İçeriğe Yönlendir

Dmc Usb Sd Aux -in MP3 Çalar Adaptörü

Yıldırım Selami

Recommended Posts

Serdar Güngör
Şimdi, Yıldırım Selami yazdı:

@Serdar GÜNGÖR malesef 2017 gümrük limiti 30 avroya düştü.

Memlekette Ölüm hariç her şeye çare var.

Satıcı ya söyle 15-20$ fatura koysun kargonun içine sorun olmaz.

Haa dersen Hesap ekstresine bakıyorlar diye ! O zaman satıcı ile konuşup 1' er gün ara ile 20$+20$+15$ ürün alacaksın,sana  bu ürünü gönderecek :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

en fazla vergisi ödenir. 

Tr fiyatıyla kıyaslanırsa tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

limit yok ki. %18 kdv geldi sadece. ayrıca gümrüktekiler genlede piyasa rakamı malum üründe beyan olan fatura harici rakam yükseltip kdv uygulayabiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Misafir

Memlekette Ölüm hariç her şeye çare var.
Satıcı ya söyle 15-20$ fatura koysun kargonun içine sorun olmaz.
Haa dersen Hesap ekstresine bakıyorlar diye ! O zaman satıcı ile konuşup 1' er gün ara ile 20$+20$+15$ ürün alacaksın,sana  bu ürünü gönderecek :yes:

Ben gümrük memuru olsam senin bu taktiklerin dolayısı ile her gün vergi çakardım :D Normal bir kullanıcı olsan birşey yapmazdım belki.

Orada ki adamda hiç pc başına oturmamış adamlar. Aliexpress, ebay, vs girmeyi bilmiyor değil mi ? Sen nasıl malzemeyi bulup sağa sola link koyabiliyorsan onlarda girip bakabilir. Bana şuan Aliexpressdeki malların sadece resmini at sana linki koyayım. Bu adamların birde hergün girdiğini düşün.
Bazen satıcının satış fiyatını bazende ülkemizde ki rakamlarıda dikkate alabiliyorlar.
O yüzden herşey Gümrük Memurunun insiyatifinde.

@Eren Erdogan iyi bilir bu işleri :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Güzel ürünmüş. Direksiyondan kumanda çalışır mı bu aparatla? Birde şarkı isimleri teyp ekranında görünür mü? Cevaplar evet ise bende alabilirim belki [emoji16]

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Bir saat önce, Murat Sağdaş yazdı:

Ben gümrük memuru olsam senin bu taktiklerin dolayısı ile her gün vergi çakardım :D Normal bir kullanıcı olsan birşey yapmazdım belki.

Orada ki adamda hiç pc başına oturmamış adamlar. Aliexpress, ebay, vs girmeyi bilmiyor değil mi ? Sen nasıl malzemeyi bulup sağa sola link koyabiliyorsan onlarda girip bakabilir. Bana şuan Aliexpressdeki malların sadece resmini at sana linki koyayım. Bu adamların birde hergün girdiğini düşün.
Bazen satıcının satış fiyatını bazende ülkemizde ki rakamlarıda dikkate alabiliyorlar.
O yüzden herşey Gümrük Memurunun insiyatifinde.

@Eren Erdogan iyi bilir bu işleri :D

Fiyatı bilebilir, ürünü araştırabilir sıkıntı yok ama resmi olarak ya hesap özetine ya da faturaya bakmak zorunda! 

Yorum bağlantısı
Misafir

Fiyatı bilebilir, ürünü araştırabilir sıkıntı yok ama resmi olarak ya hesap özetine ya da faturaya bakmak zorunda! 

Geçen sene sj4000 aldım arkadaşa. Fiyatı gümrük sınırları içindeydi. Kimse bana bişey sormadı kaça aldın ettin diye. 55 lira gümrük vergisi ödedik. Belki uğraşsam didinsem iade alırdım ama ona ayıracak vaktim yoktu malesef.hatta o dönem bayağı bi kişi ödemişti bunu. Nasıl bi çalışma sistemleri var anlamadım.
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)
43 dakika önce, Eren Erdoğan yazdı:

Geçen sene sj4000 aldım arkadaşa. Fiyatı gümrük sınırları içindeydi. Kimse bana bişey sormadı kaça aldın ettin diye. 55 lira gümrük vergisi ödedik. Belki uğraşsam didinsem iade alırdım ama ona ayıracak vaktim yoktu malesef.hatta o dönem bayağı bi kişi ödemişti bunu. Nasıl bi çalışma sistemleri var anlamadım.

Daha önce çocuklara dahi ayakkabıları aliexpress'den alıyordum. Geçen sene iş yerinden 3 arkadaş ayakkabı sipariş verdik. Önce 2 çift ayakkabı geldi,daha sonra 1 çift geldi ve  ptt görevlisi 80 tl ayrı ayrı vergi aldı :shok: Makbuzu ne yaptıysam alamadım.Daha önce de ayakkabı aldığımızda böyle bir uygulamanın olmadığını söyledik,görevli son zamanlarda kansorejen olduğu iddiası ile böyle bir uygulamaya geçildiğini söyledi. Zorda olsa İstanbul gümrüğe telefon ile ulaştığımızda ordaki kişi de bu konudan bahsedince dedim ki "Ben 80 tl verince kansorejen maddeler temizlendi mi ?"  Ses yok sadece güldü :) Dedim ki madem böyle bir tehlike var neden memlekete sokuyorsunuz bu ürünleri? Yine ses yok :)

Daha sonra 300$ multimedya aldım ve SIFIR vergi vererek ürünü aldım :)

Yani memlekette sistem olmayınca kim ne tutturursa o oluyor.

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende aynı kameraya 55 TL verdim. Hatta itiraz ettim. Bulunduğum ilde ki gümrük müdürlüğü bizin yetkimiz dışında istanbul ile koordine kurmanız gerekiyor dedi. Dilekçemi işleme koymadı. İstanbulu arıyorum telefonlara dahi bakmıyorlar. Gümrük Bakanlığına dahi başvurdum sonuç yok. O yüzden hak iddia etseniz dahi muhatap yok. Açıkcası 55 TL için çektiğin eziyet 550 TL yi buluyor.

Sonuç paramı alamadım. Gümrük bedeli istanbuldan hesaplanıyor. Ptt tahsil yetkisi vermişler. Vermezsen adam malı vermiyor. Bu seferde geri gidiyor. Gidincede malın parası için koştur dur. Sistemi gayet iyi oturtmuşlar.

Yani diyeceğim çok fazla açılmayın [emoji4]

Yorum bağlantısı
Yıldırım Selami
1 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Güzel ürünmüş. Direksiyondan kumanda çalışır mı bu aparatla? Birde şarkı isimleri teyp ekranında görünür mü? Cevaplar evet ise bende alabilirim belki [emoji16]

buna benzer youtube megane2 de takmışlar. o video da direksiyonda ki tuşlar da çalışıyordu. bulabilirsem linkini atarım.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
4 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Direksiyon kumandası çalışıyor,Bu  aparatı cd changer çıkışına bağlıyorsunuz zaten ,kendini CD Changer olarak tanıtıyor teyibe 

Fucus mk1 de parça isimlerini göstermiyor oda teyiple alakalı sanırım.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
18 saat önce, Yıldırım Selami yazdı:

@Serdar GÜNGÖR malesef 2017 gümrük limiti 30 avroya düştü.

daha uygunu var .Eniştemin trend mondeodaki 6000cd  için sipariş vericem . eski aracı audiden kalma var aynı cihazdan ,kablo ararken  denk geldi  ,sadece kablo 27 dolar bu set 30 dolar :)

https://tr.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Car-MP3-Interface-USB-SD-Data-Cable-Audio-Digital-CD-Changer-for-Ford/32750310745.html?isOrig=true

Yorum bağlantısı
Misafir
daha uygunu var .Eniştemin trend mondeodaki 6000cd  için sipariş vericem . eski aracı audiden kalma var aynı cihazdan ,kablo ararken  denk geldi  ,sadece kablo 27 dolar bu set 30 dolar [emoji4]
  https://tr.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Car-MP3-Interface-USB-SD-Data-Cable-Audio-Digital-CD-Changer-for-Ford/32750310745.html?isOrig=true

Bundaki kablo sistemi üsttekinden farklı mı. Büyük kablo 55 dolarlık üründe yok sanki.
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
3 dakika önce, Eren Erdoğan yazdı:

Bundaki kablo sistemi üsttekinden farklı mı. Büyük kablo 55 dolarlık üründe yok sanki.

sizin linkteki kablo sistemi eski tip teypler için mk1 focus taki 5000rds ler gibi

Benim attığım linkleti yeni  mondeolardaki 6000 cd ve türevleri için

Yorum bağlantısı
Yıldırım Selami

bende de sony cd 132 var ona böyle birşey araştırken denk geldim. güzel ve kullanışlı cihaz. usb sd aux ekstra da bluetooth var. dmc3 bide yat Yatour adında 2 markaya denk geldim. ama son gümrük olayı malesef engelledi. @Eren Erdoğan aracına taktığı cihazı görünce(ellerinize sağlık çokda güzel olmuş) videoyu izleyince bende biraz araştırma yapim dedim :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Türkiye'de bu ürün 200 lira civarına satılmıyor mu zaten? Audio car dı sanırım markası. İndirim yakalanırsa 150 liraya düştüğü oluyordu. Bi ara takip Edip almaktan vazgeçtiğim bir ürün

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)
23 saat önce, Yıldırım Selami yazdı:

Konunuz uygun başlığa taşınmıştır.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Türkiye'de bu ürün 200 lira civarına satılmıyor mu zaten? Audio car dı sanırım markası. İndirim yakalanırsa 150 liraya düştüğü oluyordu. Bi ara takip Edip almaktan vazgeçtiğim bir ürün

Dolardan sonra o fiyatlara zor malesef.
0469b9af0c432b6769f16abfd1e465f9.png
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
2 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

o fiyatlar eskidendi :) Bende 5 6 sene öncee 120 ye almıştım .

132 liraya usb aparatı ve elm 327 siparişi verdim

3 saat önce, Yıldırım Selami yazdı:

http://mp3-usb.com/

arkadaşlar rusçası olan varsa sitesinden bize yardımcı olabilecek olan var mı ?

fiyat kargo.

tip b aparat + kargo 3900 ruble =65.50 dolara denk geliyor  aliexpress te yarı fiyatına alınabiliyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...