İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Aracım Gümüş Kurşun II(Yine Yeniden Forumda)

Ömer Türkşanlı

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı
Maşallah, Allah nazardan korusun.

Sağol Serkanım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kapi ici boyamalar çok yakismis. Led de gayet kullanisli olmus :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Kapi ici boyamalar çok yakismis. Led de gayet kullanisli olmus :nazar:

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Sanırım fırsat bulup detaylı temizlik yapamayacağım malum Ramazan ayı bi de, idareten olsun fotolar...

Yapılan işlemler şöyle;

Tavan Ambiyans

Arka ayakaltı aydınlatmalar

Bagaj içi led

Kol dayama içi led

Cam düğmeleri

Gösterge

Dijital Klima paneli

Teyp

Far anahtarı

Kapı tutamakları

Kapı kolları

Eşya gözleri(kapılar)

Mavi ve kırmızı ambiyansı olacak şekilde yeşilden kurtulduk...

Hepsini Aydın Akdeniz kardeşim yaptı.

117db663b032b79e132236c8fd53936d.jpga1e5a31d14da064526715bf4d6e6b768.jpgf86394b6d226e84ca81161f653dac11b.jpgb17f76ae2fad15240c35dbde6ad1720c.jpgf7beabf0258b3e99ad11d7d4da545c63.jpgc76534a9a0b51409e1c4a618d517e9ad.jpg1cfe12fcc4a6c9c8baf6c69473929580.jpgff02625aa860d91f2c0456daba7e4ba6.jpgc8c320250e39374e3f42f884b459bd2e.jpg4afb5e7c7c7f86664b2be8e46ce1b642.jpg

1d8502a997f79b3d3457191297e62a6c.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Maşallah şu yeşil kadrandan kurtulmak ne kadar güzel bir durum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Maşallah şu yeşil kadrandan kurtulmak ne kadar güzel bir durum [emoji4]

Nefret ediyorum yeşilden araç içinde, Passat 1 bu 2, yeşilleri çözme operasyonu yaptık, hemen nazar değdi ama ampülün biri patladı. :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Liman

Bu iç aydınlatma ve ambians işini acilen yapmam lazım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Bu iç aydınlatma ve ambians işini acilen yapmam lazım

Mustafa abi detaylar için her zaman emrine amadeyim, kadran biraz zor iş, kalanlar lehim yapabilen herkes için kolay, benim gibi lehim özürlü isen Aydın Akdeniz gibi Lehimcibaşı şart...
Yorum bağlantısı
Mustafa Liman
3 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Mustafa abi detaylar için her zaman emrine amadeyim, kadran biraz zor iş, kalanlar lehim yapabilen herkes için kolay, benim gibi lehim özürlü isen Aydın Akdeniz gibi Lehimcibaşı şart...

Ömer çok teşekkürler, estağfurullah, emir de ne ola, istirham ederim ancak.

1982 den beri havya önümde ve pasta buharında kafayı mantar yapmış biri olarak kalanını bir biçimde hallederim :D 

Bana sadece led ölçülerini vermeniz yeterli, buton, konsol, klima v.s. hepsi aynı boy mu? Sökmeden malzemeyi hazır etmiş olurum böylece. Akşamdan akşama peyder pey yaparım.
Gösterge kazınacak galiba, en sevmeiğim yanı o gösterge için bir sürü yeri sökmek, C-Max çok rahattı bu yönden.

boyalı diye hatırlıyorum, onu da dremel ile kallederiz bulaşık teli takıp :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

1982 den beri havya önümde ve pasta buharında kafayı mantar yapmış biri olarak kalanını bir biçimde hallederim [emoji3] 
Bana sadece led ölçülerini vermeniz yeterli, buton, konsol, klima v.s. hepsi aynı boy mu? Sökmeden malzemeyi hazır etmiş olurum böylece. Akşamdan akşama peyder pey yaparım.
Gösterge kazınacak galiba, en sevmeiğim yanı o gösterge için bir sürü yeri sökmek, C-Max çok rahattı bu yönden.
boyalı diye hatırlıyorum, onu da dremel ile kallederiz bulaşık teli takıp [emoji4]

Abi Aydın daha net bilgi verecek ama şerit ledlerdeki ledlerden kullandı hep, kadran ampüllü tip maalesef ve kağıt illa kazınacak abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
57 dakika önce, Mustafa Liman yazdı:

1982 den beri havya önümde ve pasta buharında kafayı mantar yapmış biri olarak kalanını bir biçimde hallederim :D 

boyalı diye hatırlıyorum, onu da dremel ile kallederiz bulaşık teli takıp :)

3 model led var abi kartlarda. Genel boy serit ledde olanlardan. Buyuk geldigi yerde kart uzerindeki vernigi kaziyarak sigdirabilirsin. Diger turlu kucuk ledler isiya hic dayanmiyor. Teypte kirmizida sorun yok ama mavi uyumsuz oluyor ve calismiyor . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
arka ayak aydınlatmalarını koymamışsın abi [emoji4]

Evet bende farkettim, varsa ekler misin sana zahmet
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ömer, let go da birisinde arka taraf için eğlence paketi vardı. Konsola takılan teyp kumandası. Sen onu da denersin bence Aydın ile birlikte.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Ömer, let go da birisinde arka taraf için eğlence paketi vardı. Konsola takılan teyp kumandası. Sen onu da denersin bence Aydın ile birlikte.. [emoji4]

Aziz abide o ürün ve Denso multimedia, forumdaş kendisi. Arka taraf beni ilgilendirmiyor fazla ben kokpite odaklıyım.
Denso aklımdaki işlerden birisi ama eksikleri fazla ve hırsızlık korkusu ile en sona bıraktığım proje...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Türkşanlı

Digital Auto DC 12V 24V Car Thermometer Voltmeter 2 In 1 Temperature Voltage Guage Red Blue LED Dual Display Free Shipping

http://s.aliexpress.com/zqiiiiae

(from AliExpress Android)

Ürün geldi başarılı beğendim, mavi kırmızı renkte aldım uyum için...

Ama malum tek çakmaklık olunca başka bir yere taşımak lâzım bayram sonrası bir proje üretebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Türkşanlı

Aylar sonra araç yıkandı epey güzel bir şeymiş kerata... Maşallah esirgemeyin lütfen...
ca3e5ed81eb03305f7aee834507b71da.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Jant kapağım düştü, gözü olanın gözü çıksın diyorum 5f6f0d23bd8c7d111182652da853eac6.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Ups! Geçmiş olsun, vallahi ben hiç bir şeye kem gözle bakmam [emoji106][emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olur böyle şeyleeer.. 

Koyunu güden kurdu görür. başımıza hepsi gelebilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...