İçeriğe Yönlendir

Arka Cam Silecek Çizikleri

Z. Burak Çetinkaya

Recommended Posts

Z. Burak Çetinkaya

Focus 2 hb aracimda arka silecekten kaynaklanan cizikler olustu bunlari cikarmanin bir yolu varmidir ?

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

Benim on camda olusmustu. O siralar arastirma yapmistim. Galiba saatcilarda camin çizigini gidermek icin bi ilac varmis. O ilacin bazi cizikleri giderdiklerini soylediler. Ben bulamadim. Bulsak da fayda edecek miydi o da mechul.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

camı iyice temizledikten sonra kaporta için kullandığınız pasta cilayı matkap veya polisaj ile ve sünger ped ile uygulayarak giderebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Boya pastaları camda çizik gideremez, en fazla kireç lekelerini alır. Seryum oksit ile polisaj makinesi kullanma tecrübeli birinin yapmasını tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
52 dakika önce, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

camı iyice temizledikten sonra kaporta için kullandığınız pasta cilayı matkap veya polisaj ile ve sünger ped ile uygulayarak giderebilirsiniz. 

aynen ama cam pastası olmalı

6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Boya pastaları camda çizik gideremez, en fazla kireç lekelerini alır. Seryum oksit ile polisaj makinesi kullanma tecrübeli birinin yapmasını tavsiye ederim.

+100

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Sonax glasspolitur + meguiars m.fiber ped ile ufak alanda uzun uzun çalışmanız lazım artı aşırı ısı vermeden bol baskı yapın ve pedi ara ara spray ile ıslatın çizikleriniz azalacaktır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
gideriyor hocam pratik bilgi tamamen

Cam çizgini boya pastası ile giderdi iseniz detay dünyasında devrim yapmanız garantidir.
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
11 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Cam çizgini boya pastası ile giderdi iseniz detay dünyasında devrim yapmanız garantidir.

yaptım oldu, devrim miydi bilmem :D görünürlüğü en az %70-80 azalmıştı gözüme takılan çizikler odağımı bozmaz olmuştu 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...