İçeriğe Yönlendir

Nasıl Yol Seversiniz.

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Mustafa Çalışkan

Mersin-Antalya Yolu gibi yolları severiz, onlarda bizi sever :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Mustafa Çalışkan yazdı:

Mersin-Antalya Yolu gibi yolları severiz, onlarda bizi sever :) 

Okumadan yazsam... direk bu yolu yazardım.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Okumadan yazsam... direk bu yolu yazardım.. [emoji4]

Marmaristen, Datçaya eski yoldan git.
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

gündüz için evet bu tür yollar, manzaralı,  hareketli, zevk alırsın ama gece için ben sevmiyorum, süprizli olabiliyor bu tür yollar, gece otoban derim :=)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

gündüz için evet bu tür yollar, manzaralı,  hareketli, zevk alırsın ama gece için ben sevmiyorum, süprizli olabiliyor bu tür yollar, gece otoban derim :=)

Çoğu zaman navigasyonu açıp, paralı yollar seçeneğini kapatıp gitmişliğim vardır. :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün akşam ocakbaşında da konusu geçti @Fatih Keskin abim daha iyi bilir, Kırklareli yolları çok hoşuma gidiyor, etrafı geniş ovalarla kaplı, virajları tatlı.

Bir de asfaltı güzel köy yollarını severim (bixenon+viraj farı ile tabiki de)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
24 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

(bixenon+viraj farı ile tabiki de)

Halojende de sıkıntı yok :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bahsettigim Kırklareli yolları (Lüleburgaz-Ahmetbey-Vize)b5e4de629d5e865093e73d613b4fb6eb.jpgea1498d94688df0e156db52599bf3f3d.jpg8547a05527086a0fc2b1186ff96250ce.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çoğu zaman navigasyonu açıp, paralı yollar seçeneğini kapatıp gitmişliğim vardır. :)

öyle yapmadığım halde beni keçi yoluna soktuğunu bilirim, o yüzden yola çıkmadan haritadan incelerim yolları..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
32 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

öyle yapmadığım halde beni keçi yoluna soktuğunu bilirim, o yüzden yola çıkmadan haritadan incelerim yolları..

Kısa rota seçmeyeceksin :)

Kısa da kapalı olacak.. 

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Muhabbet edecek kimse varsa yolun her türlüsü güzel gelir... Bende Merzifonda görev yaptığım zamanlarda çok gittim geldim Çorum Merzifon arası iyidir inişli çıkışlı ve virajlı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kısa rota seçmeyeceksin :)

Kısa da kapalı olacak.. 

kısa da seçili olmayabilirdi hatırlamıyorum, kısalttı ama köy/kasaba yollarına sokmuştu, eskişehir oylat yolu..
mesela esk-afyon da googleden yazsan da kütahyayı göstermez ilk gösterdiği yol ilçelerden gidilen yoldur, ben kütahyadan gitmeyi tercih ederim, yol uzuyor ama rahat konforlu yol.

aynı şekilde esk boluya gideceksem de sakarya -otoban giderim nerdeyse 100 km oynar ama yarım saat erken gidersin, konforlu gidersin..

amaç yolda geze geze gitmekse farklı tabi, mesala gemlik- trilye arasında sahilden geze geze gitmiştim yol güzel olmasada manzara, güzeldi, 
tavsiye ederim o taraflara gidersen, trilye, gölyazı.. gölyazında bir de macur ablalardan turna balığı yiyeceksin... 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yalnız seyahat etmeyi severim :)

aynen, yada arkada oturan iki kişi kendi arasında muhabbet edecek ses olacak, zaten yanımda kimse oturmasını da sevmem, iki kişi varsa benden sonra arkaya oturmaya çalışırım, yan koltuğu sehpa olarak kullanıyorum:=)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Böyle yol severim, araç arkadan itiş olacak ve gaza basınca nerdeyse her viteste arkayı savuracak güçte olacakki adam gibi viraj yapalım :rolleyes:

araba yoksa bu olacak, esas tercihimde bu olurdu, araba değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
yok yok fiat 124 üstü açık eski şile yolu.
Hafriyat kamyonları arasında ne de güzel olur
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben yalnız seyahati sevmem, konuşacak kafa dengi birini ararım. Tek sürüyorsam yol bitsin diye normalden daha hızlı sürdüğümü farkettim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben yalnız seyahati sevmem, konuşacak kafa dengi birini ararım. Tek sürüyorsam yol bitsin diye normalden daha hızlı sürdüğümü farkettim.

Arabada çok konuşanı sevmem.. :D Uzun yolculuklarda çocuklara önceden yemek yediririm, gece çıkarım sabah inerim, yolda uyanırlarsa cacık yediririm ki tekrar uyusunlar.. :D

• Beğen 5
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
3 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Arabada çok konuşanı sevmem.. :D Uzun yolculuklarda çocuklara önceden yemek yediririm, gece çıkarım sabah inerim, yolda uyanırlarsa cacık yediririm ki tekrar uyusunlar.. :D

Abi, eskiler afyon damlatırmış bebelere, gece gündüz gidersin farketmez :=)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Hanım pek konuşmaz arabada zorla laf atarım(uyku kaçırması için), yolun yarısında uyur zaten bebeler iki kişi olunca biraz oyun-kavga derken ayık kalıyorlar yoksa onlar da uyuya uyuya gidiyorlar. Teyple başbaşayım genelde. 900 km memleket az da değil. Gündüz çıkarım yola, göre göre bazen extra yerleri gezerek gideriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

bende açmazdım müzik saatlerce araba sürerdim, sonra gözüme takılırdı, aha burada da teyip var ya, olurdum, ama yolcu taşıma işine girince, yolculardan istek bile alıyordum, oradan kaldı bir alışkanlık şimdi trt açık devamlı.. 
bu yaşta ne yolu artık Annene Teyzene vs söyleyeceksin direk düğüne giden yola girecekler :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...