İçeriğe Yönlendir

Bu Araba Alınır mı?

Tunahan Yavuz

Recommended Posts

Tunahan Yavuz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-79.000-km-otomatik-2013-model-fiesta-1.6-trend-powershift-381989327/detay/ İlan bu arkadaşlar. 6000+2400 iki hasar kaydı var. Sadece bagaj kapağının değiştiğini ve sol ön çamurluğun boyandığını söylediler sorduğumda. Fiyatı 40 a bırakıcak gibi pazarlık ile sizce alınır mı ? Biraz fazla geldi hasar kaydı bana sordum, para almak için yüksek yazılmış dedi siz ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

araba içinize sindiyse alınır tabi ki. bagaj kapağı değişti diye fazla yakacak değil ya :)

Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
1 dakika önce, Mustafa Çayır yazdı:

araba içinize sindiyse alınır tabi ki. bagaj kapağı değişti diye fazla yakacak değil ya :)

Yakıtı değilde hasar kaydı yüksek geldi acaba başka birşey mi var diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

bagaj kapağı için 6 bin normal. şimdi o sadece bagaj kapağı değildir. tampon da değişmiştir. arka stoplarda. iç tampon da değişir. ordaki klipslerin bile serviste ücreti yazılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
4 dakika önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

Max 40 verebilirim malesef :) Anladım şimdi neden yüksek olduğunu teşekkür ederim içime pek sinmedi araba 8 bin kaydı olduğu için sanırım 

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
Bir saat önce, Tunahan Yavuz yazdı:

Max 40 verebilirim malesef :) Anladım şimdi neden yüksek olduğunu teşekkür ederim içime pek sinmedi araba 8 bin kaydı olduğu için sanırım 

evet b sınıfı boş ve hasar kayıtlı bir araç için abartılı bir rakam.. 

bu ilandaki sıkı bir pazarlıkla 40 a alınır bence. pisilondaki premium hava yeter :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-alfa-bayrak...2013...ypsilon...emsalsiz...full-plusfull..boyasiz-393799830/detay

bu arada lancia düşünürseniz dolce vita paketli olmasına dikkat edin. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz

Açıkçası lancia düşünmedim pek ikinci elde kolay satabileceğim bir araç olmasını istiyorum

Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz

C3 güzel bir alternatif gibi duruyor öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim :) Gönlümde fiesta var açıkçası tipi duruşu asil geliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
Bir saat önce, Tunahan Yavuz yazdı:

C3 güzel bir alternatif gibi duruyor öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim :) Gönlümde fiesta var açıkçası tipi duruşu asil geliyor 

:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
Bir saat önce, Emre Öğüt yazdı:

bence bu paraya turbo benzinli yada dizel bir araç alınır illa fiesta diyorsanız böyle bir seçenekte olabilir  hem vergi avantajıda var hemde turbo benzinli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-392601313/detay

yakın değerde hasar kaydı, yüksek donanım ve düşük km :good1: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar araçtan vazgeçtim hasar kaydı neredeyse 5 de biri aracın satarken insanlara laf anlatmaktan sinirlenmek istemiyorum temiz olsun kolay satılsın :) Tabi satmak için almıyorum ama ailem ikinci eli önemsiyor. Turbo olmasını isterim tabiki ama 40 binden 1tl fazla veremem , annemde kullanıcak aracı atmosferik daha az sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum 3-4 sene sonra satma ihtimalimiz çok yüksek o yüzden temiz bir araba arıyorum kolay satılsın :) 

Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
12 dakika önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

yakın değerde hasar kaydı, yüksek donanım ve düşük km :good1: 

Kesinlikle benim bulduğumdan daha doğru bir tercih olur 8-9 aynı neredeyse ama mümkünse temiz hasar kaydı minimum olan bir araç arıyorum eski kasada olabilir 2011-12 öğrenciyim araç sıkıntı çıkarmamalı ağabeyler :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

2011-12 model eski kasalarda otomatik vites 1.4 motorda var.  1.0 ecoboost çok daha ileri teknolojili bir motor. 1.4 hem çok yakar hem zayıftır. Emre Öğüt'ün paylaştığı araç sana gider bence. satmaktada zorlanmazsın, fiyatı zaten uygun. Kayseri'de olduğuna göre pazarlık payı da vardırk illaki :) piyasayı gördüğüm kadarıyla 40a temiz otomatik bi fiesta yok. annen de kullanacaksa lancia yı göster kenara çekil, o seni ikna eder :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz

Bi sorayım o zaman turbo olanı  :) Elbette daha güzel bi araç ama kapı filan değişmiş ya olumsuz bakma ihtimalleri yüksek bakalım hayırlısı sorayım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
4 saat önce, Tunahan Yavuz yazdı:

Bi sorayım o zaman turbo olanı  :) Elbette daha güzel bi araç ama kapı filan değişmiş ya olumsuz bakma ihtimalleri yüksek bakalım hayırlısı sorayım :biggrin:

Satılmış çoktan:nea:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bugün 2000 model clio otomatik 24 25 ediyorsa 96 model tempra ya 15500 isteniyorsa 2013 mode fiestaya 40 bin çok uygun bence.

Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
2 saat önce, Murat Ersel Çevik yazdı:

Bugün 2000 model clio otomatik 24 25 ediyorsa 96 model tempra ya 15500 isteniyorsa 2013 mode fiestaya 40 bin çok uygun bence.

0 alırken 35-36 ya alınıp şimdi 40 a satılması üzüyor yalnızca :/

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

3 4 sene önceki 35-36 bin lira ile şimdiki 40 bin aynı değil maalesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tunahan Yavuz
(düzenlendi)

Orası da öyle haklısınız  sonumuz hayır olsun 

tarihinde Tunahan Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

O hasar kaydını kafanıza takmayın.Bagaj kapağı yaklaşık 2000 civarı.Onun dışında işcilik boya vs var.Belki cam değişti.Yani kısacası mebla çok büyük değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...