İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi

Ahmet Yıldırım2

Recommended Posts

Ahmet Yıldırım2

Merhabalar aranıza yeni katılmış biri olarak, geç kalmış olmanın üzgünlüğünü yaşıyorum. 2011 focus 2 Hb araca sahibim. Cam filmi uygulaması yaptırmak istiyorum fakat nasıl ve nerede yaptıracağım konusunda hiç bir fikrim yok. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

işin ehli yerlerde yaptırmanızı öneririm. 3m gibi Ziebert gibi benım aracımda LLumar marka var. Çizilmez solmaz. Piyasadaki ucuz filmlerden yaptırmayın zamanla morarıp özelliğini kaybediyor. Bu yazdığım markalar biraz daha tuzludur ama ömür boyu garantilidir. 

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Yıldırım2
1 saat önce, Serdar GÜNGÖR yazdı:

Teşekkür ederim Serdar bey ama cam filmi yaptırmayı düşünüyorum

2 dakika önce, Samet Daz yazdı:

işin ehli yerlerde yaptırmanızı öneririm. 3m gibi Ziebert gibi benım aracımda LLumar marka var. Çizilmez solmaz. Piyasadaki ucuz filmlerden yaptırmayın zamanla morarıp özelliğini kaybediyor. Bu yazdığım markalar biraz daha tuzludur ama ömür boyu garantilidir. 

Sonax fiyatlarına baktım sadece kapı camları için 550TL fiyat verdiler. Fiyatları bu şekilde mi acaba bilginiz varmı?

Yorum bağlantısı
Misafir
2 dakika önce, Ahmet Yıldırım3 yazdı:

Sonax fiyatlarına baktım sadece kapı camları için 550TL fiyat verdiler. Fiyatları bu şekilde mi acaba bilginiz varmı?

biraz abartı olmuş onun söylediği bence. Ben tamamını yaptırdım o fiyatlara ama ben 2013 yılında yaptırdım. İlla sonax vs diye düşünmeyin kullandığı filmler kesinlikle çizilmez olsun ( Çizilmez diyince bazılarının aklına anahtarla falan çizip bakmak geliyor sizi tenzih ederek konuşuyorum ) uygulama yaparken bile çizilebiliyor yırtılabiliyor ona dikkat edin birde ürün için garanti veriyormu ona bakın.  ama 400 tL gibi bi rakama iyisinden komple Ön cam hariç yaptırabılırsınız.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

incirli omur plazanın altında porsche panemaraya da c180 mercoyada aynı filmi çekti gözümün önünde adamlar :D

150 tl fiyatı var. 1 1.5 saatte hallediyorlar güzelcede iç dış yıkayıp veriyorlar tavsiye ederim

morarma patlama çatlama görecez bizde zamanla olmaz diyemem her malın fiyatı bellidir sonuçta ama birçoğu rasgele bir film çekip yok amerikan dı yok lumar dı diye tokatlıo milleti 200 üzeri vermeyi göze aldıysan yetkili bir bayi bulup yaptır derim

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cam filmi için yeni yasa çıktı. Bence uygulamayı bekleyin

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Cam filmi en az 300'den başlayan fiyatlarla şu anda onun haricindeki yerlerde yapdırmamanızı tavsiye ederim renk mavi yada mora dönüşdüğü gibi ilerleyen zamanlarda olaki bi durumda cam filmini sökmeye kalkdığınızda arka cam rezitansınada zarar verebiliyor. Yeni yasa çıkacak ama polislerin cam filminde kızdığı noktalar çok karartılmış camlar ve ön cam oluyor zaten ön camda varsa polisin insaniyetine kalmış, yan camlar 1,5 yapdırırsanız çok sıkıntı olcağını sanmıyorum 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...