İçeriğe Yönlendir

Transit Courier - Egzostdan Pis Koku Geliyor

Ahmet Köy

Recommended Posts

Ahmet Köy
(düzenlendi)

selamünaleyküm.arkadaslar egzost dan (veya motordan)pis koku gelmeye başladı.önceki aracımdan bu kokuyu tanıyorum :) (doblo) muhtemelen partikül filtresinden  kaynaklı bir koku.malum kış olduğu için ve kısa mesafe kullandığım için yüksek devirli kullanamıyorum.o yüzden kapı falan açıldığı zaman kokuya maruz kalıyorum.bu kokuyu önlemenenin başka bir yolu var mı acaba veya ne yapmam lazım.engin tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum 

tarihinde Ahmet Köy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

dpf kaynakliysa en az 60km/h ile 20dk kadar kesintisiz devam edebileceginiz  müsait bir yol bulun. Sorun kalmasin :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Köy
Bir saat önce, Eren Gökmen yazdı:

dpf kaynakliysa en az 60km/h ile 20dk kadar kesintisiz devam edebileceginiz  müsait bir yol bulun. Sorun kalmasin :)

eren kardeş yollar biraz açılsın da bağırtayım arabayı :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 dakika önce, Ahmet Köy yazdı:

eren kardeş yollar biraz açılsın da bağırtayım arabayı :)

Bagirtmaya gerek yok 2000 devir üstü sürmek yeter ;)

Yorum bağlantısı
Ahmet Köy
21 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Bagirtmaya gerek yok 2000 devir üstü sürmek yeter ;)

tamam eyvallah

Yorum bağlantısı
Ahmet Köy
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Yakiti nereden alıyorsunuz? Po dan zaman zaman kotu koku yapiyor.

ilk depoyu opetten almıştım daha sonrakiler (uzun yol tüketimi hariç)hep total den alıyorum

Yorum bağlantısı
Mete Yaban
On ‎2‎.‎02‎.‎2017 at 13:13, Ahmet Köy yazdı:

ilk depoyu opetten almıştım daha sonrakiler (uzun yol tüketimi hariç)hep total den alıyorum

herzaman opetten almanızı tavsiye ederim çünkü serviste opetten alınırsa yakıt servis motor garantisi veriyor bir nevi kendilerini koruyorlar ben sorduğumda böyle bir cevap almıştım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Servisin anlatımı yanıltıcı ve hatta hukuken hatalı. Tüm istasyonlar da garanti şekli aynı. Opet kart ile alınınca güya servis başvurusu yeterli deniyor reklam olarak ancak pratikte işlemleri kendileri yapmıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Köy
21 saat önce, Mete Yaban yazdı:

herzaman opetten almanızı tavsiye ederim çünkü serviste opetten alınırsa yakıt servis motor garantisi veriyor bir nevi kendilerini koruyorlar ben sorduğumda böyle bir cevap almıştım

banada aracı ilk  aldığımda aynen öyle söylediler. hatta servisin yanındaki opet de onlara aitdi.bizim burada opet yokdu evvelki sene daha yeni firma değişip opet açtı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...