İçeriğe Yönlendir

Land Rover Series 3 Toplama

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Önder Özcan
(düzenlendi)

..

Yanlış yere yazmışım sildim.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ilan vermeden kaportası söküğlü satmak ayrı bir haz tabii.............. doğru yereyazdım silmem

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağlar Bayur
On 05.09.2017 at 22:35, Önder Özcan yazdı:

Allah herkesin gönlüne göre versin.

amin

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erdem Hakkı Bağama

Bu Konuya gezinirken denk geldim.

Bu forumda hep ford başlıklarında gezinmiştim( binek aracım genelde forttur ondan :) ).

Benim de garajımda toplanmayı bekleyen bi koca oğlan var kısmetse yaza yürütecem 30 senedir çalışmıyor doğma büyüme izmirli 1963 model series 2a 109 model.

Sahibi yaşlı bir teyzeydi almak için çok yalvarmıştım.

zjMzA6.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Oo gerçek bir Land,hayırlı olsun ama çok işiniz var kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama

26a0Nq.jpg

pbnQBa.jpg

şu an beklemede...

Bir saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Oo gerçek bir Land,hayırlı olsun ama çok işiniz var kolay gelsin.

Sağolun evet ne kadar işi olursa olsun zamanla halledecez. Velev ki halledemedik garajda öylece dursun o bile yeter :).

ama halledecez , halletmek için aldık sahibine söz verdim aracı yürütüp teyzeyi gezdircez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yapılmışını alın, halletmeye çalışmayın , ömür törpüsü olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Siz çok bilgili birine benziyorsunuz. Varmı elinizde hazır pişmiş olanı 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
28 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Siz çok bilgili birine benziyorsunuz. Varmı elinizde hazır pişmiş olanı 

yok kurtuldum ben :mangal: sırada gti var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
30 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Gti derken amirim vw , pug ? emoji848.png

grans tourismo GT diyelim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Balık yemek istemiyorum, balık tutmak istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Erdem Hakkı Bağama yazdı:

Balık yemek istemiyorum, balık tutmak istiyorum :)

tutulmuşunun pişirilp sofraya servis edilmişi çok lezzetli :) komple işe başlarken hedef koyun, sonuçta nasıl bir ürün ortaya çıkması hedeflenecek ve buna kaç paraya ulaşılacak diye. mesela müzelik olacak 100 harcarım veya eli yüzü düzelsin 50 harcarım gibi.

Ona göre girişin.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

tutulmuşunun pişirilp sofraya servis edilmişi çok lezzetli :) komple işe başlarken hedef koyun, sonuçta nasıl bir ürün ortaya çıkması hedeflenecek ve buna kaç paraya ulaşılacak diye. mesela müzelik olacak 100 harcarım veya eli yüzü düzelsin 50 harcarım gibi.

Ona göre girişin.

Hayaller müzelik,gerçekler ibretlik.

Mesleğimin ilk 6 yılını özel harekatta geçirdim bu yüzden defenderin her türlüsüne binerek bu hastalığa yakalannmış bulundum. Klasik araçlara da olan hayranlığım ve elimin anahtar tutması ( sanayi geçmişim olduğundan aracımı sanayiye götürmem gerekli hırdavatım mevcut evin tamiratlarımı altında yaparım ) beni bu araçlara itti.

Bu araca da denk gelince ne kaybederim ki bi deniyeyim dedim aldım.(satilik değildi sahibine telefonda bir yil boyunca israr ettim sembolik bir fiyata aldim)

Hedefimi belirlemişim ; Devletin gariban memuruyum onlarca bin lira harcayıp müzelik yapamam hedefim az maliyetle yürütüp langur lungur gezmek. Gezdikçe de eksiklerini ihtiyaçlarını gidermek zaten binek aracım farklı, bu hobi aracım :) Elim hep yağlı kalsın kaputum hep açık olsun istiyorum her canım sıkıldığında kurcalayayım istiyorum. Hevesimi alınca satar mıyım çöpe mi atarım hurdaya mı veririm hiç komaz ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
20 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Yolunuz açık olsun ,kolay gelsin.

Çok sağolun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayaller müzelik,gerçekler ibretlik.
Mesleğimin ilk 6 yılını özel harekatta geçirdim bu yüzden defenderin her türlüsüne binerek bu hastalığa yakalannmış bulundum. Klasik araçlara da olan hayranlığım ve elimin anahtar tutması ( sanayi geçmişim olduğundan aracımı sanayiye götürmem gerekli hırdavatım mevcut evin tamiratlarımı altında yaparım ) beni bu araçlara itti.
Bu araca da denk gelince ne kaybederim ki bi deniyeyim dedim aldım.(satilik değildi sahibine telefonda bir yil boyunca israr ettim sembolik bir fiyata aldim)
Hedefimi belirlemişim ; Devletin gariban memuruyum onlarca bin lira harcayıp müzelik yapamam hedefim az maliyetle yürütüp langur lungur gezmek. Gezdikçe de eksiklerini ihtiyaçlarını gidermek zaten binek aracım farklı, bu hobi aracım [emoji4] Elim hep yağlı kalsın kaputum hep açık olsun istiyorum her canım sıkıldığında kurcalayayım istiyorum. Hevesimi alınca satar mıyım çöpe mi atarım hurdaya mı veririm hiç komaz [emoji6]

Güzel özet.
Kolay gelsin. Olmaması için bir sebep yok.

Forumda bir konu olması gerek.
Çağlar başlayıp boyacı Hakan tamamladı galiba.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yakın zamanda muayeneden geçti,  tavan sepetini Hakan ustayla beraber taktık hatta. Üzerinde satılık yazısı ile yeni sahibini bekliyor..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
21 saat önce, Erdem Hakkı Bağama yazdı:

az maliyetle yürütüp langur lungur gezmek

bu güzel bir hedef. motoru nedir?

22 dakika önce, Cem Işık yazdı:

tavan sepetini Hakan ustayla beraber taktık hatta

eğilmiştin galiba tavana ulaşmak için :)

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
On 04.02.2019 at 20:28, Çağlar Bayur yazdı:

bu güzel bir hedef. motoru nedir?

2.25 benzinli düz 4 silindir.

Keske v8 olsaydi ama.malesef degil ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

taş gibi motordur o yağsız susuz hatta benzinsiz de çalışır. karbüratörü elden geçsin yarım marş çalışır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...