İçeriğe Yönlendir

Golf 6 - Ucuz Araç Kamerası Montajı

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Erdem Dertsiz
(düzenlendi)
unnamed.jpg
35 - 40 tl bir rakama almıştım. Üzerinde ekran bulunmamakta. Teybim kontaktan tetik aldığından elektriğini teyp üzeriden almıştım. 
Montaj resimleri ve montaj sonrası kısa bir test videosu aşağıdadır.
hatta daha sonra bursa yolu üzerinde önümde olan bir kazayı çekmiştim videoyu daha sonra konuya eklerim.
piyasadaki en dandik kameralardan biri olup benim için görüntü ve çalışma istikrarlılığı yeterince iyi. 

P_20150124_151525.jpg

P_20150124_151533.jpg

P_20150124_151607.jpg

P_20150124_151757.jpg

P_20150124_152104.jpg

P_20150124_152655.jpg

P_20150124_154756.jpg

P_20150124_154800.jpg

P_20150124_154803.jpg

P_20150124_155755.jpg

P_20150124_160217.jpg

P_20150124_165021.jpg

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Guzel olmus gule gule kullanin.aceba yuksrk hizlarda cekim kalitesi nasil kameranin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
6 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Erdeem.. Nasılsın ?

İyi Mehmet Abi sen nasılsın. forum değişmiş güzel olmuş bende bi kaç konu açıyım dedim :)

1 dakika önce, Ersin Özkaya yazdı:

Guzel olmus gule gule kullanin.aceba yuksrk hizlarda cekim kalitesi nasil kameranin?

yüksek hızdan kastınız 180 ler gibimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

İyi Mehmet Abi sen nasılsın. forum değişmiş güzel olmuş bende bi kaç konu açıyım dedim :)

Çok şükür iyiyim Erdem.. :) Özledik.. 

Motor ne oldu.. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok şükür iyiyim Erdem.. :) Özledik.. 

Motor ne oldu.. ?

Abi çok şey geçirdim motor yüzünden hastanelik oldum, duruldum(gibi), evlendim, çocuğum oldu :) (Bunların hepsi motor yüzünden oldu :) motor yasak)

Bende sizi çok özledim. işten güçten vakit bulursam buralardayım bundan sonra daha çok konu var açacam bana başlık açmışsın :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
18 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Abi çok şey geçirdim motor yüzünden hastanelik oldum, duruldum(gibi), evlendim, çocuğum oldu :) (Bunların hepsi motor yüzünden oldu :) motor yasak)

Bende sizi çok özledim. işten güçten vakit bulursam buralardayım bundan sonra daha çok konu var açacam bana başlık açmışsın :)

Geçmiş olsun :(

Sonuca da sevindim. Allah mesut etsin.. Çocuğunuza da hayırlı ömürler inşallah.. 

Tüm forum senin.. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun :(

Sonuca da sevindim. Allah mesut etsin.. Çocuğunuza da hayırlı ömürler inşallah.. 

Tüm forum senin.. ;)

:) teşekkürler abi, 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Elinize sağlık, Aklıma, Aydın ile eski aracıma yaptığımız bir kaç uygulama geldi...

@Aydın Akdeniz Benim naylonunda bi kablo gizlemeye ihtiyacı var :D Çoruma gelmek lazım...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
4 dakika önce, Ramazan Turan yazdı:

Elinize sağlık, Aklıma, Aydın ile eski aracıma yaptığımız bir kaç uygulama geldi...

@Aydın Akdeniz Benim naylonunda bi kablo gizlemeye ihtiyacı var :D Çoruma gelmek lazım...

kanımız kaynıyordaaa hava soğuk :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Erdem Bey yine teknik detay ve anlatım, harika bir paylaşım:) F/P ürünü bakan arkadaşlarımız için gayet iyi bir örnek ayrıca ben çekim kalitesini gayet beğendim, bence fiyatına göre yeterli bir ürün, gece çekimleri nasıl? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

4 dakika önce, Ozlem Kaya yazdı:

Erdem Bey yine teknik detay ve anlatım, harika bir paylaşım:) F/P ürünü bakan arkadaşlarımız için gayet iyi bir örnek ayrıca ben çekim kalitesini gayet beğendim, bence fiyatına göre yeterli bir ürün, gece çekimleri nasıl? 

Gece çekimi ve hemen önümde dönen araç kaza olan bir videom vardı. fakat öteki bilgisayarımda kaldı. onuda yarın bu konu altına atarım. bence gece çekimi tatminkar sonuçta kaza anınca araçların seçilebilmesi yeterli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
12 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

yüksek hızdan kastınız 180 ler gibimi

Yok 100 -130 arasi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ellerine sağlık abi ben görüntü kalitesini sevdim.Tavan lambasında kapıyı açınca tekrar kilitleyeseye kadar 12v bulunuyor.Ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bendede var bundan goruntu kalitesi iyi tek sorunu ekraninin olmamasi sizin aracta teyp ekranli oldugundan avantajlisiniz   benim aracta ekran olmadigi icin  ne tarihini ayarlayabiliyoruz ne saatini sizdekinin fiyati iyiymis ben  Aukey Caméra Auto DVR  diye bir markaya 70 € civarinda bi para vermistim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
7 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Yok 100 -130 arasi.

bir bakıyım arşivdeki videolardan eklerim.

4 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Ellerine sağlık abi ben görüntü kalitesini sevdim.Tavan lambasında kapıyı açınca tekrar kilitleyeseye kadar 12v bulunuyor.Ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum tabi

Tavan lambasından bilerek almadım. şuan kontaktan tetik alıyor. kontak verince başlıyor. stop edip anahtarı çıkarınca 15 sn sonra kapanıyor. darbe sensörü var açılırsa herhangi bir darbedede kapalıyken açılıp kayda başlıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
15 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Urunun linki var mi?

Malesef yok.

Gündüz hızlı çekim.

Gece 80 Km/h hızla önümde dönüp kaza kapan Clio Son 20 sn

Orman Yolu çukur ile köpek - Bu videoda darbe oldugundan videoyu kilitlemiş 

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bence gayet guzel .urunun tam modelini alabilir miyim.ucuz ve is giren bir cihazmis.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
On 06.02.2017 at 21:13, Ersin Özkaya yazdı:

Bence gayet guzel .urunun tam modelini alabilir miyim.ucuz ve is giren bir cihazmis.

unnamed.jpg
P_20150121_140224.jpg
P_20150121_141726.jpg
P_20150121_141912.jpg

ürünün kitapcığını daha sonra lazım olur diye bloğuma eklemişim fakat fakat modelini bulamadım.

Aliexspress linki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ayrıntılı açıklamalar ve bilgi için teşekkürler ama ben kamera görüntülerini beğenmedim. Hiç bir plaka okunmuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Emeğinize sağlık.Güzel olmuş.Kameranın görüntüsünü aracın teyp ekranına nasıl yansıttınız?,Birde bu işlemi kameranın üzerinde ekran olmadığı için mi yaptınız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
On 2/15/2017 at 13:19, Mustafa Özcan yazdı:

Emeğinize sağlık.Güzel olmuş.Kameranın görüntüsünü aracın teyp ekranına nasıl yansıttınız?,Birde bu işlemi kameranın üzerinde ekran olmadığı için mi yaptınız?

Kamera üzerinde ekran olmadıgından teyp deki aux çıkışını boş durmasındansa bu iş için kullandım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ersin Özkaya

Dun itibari ile kargom geldi.hafta sonu montaj yapacagim ama montaj bilgilerini teyit etmek istedim.ben sigorta kutusundan kablo kesmeden elektirik almak istiyirum.cihazda 3 tane kablo var.sari  icin 12 v, siyah icin gnd ,kirmizi icin acc demis.galiba sari + siyah -kirmizi sase .ben sigirta kutusundan + ve - yi kablo kesmeden nasil alabilirim? Yardimci olursaniz sevinirim.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...