İçeriğe Yönlendir

Araç Çekme ve Muvafakatname

Gökhan Tuna

Recommended Posts

Gökhan Tuna

Kıymetli Forumdaşlarım,

Bugün Eskişehir'de ruhsatı benim üzerime olan ve babamın kullandığı arabamız yanlış yere parktan dolayı çekilmiş. Babam aracı almaya gittiğinde araç benim üzerime olduğu için muvafakatname istemişler. Babama araç sahibinin trafik denetleme şubeye gitmesini ve muvafakatname için orada yardımcı olunacağı söylenmiş. Biraz araştırdığımda muvafakatnamenin noterden de alınabileceğini gördüm, bu konuda deneyimi olan var mıdır, araç bilgileri ile noterden bunu çıkaramaz mıyım? 

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Gökhan   babana noterden o araçla ilgili her işlemi takip edebileceğine dair bir evrak gönder. Ruhsatının içerisinde taşısın her zaman lazım olacak.Ya vekalet olacak yada sen gideceksin başka türlü otoparktan çıkartamaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Bugüne kadar çok defa arabam çekildi. Hiçbirinde ne ruhsata ne kimliğime bakmadılar. Anahtarımla arabamı açtım otoparktan söylene söylene çıktım. İlginçmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
8 saat önce, Şahin Topaloğlu yazdı:

Gökhan   babana noterden o araçla ilgili her işlemi takip edebileceğine dair bir evrak gönder. Ruhsatının içerisinde taşısın her zaman lazım olacak.Ya vekalet olacak yada sen gideceksin başka türlü otoparktan çıkartamaz.

Teşekkürler Şahin üstad..

7 saat önce, Oğuz Yılmaz yazdı:

Bugüne kadar çok defa arabam çekildi. Hiçbirinde ne ruhsata ne kimliğime bakmadılar. Anahtarımla arabamı açtım otoparktan söylene söylene çıktım. İlginçmiş.

Aynen Çağlar abinin dediği gibi, yeni bir düzenleme olduğu söylenmiş babama.. Son zamanlarda olan olaylardan sonra..

6 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

eskiden çok bakmazlardı diyelim

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Güzel bir uygulama. Diğer türlü anahtarı eline geçiren elini kolunu sallaya sallaya çıkarabilecek gibi görünüyor. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...