İçeriğe Yönlendir

Nasıl Yol Seversiniz.

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Servet Aydın

Hayatımda bir kere geçtim o yoldan ve hayran kaldım.

[mention=13526]Servet Aydın[/mention] abi mutlaka geçmelisin oradan mart nisan gibi.
Bölge nere? Geçmiş olabilirim
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Hayatımda bir kere geçtim o yoldan ve hayran kaldım.

[mention=13526]Servet Aydın[/mention] abi mutlaka geçmelisin oradan mart nisan gibi.

Bölge nere? Geçmiş olabilirim

Karaman'dan Mut'a inerken.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kullanmadım.

Bayburt anzer, Bayburt uzungöl yolları efsane listemde

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanımda, "bas bas" diyen biri varsa her yolu seviyorum.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bartın-Safranbolu arasındaki yol şimdiye kadar gitmekten en zevk aldığım yoldu. İnsanın içinden hız yapmak içinden gelmiyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Doğu karadenize git, sahil yolunda herhangi bir yerden dağlara doğru sap. Yol asfalt olsun yeter. 20 km kombine viraj, çoğu viraj dönüşe göre eğimli. Daha iyisini görmedim.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Yanımda, "bas bas" diyen biri varsa her yolu seviyorum.. 

Çok şanslıyım, hanımdan daha yavaş git lafını duymadım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Doğu karadenize git, sahil yolunda herhangi bir yerden dağlara doğru sap. Yol asfalt olsun yeter. 20 km kombine viraj, çoğu viraj dönüşe göre eğimli. Daha iyisini görmedim.

Ben doğu karadenizliyim :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yazın çamlıyaylaya dedemin yanına giden her yolu severim

Ali Gök yazdı:

Yazın çamlıyaylaya dedemin yanına giden her yolu severim

Kalan yollar farketmez pasaatla 150 160 geçer bitirriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Her yolculukta alternatif virajlı rotayı seçmişimdir..

En son karadenizden dönüşümde artvinden erzurum rotasını takip ederek dönmüştüm. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Her yolculukta alternatif virajlı rotayı seçmişimdir..

En son karadenizden dönüşümde artvinden erzurum rotasını takip ederek dönmüştüm. 

Kışın mı :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yusufeli barajı ve Tortum civarında harika virajlı yollar vardı, özellikle tırmanırken.   Artvin hopa arasıda güzeldi ama orası biraz bakımsızdı.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Artvin Şavşat Yusufeli yolu bi harika dostum. Otobanda hep uykum geliyor. Oyun oynarken bile gidiş geliş yolları seçiyorum :)

Safranbolu Amasra yolu da çok hoşuma gitmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kışın mı :) 

Yok yazdı.. Geçen yaz. 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Yusufeli barajı ve Tortum civarında harika virajlı yollar vardı, özellikle tırmanırken.   Artvin hopa arasıda güzeldi ama orası biraz bakımsızdı.

Evet barajın yanından geçmiştim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben doğu karadenizliyim :) 

Benim de hanım doğu karadenizli. Hanım duymasın ama hanımköye gitmenin en zevkli yanı araba kullanması 😃

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Bizim araca binenin ya midesi bulanıyor ya da kusuyor. Yavaş git modunda millet. Aslında uzun yolda sakinim ancak virajlı yollarda işler değişiyor sanıyorum😁 Ben de Karadeniz sahil yolunu seviyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Benim de hanım doğu karadenizli. Hanım duymasın ama hanımköye gitmenin en zevkli yanı araba kullanması 😃

Yol kenarında asfalt ile çimenin birleşim noktasına dikkat edin. İntizamı görebildiniz değil mi? Tüm dağ bayır yol kenarları böyle düzenli alplerde. Gerek bariyer gerek duvar vs. Çok acayip. Sanki tüm arazi peyzaj çalışması gibi. O yüzden karadeniz’i örnek vermiyorum

fVqDcy.jpg

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
(düzenlendi)

https://hizliresim.com/3UoyyA
3UoyyA.jpg[/url]
Karadenizde bu yolun asfalt olduğunu düşünün, sürmesi ne kadar keyifli oluyor anlatamam. Ama iyi viraja giren ve direksiyon hissi iyi olan bir otomobil olmalı. Kullandığım araçlar arasında bu yollarda en keyif vereni focus mk1 olmuştur.

tarihinde Fatih Mehmet Uslu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçen hafta Samsun"dan Sinop"a gittim, Yolun denize sıfır olan bazı kesimleri çok keyifliydi. Sinop çok güzel bir şehirmiş, Keşke ulaşımını biraz daha düzeltseler de daha çok turist çekse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Uzun yol severim, geçenki turda nasilda haz almistim ankara mersin adana hatay ordan bodruma dogru marmaris fethiye alanya felan.

Hic sevmedigim uzun yolum ankara izmir.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Metin Akbal yazdı:

Artvin Şavşat Yusufeli yolu bi harika dostum. Otobanda hep uykum geliyor. Oyun oynarken bile gidiş geliş yolları seçiyorum :)

Safranbolu Amasra yolu da çok hoşuma gitmişti.

Safranbolu-Amasra yolu gündüz olduğu kadar geceleri de ayrı bir zevklidir. Virajlara gece daha rahat girersin. Karşıdan gelenin ışığı görünür.

Amasra ya iniş  eski yol bayağı virajlıdır. Ama Şavşat yolundan hem gece, hem gündüz geçtim. Şavşat yolunun yanında, Amasra nın virajlı yolu otoban sayılır.

Virajların çoğunda direksiyon turu neredeyse sona geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İniş ve çıkış olarak İnegöl, Domaniç dağ yolunu tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...