İçeriğe Yönlendir

Kargo Başkasına Teslim Edilmesi

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

Tahir İlter

Kargo hizmet kalitesi bölgeye göre değişiyor sanirim ama şu var yurtiçi nerdeyse heryerde rezalet durumda.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
6 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

eskiden komşu lar akrabadan da yakındı...

Şükür bizde hala öyle abi. Allah bozmasın diyorum. Evimin anahtarını istediğim gibi bırakabileceğim çocuklarımı emanet edebileceğim kişiler. Şükürler olsun. Ama kanı bozuk yok mu. Tabi ki var. Rabbim onlardan korusun.

39 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Kargo hizmet kalitesi bölgeye göre değişiyor sanirim ama şu var yurtiçi nerdeyse heryerde rezalet durumda.

Burda MNG kadar rezilini görmedim. Bıktırdı. Yurtiçi Aras PTT çok memnunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
7 saat önce, Mehmet Kaya yazdı:

Şükür bizde hala öyle abi. Allah bozmasın diyorum. Evimin anahtarını istediğim gibi bırakabileceğim çocuklarımı emanet edebileceğim kişiler. Şükürler olsun. Ama kanı bozuk yok mu. Tabi ki var. Rabbim onlardan korusun.

Burda MNG kadar rezilini görmedim. Bıktırdı. Yurtiçi Aras PTT çok memnunuz.

PTT candır. Hem uygun hem de gayet hızlı.Ayrıca takip sistemini tek geçerim neredeyse adım adım görebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Yöresel farklılıklara rağmen yurtiçi kargodan 2 yıl öncesine kadar çok memnundum. Ama 2 yıldır rezaletler. Kargoyu gel al diyor adamlar. Sürat kargodan çok memnunum, onlarlada git gel tanışmışlığımız var.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Araya ortak bir tanıdığım devreye girerek ürünü aldım hasar yoktu. Çünkü sürat kargonun bölge müdürlüğü internette gözüken adreste bile yok. Bende çağrı merkezi ve şikayetvar.com a bildirdim. SOnuç olarak dağıtım yapan kuryenin  kapalı oldugum zaman 1 dakikasını bana ayırıp telefon ile benim ile iletişime geçse hiç bir sıkıntı olmayacak. Ama kuryenin hatasını 5 günden beri kafamdan alıp satarak pskolojimi bozdu. İnsanlarla uğraşmak gerçekten zor. Hatalarını kabullenmiyorlar. Yaklaşık 10 yıldır devamlı kargo alır gönderirim çok değerli evrakda bunlara dahil demekki çok kıymetli eşyaları kargoya teslim etmek mantık işi değilmiş. Tamam yasal olarak haklısın ama bunu kime ve nasıl ispatlayacaksın. İspatladın diyelim cezalar çok ağır değil.  Ayrıca forumda önerilerde bulunan abilerime çok tesekkür ederim. Şunu da anladım ki kargo firmasıyla uğraşılmaz mış Çünkü forumdaki  çoğunluk şikayetçi olmuş. Yapılan şikayetler incelenip hatalar tekrar yapılmasaydı, yaptığımız şikayetin bir anlamı olurdu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bendende nacizane tavsiye...kırılacak tipteki kargolarınızı sakınola ambar tipi kargolarla göndermeyin..nasıl yüklendigini veya boşaltıldıgını görseniz yazık dersiniz...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
On 09.02.2017 at 10:34, İbrahim Halil Geloğlu yazdı:

İlk önce yapmanız gerekeni en son yaptınız ama buna şükür sıkıntısız telefonunuza kavuştunuz. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu
11 saat önce, Ayhan Onaran yazdı:

İlk önce yapmanız gerekeni en son yaptınız ama buna şükür sıkıntısız telefonunuza kavuştunuz. Geçmiş olsun.

Olay sıcakken pek idrak edemedim ama satıcıda onay verdikten sonra aramadı. Demekki herkes işi bitene kadarmış. AYrıca Kargonun müşteri hizlerini aradığımdada farkettim ki o şikayetin bir önemi yokmuş. Şİkayet var yazdıktan sonra arıyorlar ve orda sorunum çözüldü yorumunu yazmanızı istiyorlar. İnsanlar yaptıkları işi zorlamı yapıyorlar. İlla bir şef amir müdürden fırça yersemi aklı basına gelecek. İnternetten alışverişte kesinlikle N11 gg gibi havuz ödeme garantili siteleri tercih etmenin önemi,ni anladım. Satıcı arayıp sormadı bile, nasıl aldın diye. 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

N11'den bizim okulun memuruna çamaşır makinesi aldık. Aynı gün Sami adında birisi daha Ankara'dan aynı mağazadan çamaşır makinesi almış. Bizimki diğer sami'ye onunki de bizim memura gelmişti. Hemen kargo şirketini aradık değiştirdiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...