İçeriğe Yönlendir

Fiat Bravo HGT 2.0 MK1 Şimşek MQEEN

Faruk Meriç

Recommended Posts

Faruk Meriç

Merhabalar;

Türkiye'de Hoth Hatch araçların sayıları gün geçtikçe azalmakta 80/90 larda kullanılan zaman zaman Ralli pistlerinde gördüğümüz araçları şimdilerde ayakta tutma çabası oldukça güçleşiyor. Daha önceler de de Hoth Hatch olarak birçok marka spor aracım oldu tercihim az sayıda sahip değiştirmiş ve km si düşük düzgün araçlardan yanaydı ve çok şükür hemen hemen tüm kullandığım araçlarda 80/90 lar klasiğini yaşadım En son olarak ilk sahibinden almış olduğum 108.000 km olan orjinal bir Hoth Hatch Fiat Bravo HGT 2.0 MK! orjinal italyan üretimine sahip ve bir dönem Türk ralli pilotları tarafından da kullanılmış olan severek bindiğim nam-ı değer Şimşek MQEEN in fotoğrafları ve yapılan işlemlerde son hali gibidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faruk Meriç

AnWgJz.jpg

0l9LDR.jpg

41X8lp.jpg

OVmBMz.jpg

za9Y4O.jpg

GPa5zN.jpg

yNgR49.jpg

WgmEYP.jpg

2 dakika önce, Barış Ünal yazdı:

iyide siz 80 ve 90 yıllarını hiç görmedinizki zaten bu özlem niye 

ben 79 doğumluyum :biggrin:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Hayırlı olsun arabanız güzelmiş, bir zamanlar bu arabayla az kız kovalamamıştık [emoji4]

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
Şimdi, MehmetÇelebi yazdı:

Hayırlı olsun arabanız güzelmiş, bir zamanlar bu arabayla az kız kovalamamıştık [emoji4]

teşekkür ederim :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Faruk Bey hoşgeldiniz.. 

Orjinal ve güzel bir aracınız varmış.. Güle güle kullanın... 

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
16 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Faruk Bey hoşgeldiniz.. 

Orjinal ve güzel bir aracınız varmış.. Güle güle kullanın... 

Hoşbuldum teşekkür ederim :good1:

41 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

maşallah gidişiyle ünlü biir araçtır:)

Aynen öyle teşekkür ederim :good1:

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
Şimdi, Eray Turan yazdı:

Kısa bir süre sahip olduğum, bana italyanı sevdiren, bravonun yeni kasasını almama vesile olan araçtır. Güzel günlerde kullanın.

@İlkay Başaran

Aracı bildiğimden dolayı düşük km de orjinal bulmak için yaklaşık 1 yıl boyunca aradım özellikle MK1 İtalyan olanını ; önce ki aracımda Clio RSidı oda Hot Hatch temiz ilk sahibinden almıştım araba benim için yaşam biçimi diyebilirm. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Faruk Meriç yazdı:

Aracı bildiğimden dolayı düşük km de orjinal bulmak için yaklaşık 1 yıl boyunca aradım özellikle MK1 İtalyan olanını ; önce ki aracımda Clio RSidı oda Hot Hatch temiz ilk sahibinden almıştım araba benim için yaşam biçimi diyebilirm. Teşekkür ederim

Bir dönem apaçilerin eline düştüğü için temizini bulmak çok zordur. 3-4  ay kadar önce Şaşmaz'da buz mavisi bir hgt ye rastladım, orjinal abarth body kitli falan, hayran hayran izledim.

Yorum bağlantısı

Maşallah. Sahip olduğunuz mk1 motor vıs lı mk2 lere göre daha agresif. Açık filtre olmadan bu arabanın tadı çıkmaz.  

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
17 dakika önce, İlkay Başaran yazdı:

Maşallah. Sahip olduğunuz mk1 motor vıs lı mk2 lere göre daha agresif. Açık filtre olmadan bu arabanın tadı çıkmaz.  

MK' VIS lı MK1 karadüzen önü açık turbolamaya müsait filtre eksoz var zaten :biggrin:

30 dakika önce, Eray Turan yazdı:

Bir dönem apaçilerin eline düştüğü için temizini bulmak çok zordur. 3-4  ay kadar önce Şaşmaz'da buz mavisi bir hgt ye rastladım, orjinal abarth body kitli falan, hayran hayran izledim.

Bizim ankara tayfası onlar bu işte görselci aslında çok keyifli araçlar kullanmayan bilmez tadını ;)

Yorum bağlantısı
1 saat önce, Faruk Meriç yazdı:

MK' VIS lı MK1 karadüzen önü açık turbolamaya müsait filtre eksoz var zaten :biggrin:

Bizim ankara tayfası onlar bu işte görselci aslında çok keyifli araçlar kullanmayan bilmez tadını ;)

Fotoğrafta standart filtre kutusunu görünce filtre şart yazmıştım :)

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
33 dakika önce, İlkay Başaran yazdı:

Fotoğrafta standart filtre kutusunu görünce filtre şart yazmıştım :)

Aynen :good1:ama yeni resimlerini koymadım henüz 

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel araç maşallah :nazar:

aracın iç kısmının da fotoğraflarını ekleseniz çok daha iyi tanımış oluruz aracınızı.

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
3 saat önce, Taner Kültüroğlu yazdı:

çok güzel araç maşallah :nazar:

aracın iç kısmının da fotoğraflarını ekleseniz çok daha iyi tanımış oluruz aracınızı.

çok teşekkür ederim en kısa zamanda eklerim.:bravo:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah iyi günlerde kullanın . Bir zamanlar bende 1.4 S Tipo kullanmıştım ama yerli üretimdi o yüzden italyan araçlarını severim. Bir arada Brava almaktan son anda vaz geçip Toyota almıştım. Alfa 156 hep aklımda olan bir araç mesela ;
Aracınızın adı Mqeen mi yoksa şu arabalar da ki Mcqueen mi? sanırım imla hatası olmuş .

Yorum bağlantısı
Faruk Meriç
9 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Maşallah iyi günlerde kullanın . Bir zamanlar bende 1.4 S Tipo kullanmıştım ama yerli üretimdi o yüzden italyan araçlarını severim. Bir arada Brava almaktan son anda vaz geçip Toyota almıştım. Alfa 156 hep aklımda olan bir araç mesela ;
Aracınızın adı Mqeen mi yoksa şu arabalar da ki Mcqueen mi? sanırım imla hatası olmuş .

Bravo sanılanın aksine çok farklı bir araçtır Brava ve Alfadan daha farklı :good1:

http://hizliresim.com/Pnmm0Q

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...