger tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Nişanlım yağmurlu bir günde ben arabanın içindeyken arkama kendi arabasıyla yanaştı. El frenini çekmediği için bana doğru kaymaya başladı. Kornaya bastım arabaya marşa basmaya başladım ancak benim araba marş alana kadar geldi güm diye vurdu.

Allahım sinirden titremeye başladım çünkü arabadan inip neden bana çarptın demez mi ? :D Neyse gürültü çok koptu ama çizik dahi ikimizde de olmadı.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu
8 dakika önce, Ahmet Taşkın yazdı:

Allahım sinirden titremeye başladım çünkü arabadan inip neden bana çarptın demez mi ? :D 

evlilik öncesi küçük bir demonstrasyon yapmış. zamanla alışırsın. dert etme...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ruhsat sahibi aynı şahıs firması 2 minibüsü birbirine çarpmıştı iç temizlikte boşa alınca çarpmış. Ödeme alamadı :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

arabasını kaskodan yaptırmak isteyene sıkıntı yok ta vijdanı rahat ederse tabiki.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Sonuçta kasko bozulur. Keser döner sap döner olan yine size olur yani :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...