İçeriğe Yönlendir

LPG Sorusu

Tanju Demir

Recommended Posts

Tanju Demir

Merhabalar 2000 model üzgün surat 1.4 fun aracıma lpg taktırayım dedım,atiker uygun dıye fıyat ıstedım ama benım araca sadece gold serisi oluyormus oda çok pahallı (1800-2200)

başka seri olmuyormu acaba,yoksa lpg ci benı opmeyemı çalışıyor

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
3 dakika önce, Tanju Demir yazdı:

Merhabalar 2000 model üzgün surat 1.4 fun aracıma lpg taktırayım dedım,atiker uygun dıye fıyat ıstedım ama benım araca sadece gold serisi oluyormus oda çok pahallı (1800-2200)

Evet seni öpecek hemde fransız öpücüğü :) 

Lpg montajında markadan ziyade montaj yapan usta önemlidir.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)
1 saat önce, Tanju Demir yazdı:

atiker gold 1600 tl 10 taksit. gold yerine grand modeli çıktı, aynı fiyat,grandda olabilir, ama senin aracın eski tip motor,yani hızlı enjektöre gerek yok. hızlı enjektör euro 5 ve 6 motorlar içindir. ama taktırırsan sorun olmaz. hatta daha iyi olabilir. ustan kendini akıllı zannedenlerden galiba.... iyi bir cevap arıyorsan  istanbulda candan otogaz ile görüşüp fikir alabilirsin. nette web sayfası mevcut, işinin ehlidirler...

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Duru
(düzenlendi)

Tanju bey merhaba. fiesta aracıma yeni taktırdım izmirde. serkan beyin bahsettiği gibi gold ve grand arasında seçim yapmamı istedi usta.Grand kit de romano enjektörler kullanılıyormuş. Bu iyi bişey olduğunu tespit ettikten sonra grand taktırdım. İzmirde Ege bölge bayine ait Gayem de yaptırdım. Sorunum yok. Dilerseniz özelden mesaj atınız yardımcı olurum. hatta görüşmeye beraber gidebiliriz. Alternatif varsa sunarlar. Usta hemşerim çıktı o yuzden aram iyi :) Burdan fiyat vermek istemiyorum. ama fiyat sizin söylediğinizin baya altında.

1 saat önce, Tanju Demir yazdı:

tarihinde Fatih Duru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

geçen hafta taktırdım atiker gold istanbul candan mühendislikte düşünürseniz sizin için fiyat alabilirim sahiplerini iyi tanıyorum ben gold 1600 tl ye taktırdım

Yorum bağlantısı
Tanju Demir

arkadaşlar sımdı benım bır arkadaş lpg sistemi al ben takayım dedı,kendısı bir otomobil fırmasında servis muduru.

size sormak ıstedıgın bızım araç için bagaja sıgacak en uygun tank boyu nedır acaba,kaç cm.olması gerekıyor kaçlık tank olması gerekıyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden
2 saat önce, Tanju Demir yazdı:

arkadaşlar sımdı benım bır arkadaş lpg sistemi al ben takayım dedı,kendısı bir otomobil fırmasında servis muduru.

size sormak ıstedıgın bızım araç için bagaja sıgacak en uygun tank boyu nedır acaba,kaç cm.olması gerekıyor kaçlık tank olması gerekıyor.

simit tank 42 lt'lik

Yorum bağlantısı
Tanju Demir
18 saat önce, Serkan Erden yazdı:

simit tank 42 lt'lik

fiesta da sımıt tank olmaz ki,silindir olmasın o

Yorum bağlantısı
Misafir

Üzgün suratların stepne, bagaj havuzu altında yani dışarıda duruyor. Dolayısı ile aracınıza simit tank olmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...