İçeriğe Yönlendir

Android 7.0-sony

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş
(düzenlendi)

Xperia z3'e Sony firması son sürüm Android güncellemesini vermedi. Telefonuma nasıl yükleyebilirim, yardımcı olur musunuz?

Foruma uygun değil ise konu silinebilir

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
Foruma uygunluk
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Z3 için var ise cyanogenmod kurulabilir. Genelde XDA üzerinde güzel romlar bulunuyor. 

Link

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
19 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Xperia z3'e Sony firması son sürüm Android güncellemesini vermedi. Telefonuma nasıl yükleyebilirim, yardımcı olur musunuz?

Foruma uygun değil ise konu silinebilir

Cihazi ureten firma (Sony) cikan Android surumunu ilgili modele (Z3) uyarlamazsa yukleyemezsiniz.

17 saat önce, Rifat Şeker yazdı:

Z3 için var ise cyanogenmod kurulabilir. Genelde XDA üzerinde güzel romlar bulunuyor. 

Link

Bildigim kadariyla cyanogen dukkani kapatti, eski telefonlar icin belki denenebilir; ama guncelleme cikmayacak sanirim.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Zora benziyor bu iş. Garantiye göndersek yapılır mı acaba

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Zora benziyor bu iş. Garantiye göndersek yapılır mı acaba

Sony üretmemişse yapacak bir şeyiniz yok.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Z serisinden z3+ ve z3+plusa güncelleme vermiş. Normal z3 e yok. Z3 serisinin tümüne ver ya da verme. 

Kızdım daha da sony almam.

Vestel alacağım bundan sonra 

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Xperia M5 e de vermediler güncellemeyi. 

4K kameralı 3 GB RAM li su geçirmeyen makine yapıp satıyorsun ama güncelleme vermiyorsun. 

Ha çok takılmıyorum ama olsaydı fena olmazdı hani.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Sadece yeni bir tlf kullanıyormuşsun hissi veriyor. Bir de ekranı ikiye bölerek kullanma imkanı en çok istediğim bir şeydi, bu güncelle me de var...

Yorum bağlantısı
Onur Demir
2 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Sadece yeni bir tlf kullanıyormuşsun hissi veriyor. Bir de ekranı ikiye bölerek kullanma imkanı en çok istediğim bir şeydi, bu güncelle me de var...

Ben fabrika ayarlarına döndürüp uygulama vs. sayısını azalttım, yeni ekran fotoları birde yeni kılıf aldım tamam M5plus gibi hissettim bir anda :)

Şaka bir yana güncelleme desteğini çekmesi garip oldu. Z3, M5 gibi telefonlar hala güncel sayılırlar. M5'in yerine çıkan XA M5 i yanına yaklaşamıyor ama yeni işte.

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir
11 saat önce, Gökhan Tuna yazdı:

Bildigim kadariyla cyanogen dukkani kapatti, eski telefonlar icin belki denenebilir; ama guncelleme cikmayacak sanirim.

İsim değiştirdi. Lineage os oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Z3 Android 7.0 almaması ın nedeni buymuş.

Developer Preview 5 , Xperia Z3 Modelinde çalışmadı (Android 7.0 Beta 5.Ön izleme final sürümünü kaldirmadiği için) Xperia Z3 modeline 7.0 verilmeyecek

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
10 saat önce, Fatih Aldemir yazdı:

İsim değiştirdi. Lineage os oldu.

Çok teşekkürler, hemen kontrol edeceğim

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Benim Z3 compact'a da verilmedi. 6.0.1 şu an.
Açıkçası umurumda da değil, hep bu stabillikte çalışıcaksa verilmese de olur. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...