İçeriğe Yönlendir

Mazda 6 - Marşpiyel ve Spoiler Montajı

Misafir

Recommended Posts

Yurt dışında bulunan bir tanıdık sayesinde almış olduğum orijinal marşpiyel ve spoilerin montajı yapıldı. Gerçekten araca çok yakıştı, montajı yapan usta bile bir sürü kişi geldi aracı inceledi dedi:) Araçta görsel olarak başka bir şey yapmayı düşünmüyorum. Kısmet ve para olursa belki mps ön-arka tampon ile tam mps çıkartırız ortaya  ;)

Ürünler orijinal ve çıkma, kargo dahil 370 TL'ye mal oldu. Sonrasında 80 TL'de gümrük vergisi ödeyince 450 TL'ye mal olmuş oldu...

Aracın ilk hali;

r6A41V.jpg

Aracın son hali;

77lJDP.jpg

Diğer fotoğraflar;

PnydD6.jpg

g27g6Z.jpg

9gnzNo.jpg

qj50vB.jpg

MoOQDk.jpg

Qv652v.jpg

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel olmuş :nazar: güzel günlerde kullanın. nadide bir araç olmaya devam ediyor :bravo:

Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Taner Kültüroğlu yazdı:

çok güzel olmuş :nazar: güzel günlerde kullanın. nadide bir araç olmaya devam ediyor :bravo:

Aslında aldığım kişide mps ön ve arka tamponda vardı ama onların şimdilik fiyatını bile sormadık :)

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu
9 saat önce, Murat Yılmaz yazdı:

Aslında aldığım kişide mps ön ve arka tamponda vardı ama onların şimdilik fiyatını bile sormadık :)

araç böylede çok güzel ama bütçeniz elveriyorsa ve uzun yıllar binecekseniz düşünülebilir :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Çok yerinde bir değişim olmuş. Maliyetlerde en aşağı seviyede.Güzel günlerde kullanın :nazar:

Yorum bağlantısı
4 saat önce, Uğur Çınar yazdı:

hala leylek :D:D:D hayırlı olsun murat abi

Leylek geldi, leykek gidecek :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Marşpiyer süper olmuş ama affınıza sığınarak spoiler benim çok hoşuma gitmedi. Sanki bunu yerine klasik sanayi yapımı ince bagaj üstü çıta gibi olanlar olsa daha yakışıklı olurdu diye düşünüyorum. Kazasız belasız :nazar: 

Yorum bağlantısı
16 saat önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Marşpiyer süper olmuş ama affınıza sığınarak spoiler benim çok hoşuma gitmedi. Sanki bunu yerine klasik sanayi yapımı ince bagaj üstü çıta gibi olanlar olsa daha yakışıklı olurdu diye düşünüyorum. Kazasız belasız :nazar: 

Anatomik spoiler olarak satılanlarda bahsediyorsunuz galiba. Önceki aracımda bu spoilerden almıştım. Fiber olduğu için esneme şansı pek olmadığı için çok zor monte etmiştik. Bagajın sağına tam oturduğu vakit, sol taraf 5 cm. havada kalıyordu, kırmadan sabitleyene kadar canımız çıkmıştı. 6'nın bagaj kısmı, accorda göre biraz daha oval olduğundan bu iş daha zor olabilir diye hiç araştırma bile yapmadım. Muhtemelen piyasada 6'ya göre yoktur galiba...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Çınar
2 saat önce, Murat Yılmaz yazdı:

@Uğur Çınar Jantlardan sonra daha da leylek oldu :D

1LVN4b.jpg

abi bana göre yakışmamıs jantlar biraz da ufak gibi duruyo

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
45 dakika önce, Murat Yılmaz yazdı:

@Uğur Çınar Jantlardan sonra daha da leylek oldu :D

1LVN4b.jpg

Jantlar 18" oldu, belki fotoğraftan dolayı ufak gözüküyor olabilir :)

ne biliyim cok bos duruyo gibi geldi gözüme 

1LVLZp.jpg,

LyZyRG.jpg

su tarz birşey sanki daha dolu daha güzel duracakmıs gibime geliyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...