İçeriğe Yönlendir

Ford Lansmanını Safranbolu'da Yapacak

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

FORD OTOSAN TANITIM LANSMANINI KÜLTÜR MİRASI SAFRANBOLU’DA GERÇEKLEŞTİRECEK

LANSC.jpg

Dünyanın önde gelen firmalarından birisi olan Ford, basın lansmanını Safranbolu’da gerçekleştirecek.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret eden Ford Otosan Kurumsal Süreç Lideri Mert Doğukan, böyle bir çalışmayı Safranbolu’da gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getirirken, “ Safranbolu dünyanın en güzel köşelerinden biri. Gerek korumacılıktaki başarısı gerekse tarihi dokusu ile oldukça revaçta olan bir kent.

Bizde kurumumuz adına 22 -26 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz lansmanı burada yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yapılacak etkinlikte sosyal medya sitesi Instagram’da takipçi sayısı bir milyonu bulan fenomenleri de burada ağırlayacağız. Bu vesile ile Sayın Belediye Başkanımıza bizlere verdiği destek ve kolaylıklardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

fordv.jpgZiyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise “ Yapılacak bu tanıtım nedeni ile Safranbolu’muzu seçmeniz bizi mutlu etmiştir. Safranbolu gerçekten kişilikli bir kent. Kimliğini geçmişten bu güne kadar bozulmadan koruyan bir kent. Biz Safranbolu Belediyesi olarak gelecek olan konuklarımızın buradan mutlu ayrılmaları için tüm gayretimizi göstereceğiz.

Etkinliğin turizm sezonu başına gelmesi. İnsanların yavaş yavaş tatil planlarını yapmaya başladıkları şu günlerde yapacağınız etkinlikle Safranbolu’muzun adının ön plana çıkarılması bizim için çok önemli. Ben Safranbolulu hemşerilerim adına hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette Mert Doğukan’a, Setur Canbertk Polat, Setur Murat Bartu, Mese iletişim Sorumlusu Ziya Demir eşlik etti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ford yöneticileri yılların Ford club ünü görmezden geldi. Artık bende onları görmezden geliyorum. 

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
50 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yeni model mı çıktı

Kuga makyajlandı, fiesta yeni kasa çıkardı diye biliyorum. Kuga da 1.5 dizel otomatik var artık.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
11 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yeni model mı çıktı

ufak bi makyaj

Yorum bağlantısı
18 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Kuga makyajlandı, fiesta yeni kasa çıkardı diye biliyorum. Kuga da 1.5 dizel otomatik var artık.

kaçırdınız desene :nea:

Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Samet Daz yazdı:

kaçırdınız desene :nea:

Kuga 4x4 olsaydı iptal edecektik siparişi :biggrin:

Yorum bağlantısı
44 dakika önce, Eren Erdoğan yazdı:

Kuga 4x4 olsaydı iptal edecektik siparişi :biggrin:

4x2 de iş görür sanki hergün arazide baban :D

Yorum bağlantısı
3 saat önce, Samet Daz yazdı:

4x2 de iş görür sanki hergün arazide baban :D

cmaxdan bi farkı kalmıyor o zaman. İçi birebir aynı. 4x4 olaydı tahrik edici olurdu. Yani fazladan para vermeye değer bir özellik diye şey ettik :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 16.02.2017 at 08:39, Sefa Çelik yazdı:

Fordun hala bir fan kulübü, fan forumu falan yok mu? İnstagramdan sağdan soldan devşirme fordcu toplamaya çalışmakla olmaz ki.

Sence ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fordun hala bir fan kulübü, fan forumu falan yok mu? İnstagramdan sağdan soldan devşirme fordcu toplamaya çalışmakla olmaz ki.

Facede laykçıları ağırlarlar
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
On 15.02.2017 at 15:19, Çağlar Bayur yazdı:

Bizden 3 yıl falan geride fordotosan

Adamsın demiş miydim?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hala uyanmadı :)
Rüyada olmalı ki. Ne lansmanı olduğunu çözemedik hala.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yaz şenliği fotoğraflarını baskı alıp lansmanda pislik yapasım var :p

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yaz şenliği fotoğraflarını baskı alıp lansmanda pislik yapasım var [emoji14]

Wakkası çaar, ranger bagajında semaver yakar
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

c7d31d5f5d0454cbf64e96bc059248b7.jpgd945a1eaffc167a7adb16e0f04d03aa3.jpgYeni Kuga lar lansman için hazırlanıyor. St line Zümrüt yeşili rengi çok can yakacak gibi görünüyor. Onun yanında beyaz ve elektrik kırmızı rengi muhteşem görünüyor. Klasik Ford geleneği olan ilk dikkatimi çeken kaputta yine amortisör yok.

Yaz şenliği fotoğraflarını baskı alıp lansmanda pislik yapasım var :p

Bütün Otosan burda yapak mı pisliği bende şenlik videosunu açarım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Tamam da burası artık ford kulübü değilki, niye çağırsın adamlar.

Ford bu lansman ile ilk 4x2 suv dizel otomatiğinin satışına start verecek. 

Cmaxcılar üzülecek ama, cmaxın devri bitiyor, artık aileler de SUV alıyor. 4x2 kuga da bunun için yollara çıkıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4x2 ye de suv deniyor artık  :) gerçi 4 kapılı coupe ler de var :rofl: steyşın cabrio alacam :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...