İçeriğe Yönlendir

Fusion - Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner?

İlker Zekeriya Erkaya

Recommended Posts

İlker Zekeriya Erkaya

Merhaba abilerim arkadaşlarım. Daha 3 gün önce ford fusion aldım. Arabayı çalıştırırken ışıkları bölümünde beklerim sarı ışıklar söndükten sonra çalıştırırım. Ama aldığım araba da motor arıza lambası arabayı çalıştırana kadar yanıyor. Normalde bu motor arıza lambasının çalıştırmadan önce sönmesi lazım değil mi. Arabayı çalıştırdıktan sonra lamba sönüyor. Arızamı var yoksa bu modeller mi böyle 

Yorum bağlantısı
İlker Zekeriya Erkaya
Şimdi, Tahir İlter yazdı:

Çalıştıktan sonra söner. Normal bir durum

Dayımın arabası ford connect onda çalıştırmadan önce sönüyor merak ettim 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
1 dakika önce, İlker Zekeriya Erkaya yazdı:

Dayımın arabası ford connect onda çalıştırmadan önce sönüyor merak ettim 

Yanmasını istemediğimiz bir durum.Dolayısıyla öyle veya böyle sönüyorsa sıkıntı yok ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Focusumda nasıldı unuttum ama, citroende motor ışığı, araba çalışınca sönüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Araç çalıştıktan sonra sönmesi normal sönmüyorsa o zaman bir sıkıntı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Zekeriya Erkaya

Yorumlarınız için çok teşekkürler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Fiesta 2003 var bende de aynı kontak açıkken yanıyor marş basınca sönüyor problem yok 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Zekeriya Erkaya
2 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Fiesta 2003 var bende de aynı kontak açıkken yanıyor marş basınca sönüyor problem yok 

Yorumunuz için çok teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
On 1/18/2017 at 16:20, İlker Zekeriya Erkaya yazdı:

Merhaba abilerim arkadaşlarım. Daha 3 gün önce ford fusion aldım. Arabayı çalıştırırken ışıkları bölümünde beklerim sarı ışıklar söndükten sonra çalıştırırım. Ama aldığım araba da motor arıza lambası arabayı çalıştırana kadar yanıyor. Normalde bu motor arıza lambasının çalıştırmadan önce sönmesi lazım değil mi. Arabayı çalıştırdıktan sonra lamba sönüyor. Arızamı var yoksa bu modeller mi böyle 

lamba diyelim bozuk. ve arıza var araçta.    durum vahim olur arızayı gösterememiş olur.

ne hissederdiniz?

o yüzden başta hepsi yanar...

ilk başta yanmıyorsa BÜYÜK sıknıtı var. Arabayı size satan kişi lambayı sökmüş bile olabilir. O nedenle başta yanması çok önemlidir.

ve gereklidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlk amacı emisyon ile ilgili arızada yanması. dolayısı ile motorun çalışması lazım sönmesi için

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...