İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Aracım Gümüş Kurşun II(Yine Yeniden Forumda)

Ömer Türkşanlı

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Bekliyoruz bakalım ne zaman durulacaksın kardeşim :) Şaka bir yana gönlünce güzel günlerde kullan inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Abi süper konu olmus....
Araca bindik test ettik gayet keyifli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Ömer tekrar hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah. Artık sende mondeocu oldun kolay kolay vazgeçemezsin mondeo dan [emoji4]

Abi teşekkürler, iyi bakmışsın araca bizde emanete sahip çıkacağız inş
hayırlı olsun abi arabaya başka neler yapıcan acaba merakla bekliyorum[emoji4]

Jant ebatları 18 düşünüyorum ama 5x108 de alternatif gerçekten az Tamer gibi X paket jantları yakalarsam çok iyi olacak, sonrasında fren modifiyesi, İntercooler, enjektör ve hard yazılım. Nasip olursa ki çok zor St body kit...
Hayırlı olsun Ömer, Allah pişmanlık vermesin.

Sağolasın abim, çok kinayeli olmuş ama, ellerinden öpüyorum
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Sevgili admin ST abime konuyu ve fotoğrafları düzenlediği için çok teşekkür ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Bekliyoruz bakalım ne zaman durulacaksın kardeşim [emoji4] Şaka bir yana gönlünce güzel günlerde kullan inşallah...

Abi benim şefim senin yanında, Cesetçi .O durulmadı ki ben durulayım[emoji23]
Tşkler abim.
Abi süper konu olmus....
Araca bindik test ettik gayet keyifli [emoji4]

Alperim senin etkin büyük sağol kardeşim, sen gaz vermeseydin ben alamazdım inan.
Ömer abi hayırlı olsun

Sağol paşam
Hayırlı olsun abi. Yapılan işlerde çok güzel.

Teşekkür ediyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bazı siparişlerim yolda, bazıları ise maddiyata bağlı zamana bırakılacak işler.

4 araç önümde kılavuz olan 1.Emminin eski Fatih başganımın gri Mondeosu ve yapılanlar

2.St (Serkan TOKER) F16sı

3.Ertan abimin Wakkası

4.Serhan abi-Süha-Cüneyt ve son sahibi Tamer olan forumun safkan arabası Boogeyman.

Referanslarım bu araçlar olacak inş.

Tek yapılmayan forumda ST body kit kalmış bağlantı var o iş de tamam gibi ama döviz kuru çok fazla ve para bitti...

Allahım büyük yavaş yavaş tadını çıkararak yapılacak işler...

Ayrıca tavsiyelere açığım...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Süper işler yapılmış, hem de kısa sürede. güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:nazar:

Güle güle kullanınız. Kaput maskesi yerine ben olsam boyatırdım valla o kaputu :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya
On ‎12‎.‎02‎.‎2017 at 23:43, Ömer Türkşanlı yazdı:

Uzunlara H1 led aldım geldi

Ben focusa almıştım H1 led, Hakan Erken abinin kullandığından, bu aynı mı acaba, link var mı? O da püsküllüydü.

On ‎13‎.‎02‎.‎2017 at 00:04, Ömer Türkşanlı yazdı:

3 boyutlu paspas aldım ama 2.5 olsa olsa 

Geri vites ampülleri led ile değişti

Aynaaltı ve ayakaltı lambalar led ile değişti

Paspastan memnun musun, nerden alındı?

Geri vites ampülleri Eren kardeşimin önerdiğinden mi, link var mı?

T10 ledlerim geldi benim de ama ayna altı nasıl sökülüyor baktım göremedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Gaz verme demeyelim cesaretlendirmek diyelim [emoji12]

Yo yo iyi oldu valla sayende...
Süper işler yapılmış, hem de kısa sürede. güle güle kullanın. 

Sağol abim
:nazar:
Güle güle kullanınız. Kaput maskesi yerine ben olsam boyatırdım valla o kaputu :shok:

Başkan bu havada boya sıkıntı yaza boya dediğim gibi düşünüyorum.
Maşallah abi hızla başlamış dönüşüm, kazasız belasız olsun

Sağol Ozanım tavsiye bekliyorum
Maşallah hepsi yerinde ve guzel olmus.

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Paspastan memnun musun, nerden alındı?

Geri vites ampülleri Eren kardeşimin önerdiğinden mi, link var mı?

T10 ledlerim geldi benim de ama ayna altı nasıl sökülüyor baktım göremedim. 

CheMeiMei 2pcs LED Car Headlights H7 H4 H3 H8/H9/H11 HB3/9005 HB4/9006 H1 880 Bulb Auto Front Bulb Automobiles Headlamps 6000K

http://s.aliexpress.com/uqYZfmQJ

(from AliExpress Android)

Ben bu üründen aldım ama aldığım linki bulamadım 29.90Dolar idi. T10lar mercekli tip aldım ama ayakaydınlatmada yanlar biraz loş kaldı, ön parklara ve aynaaltına çok güzel durdu. 3.stop lambasına takmak istedim oraya sığmadılar. Geri vites ledi biraz tuzlu Emminin aldığından almıştım galiba linklerim silindi hep bulamıyorum maalesef.

Paspas başlıca facia 3d diyor ama 2.5d belki olur. Sarı sitede bi ilan var gördüm hem daha uygun hem daha iyi gibi Ankarada bi satıcı satıyor.

Aynaaltı tornavida ile köşeden kastırınca geliyor,kırdım sandım ama değişik metali var içinde kırılmıyor yani...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Postacım allah razı olsun bıkmadı benden, yeni kargolardan getirdi fren ampülü geldi...
b9f9ae5a178a10cc0d1121b8f5f0f27d.jpg9fcacee9ad7809abfca26690cb0cbeaa.jpgbd708e989e31dc73299a0417aa3835ca.jpg

Biraz küçük adlandırılan ama beni çok yoran bir operasyon geçirdim, toparlanınca araç üstünde test edip fotoları ekleyeceğim inş...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yavas yav bi insan ayni zaman diliminde bile 5 operasyon geciremiyor sen hemen bitirip bineyim diyorsun. Yok oyle dava ? Kazasiz belasiz.

Bu arada bixenon selektorun onune ledlerin gecmesini kabul etmem sahsen :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Yavas yav bi insan ayni zaman diliminde bile 5 operasyon geciremiyor sen hemen bitirip bineyim diyorsun. Yok oyle dava [emoji12] Kazasiz belasiz.

Bu arada bixenon selektorun onune ledlerin gecmesini kabul etmem sahsen [emoji4]

Metin haklısın ama tezcanlı adamım. Allahtan para yokda yavaşlıyorum. Led mevzu haklısın ama gündüz Halojende sellektör geç kalıyor malum led şart idi. Zaten xenonlar 4300k epey sarı ledler epey beyaz değişik bi şeyler oluyor. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
Ömer Türkşanlı

İyi ama parası ds iyi Furkan, çalışmazsa para vermeyiz

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
Metin Akbal
17 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Metin haklısın ama tezcanlı adamım. Allahtan para yokda yavaşlıyorum. Led mevzu haklısın ama gündüz Halojende sellektör geç kalıyor malum led şart idi. Zaten xenonlar 4300k epey sarı ledler epey beyaz değişik bi şeyler oluyor. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Far kapalı iken bixenonlar selektör atmıyor anlıyorum. Asıl operasyon ona olması lazım reis :) Bende de aynı problem var araya birşeyler ekledim bakalım ne olacak. Benim işi yaparken başka iş geldi benim işi erteledim müşteri memnuniyeti benim için daha önemli :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Far kapalı iken bixenonlar selektör atmıyor anlıyorum. Asıl operasyon ona olması lazım reis [emoji4] Bende de aynı problem var araya birşeyler ekledim bakalım ne olacak. Benim işi yaparken başka iş geldi benim işi erteledim müşteri memnuniyeti benim için daha önemli [emoji3]

Başkan far konusunda kısmetsizliğimi test ettin biliyorsun, nasipsizim. Cesaretim olsa far içini siyaha boyacağım ama korkudan dokunamıyorum...
11beec48f1dcec76608bba07dce172f4.jpg
Led hariç çok iyi oluyor gri araçta...
Panjurları da boyamak istiyorum mis gibi olur...
Kısaca farlara dokunmak istemiyorum ki daha otomatik yükseklik ayarı aktif değil onu çözcez....
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kolay gelsin ne diyim. Yardimci olabilecegim bir durum olursa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...