İçeriğe Yönlendir

Kararsızım, 20 ila 40 bin TL arası bir araç almayı düşünüyorum

Oktay İşler

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Amaç a noktasindan b noktasına gitmek mi. Yoksa iki nokta arasında keyif de almak mı.

A4 Passat vs denilmiş. Model yılı 2000 altı olacaksa. Boy 1.90 fazla değil ve 4 kişi den fazla binilecek değilse 98 99 w202 mercedes c200 hatta performans merakı varsa kompresör bı makina alırım. Hem elektronik bozulacak donanım az hem konfor hem performans hem de korkulanın aksine LPG ile tutumlu bile olabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 12.05.2018 at 13:09, Mehmet Ali Aslan yazdı:

sıfır araba fiyatları çok yüksek olması, ulaşılabilir fiyatlardaki sıfır arabaların donanım olarak tatmin etmemesi gibi etkenlerin araba alımında kararlarımızı büyük oranda değiştirmekte, dolayısıyla da sıfır araba yerine ikinci el araba almak daha mantıklı olmaktadır.
ikinci el araba alırken bütçemize göre araba bakmaya başlar ve elimizdeki naktin miktarına göre araba bakarken kendimizi bir üst rakama çıkmış olarak bulabiliriz. işte bu manada 15 bin tl'ye araba bakarken 20 bin tl'ye bakarken buluruz kendimizi...
derken bu rakam 40 bin tl'ye araba bakmaya kadar gelmiştir. her arabaya bakmayı ve saatlerce araştırma yapmayı bir kenara bırakalım ve bu konuda uzmanlar ne diyor hangi araba ne fiyatlara alınır? elinizdeki bütçeye göre hangi araba sizin için en uygunu olabilir? bu araştırmaları yapmış uzman bir video kanalını size tavsiye edeceğim. uzun zamandır takip ettiğim ve önceleri sadece kendi markalarını öne çıkarmak düşüncesinde olduğunu düşündüğüm ama sonrasında gerçekten otomobil konuşan, otomobilin tabiri caizse ıncığını cıncığını bilenlerin buluştuğu bir kanal olduğuna kanaat getirdim.
40 bin tl'ye otomobil alrısam hangisini almalıyım? 40 bin tl'ye otombil öneriniz nedir derseniz tam size göre bir video: https://youtu.be/pROZDTFCFEM

videodaki müdürün çoğu söylemi bizde cezalık :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
videodaki müdürün çoğu söylemi bizde cezalık :rofl:

11 dakka izledim. Kronik falan demedi [emoji849]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...