İçeriğe Yönlendir

Bilgisayardan kulaklığa ses az geliyor.

Ahmed Talha Karaarslan

Recommended Posts

Ahmed Talha Karaarslan

Arkadaşlar merhaba, 

bilgisayara hoparlörü bağladığımda ses normal ancak kulaklığı taktığımda ses az geliyor kulaklığım philips bantlı olan orta düzey bir kulaklık

telefona vs bağlayınca çok güzel ses veriyor ancak bilgisayarda tam bir fiyasko.

şu an işletim sistemi olarak windows10 kullanıyorum, ses kartı onboard ama üst düzey bir anakartım var. yeşil çıkışa bağlıyorum ancak kulaklık olarak değil hoparlör olarak görünüyor sistemde. başına gelen ya da çözüm önerisi olan var mıdır? 

sistem i7 4790 3.60 ghz cpu, 32gb ram, 256 gb ssd + 1 tb

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

32 GB RAM? Maşallah. Video mu işliyorsunuz bu makineyle?

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:

32 GB RAM? Maşallah. Video mu işliyorsunuz bu makineyle?

yok bazen 3d max den render alıyorum en büyük iş yükü o :) genelde photoshop illustrator indesign vs çalışıyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ses kartı surucunuz yuklu ve dogru mudur? Anakartin kendi sitesinden yuklediniz mi?

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Ses kartı surucunuz yuklu ve dogru mudur? Anakartin kendi sitesinden yuklediniz mi?

evet doğru, kendi sitesinden de yükledim değişen birşey olmadı. 

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

sisteme bak bu aygıt kulaklıktır ona göre davran deme şansımız var mıdır? hoparlör bağladığımızda sıkınıtı yok çünkü ses normal. 

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

çözümü buldum arkadaşlar, ilerde başına gelen olursa belki faydası olur: kasanın ön tarafında kulaklık mikrofon çıkışı varsa sistem sadece orayı kulaklık çıkışı olarak görüyormuş. ön tarafa bağladım şu an bangır bangır :) pc kasası masanın altında yatay olarak durduğu için hiç dikkat etmemiştim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...