İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - 6000cd Usb Aparatı

Sezgin Yılmaz

Recommended Posts

Sezgin Yılmaz

Merhaba 

Eniştemin 2011 mondeo suna  multimedia cihaz bakınırken fiyatların baya pahalı olduğunu gördüm. usb sd aux  dönüştürücü aparatlara bakalım dedik ,

Türkiye'de 300 liralara çıktığını gördüm .

Biraz araştırma sonucu aliexpress ten 30 dolara sipariş verdik ve 14 günde geldi.montajını yaparken pek resim çekemedim ama baya basitmiş.

youtube de baya videosu var.

zad576.jpg

GPLRO6.jpg

yNb5ry.jpg

6r3Pz7.jpg

WgJkO2.jpg

montajdan sonraki videosu:

ürün linki:https://www.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Car-MP3-Interface-USB-SD-Data-Cable-Audio-Digital-CD-Changer-for-Ford/32750310745.html?spm=2114.13010608.0.0.rujS6u

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
3 dakika önce, Tahir Ak yazdı:

elinize sağlık ses kalitesi nasıl acaba

320kps mp3 leri sorunsuz oynatıyor  gayet kaliteli.

Tek sorunum 04 mk1 focusta da bunun farklı versiyonunu kullanıyorum ondaki cihazda dosyalar CD01,CD02 şeklinde.deneme için bu cihaza taktık düzgün çalışmadı  bir kaç deneme ile cd01,cd02 şeklinde olması gerekiyormuş şu anda sorunsuz kullanıyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun. Bu ürün benimde sepetimde duruyordu. Fakat şu an satışı bitmiş. Sizin attığınız linkteki de aynı şekilde. 30 dolara satan tek satıcı buydu :)

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
1 saat önce, Mustafa Yanar yazdı:

Sony teyplere de olur mu bu

malesef sony teypler için    Bluetooth module - 8M5T-19C112-AT    alıp takmak gerekiyor .

ülkemizde bulmak hem sıkıntı hem baya tuzlu 

WgJOGY.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet ilbasan
On 08.02.2017 at 22:05, Sezgin Yılmaz yazdı:

Merhaba 

Eniştemin 2011 mondeo suna  multimedia cihaz bakınırken fiyatların baya pahalı olduğunu gördüm. usb sd aux  dönüştürücü aparatlara bakalım dedik ,

Biraz araştırma sonucu aliexpress ten 30 dolara sipariş verdik ve 14 günde geldi.montajını yaparken pek resim çekemedim ama baya basitmiş.

zad576.jpg

GPLRO6.jpg

yNb5ry.jpg

6r3Pz7.jpg

WgJkO2.jpg

ürün linki:https://www.aliexpress.com/item/Hot-Selling-Car-MP3-Interface-USB-SD-Data-Cable-Audio-Digital-CD-Changer-for-Ford/32750310745.html?spm=2114.13010608.0.0.rujS6u

Merhaba araç 2011 demişsiniz makyajlı kasa mı acaba?benim araç  2012 trend müzikçalar sizinkinin aynısı fakat gösterdiğiniz bağlantı aparatı bende biraz farklı uyar mı bilemedim.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Merhaba araç 2011 demişsiniz makyajlı kasa mı acaba?benim araç  2012 trend müzikçalar sizinkinin aynısı fakat gösterdiğiniz bağlantı aparatı bende biraz farklı uyar mı bilemedim.
Evet makyajlı kasa. Uyar
Yorum bağlantısı
Ahmet ilbasan
On 08.02.2017 at 22:05, Sezgin Yılmaz yazdı:

Merhaba 

zad576.jpg

GPLRO6.jpg

yNb5ry.jpg

6r3Pz7.jpg

WgJkO2.jpg

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Yeni bir bilgi edindim teyip üzerinde cd changer yazılı sony mp3 lere uyuyor ama ülkemizde o modeli daha görmedim
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet ilbasan
(düzenlendi)

F

tarihinde Ahmet ilbasan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet ilbasan
10 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:
12 dakika önce, Ahmet ilbasan yazdı:

Evet makyajlı kasa. Uyar

Elinizde duran aparat cihazla gelen mi acaba. Çünkü ben  arkadaki aparatı söktüğümde dişleri biraz farklı sizin gösterdiğinize göre.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:
On 09.02.2017 at 21:51, Mustafa Yanar yazdı:

Yeni bir bilgi edindim teyip üzerinde cd changer yazılı sony mp3 lere uyuyor ama ülkemizde o modeli daha görmedim

cd girşi yerine bunu araya giriyorlar teyp cd çaldığını sanırken sd kart tan sesi alıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
cd girşi yerine bunu araya giriyorlar teyp cd çaldığını sanırken sd kart tan sesi alıyor
Abi denedim sony mp3 te fakat cd changer özelliği olmadığından usb den cd seçimi yapılamıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...