İçeriğe Yönlendir

A119 araç kamerası hk

Müslüm Özkan

Recommended Posts

Müslüm Özkan
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar.A119 araç kamerası aldım. fakat daha önceden A118 vardı. ve A119  kameranın çekmiş olduğu vidyolarımı ve gps ve harita vı hızımı göstermedi. ve araş tırıyorum bir vidyo bulamadım A119 kamera vidyosu için sizlerin yardımlarınızı ricaederim teşekürler.

tarihinde Müslüm Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

A119 Araç kamerası güzel, bir de gps ve haritayı ve km olarak gösteren video bulunursa çok iyi olacak. Aynı A118 kamewranın videosu gibi gösteren...

Yorum bağlantısı
Misafir

Videolarınızı gps bilgisi destekleyen bir medya oynatıcı ile açtığınıza emin misiniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

A119 iki çeşit satılıyor.. Gps'li ve Gps'siz.. 

Gps li aldıysanız, cama yapışan kısım Gps antenidir.. 

Gps'siz aldıysanız yapacak bir şey yok.. Gps verilerini herhangi bir kayıtta görmezsiniz.. 

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

mehmet bey merhaba: gps lisini aldım. bende A118 var onun vidyosu göstermiyor:

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

merhaba mehmet bey:A118 olan kamerayı nın vidyosunu bu  RegistratorViewer acıyor fakat A119 kameranın vidyosunuda acıyor gps yok harita yok hız saati yok.normal şekil gösteriyor. A119 zun tam özelliklerini gösteren vidyo oynatıcısı bulamadım yardım larınız için teşekür aderim:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Müslüm Özkan yazdı:

merhaba mehmet bey:A118 olan kamerayı nın vidyosunu bu  RegistratorViewer acıyor fakat A119 kameranın vidyosunuda acıyor gps yok harita yok hız saati yok.normal şekil gösteriyor. A119 zun tam özelliklerini gösteren vidyo oynatıcısı bulamadım yardım larınız için teşekür aderim:

Göstermez Müslüm Bey

A118 farklı bir dosya daah oluşturuyor ve verileri o datadan alıyor.. A119 da ekranda ve kayıtta gösterdiği için, Ayrıca gps konum bilgisini herhangi bir yere kaydetmiyor... 

Göreceğiniz her şey video kaydı üstünde..

Aktif ettiyseniz görüntüde hız ve konum bilgisini koordinat olarak göreceksiniz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

evet mehmet bey sizin dediğiniz gibi vidyo ekranda gösteriyor.yan tarafda göstermiyor haritayı vs.bana arkadaşım aynı A118 vidyosu gibi olduğunu idda etmişti. fakat kordinat olarak ve hız olarak vidyo ekranında gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

A119 araç kamerası kullanan var ise GPS li modelini bir gps  resim  cekip yollama şansı varmıdır. teşekür ederim sağoşun:

Yorum bağlantısı
Misafir
2 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Bu programla olması lazım yoksa başka bi sıkıntımı var, öyle kalmış aklımda.

http://www.registratorviewer.com

Müslüm bey bu programı denemiş ama olmamış abi. A118 de çalışıyomuş a119 da olmamış.

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

A119 araç kamerası kullanan varmıdır.   GPS li modelini  ve vidyosunu izleyen varmıdır . hangi proğramla izleniyor. link vs atar mısınız rica etsem ben  bulamadım.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
2 saat önce, Müslüm Özkan yazdı:

A119 araç kamerası kullanan varmıdır.   GPS li modelini  ve vidyosunu izleyen varmıdır . hangi proğramla izleniyor. link vs atar mısınız rica etsem ben  bulamadım.

1 ve 2 numaralı klasördeki programları denermisiniz :

https://www.dropbox.com/s/zt0b38dc9rhp82a/1.rar?dl=1

https://www.dropbox.com/s/rvnas6d524o08xe/2.rar?dl=1

2 nin içinde programın farklı versionları var ayrıca 1. klasördeki logları okuyor.

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

olgu bey çalıştırmadı pc yi değiştirdim yine çalıştırmadı.A119. kamera vidyo cekimini gösteriyor kordinat ve hız ekranda var.rakam olarak.fakat harita yok.gps bilgisi yok  hız saati yok bunun vidyo oynatıcısı nı kimse kullanmıyor galiba.fakat bulmaya calışaçam inşallah.sizlere çok teşekür ederim sağolun.sizler tarafından bulunursa yine paylaşalım allaha emanet ol..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 30.01.2017 at 07:18, Müslüm Özkan yazdı:

A119 araç kamerası kullanan var ise GPS li modelini bir gps  resim  cekip yollama şansı varmıdır. teşekür ederim sağoşun:

Konu açacağım... 

Onun için resmi küçültmüştüm.. 

Gps anteni bu.. 

0c7478ae-ea38-4ddc-ab4b-12fd18dac387.jpg

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

mehmet bey evet doğru bu gps ve aynısı:benim demek istediğim A119 kamera nın vidyosunu hangi vidyo oynatıcı acıyor.A118 vidyo oynatıcısı.Datakam Player RegistratorViewer(acıyor haritası hızı vs var)bu a118 için  mükembel güzel. fakat A119 vidyosunu gösteriyor hız yok gps yok harita yok. ben bunu onlatmak istedim.gps bağlı kamera üzerindeki ayarlar acık  sıkıntı yok bağlantıda .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben baştan dediğim gibi ihtimal vermiyorum buna.. Araştıralım... 

Bende de A119 var.. 

Deneyeceğim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
mehmet bey evet doğru bu gps ve aynısı:benim demek istediğim A119 kamera nın vidyosunu hangi vidyo oynatıcı acıyor.A118 vidyo oynatıcısı.Datakam Player RegistratorViewer(acıyor haritası hızı vs var)bu a118 için  mükembel güzel. fakat A119 vidyosunu gösteriyor hız yok gps yok harita yok. ben bunu onlatmak istedim.gps bağlı kamera üzerindeki ayarlar acık  sıkıntı yok bağlantıda .

Hafıza kartına 1 format atın, 10 dk açık hava sürüşünden sonra komple hafıza kartına attığı dosyaları sıkıştırıp google drive uplod edin. Sonra onlara link verin download edip bizde deneyelim. Video ve gps diye klasörler oluşturuyordur Micro Sd kart içinde.

Gene olmadı güncellemeniz gerekebilir cihazı.
Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

Hafıza kartına format attım ve A119 kamerayı güncelleşin bana geldiğinde Türkçe menüydü güncellenenden sonra İngilizce oldu yine denedim olmadı ve tekrar Türkçe menü güncellemesini yaptım hafıza kartım 64gp küçüğünü taktım yok sonunda A119 kameranın açmak olduğu programi bulamadim yardımlarınıza ihtiyaç var bunu hiç kimse kullanmıyor galiba diye bilirim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...