İçeriğe Yönlendir

50000-55000 araç tavsiyesi

Ahmet Sarıca

Recommended Posts

Ahmet Sarıca

Ustalarım aracımı yeni sattım 50-55 gibi bütçem var.50  ye yakın olsa iyi olur.

Açıkçası o kadar kararsızım ki.

1-Corola jetta falan istiyorum gençsin napcan kocaman sedanı falan dedişler caydım.(bu arada Wv piyasası çok yüksek)

2- Bu aralar astra hb bakıyorum 2014-2015 falan 20000-30000 km arası edition bulunabiliyor.Tipi çok güzel geliyor.

Aldığım araç yeni olsun istiyorum.temiz temiz bineyim bi kaç sene.Astralarda performans konusunda çok şikayet okudum.Ayrıca çok yakıoyr diyorlar.lpg ile aşarız sanırım bi nebzee.

Ustalarımdan tavsiye belkiyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca
4 dakika önce, Muharrem Karagülle yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-serkan-oto-dan-yeni-kasa-dacia-stepway-1.5-dci-kampanya-394960154/detay

Geçtiğimiz ay aldım.Düşünürmüsünüz bilmem ama ben tavsiye ederim.Hem dizel,hem sıfır,ne alındığını bildikten sonra memnun eder.

dacia hiç düşünmedim aslında 1,90 boy var.biraz küçük boyutlu olsam focus 3 düşüneceğim aslında performans falan çok iyi motor sorunsuz ancak bindim çok basık geldi. focus mk 1 den sonra herşey basık gelecek sanırım

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

benim de baktığım fiyat aralığı,astralara lpg sıkıntı yaratıyor,benzin problem değilse 1.2 golf yada leon tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

benzin çok zor bu şartlarda.leon a bindim 1,90 ım focus mk 1 den sonra çok basık geldi inanın

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

opele girme. atmosferik motoru en son kasada hüsrandır. lpgli düşünüyorsan focus,civic,auris,falan bak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...