İçeriğe Yönlendir

Ford Lansmanını Safranbolu'da Yapacak

Arif Aykın

Recommended Posts

Murat Kavuk
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

4x2 ye de suv deniyor artık  :) gerçi 4 kapılı coupe ler de var :rofl: steyşın cabrio alacam :sandalye:

Cabrio suv var Çağlar abi, 4x2 suv neden olmasın ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cabrio suv ok .. bir adet bende bile var da, suv deyince yanii.. bol çeker arıyor insan..

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Yerden yüksek araba özellikle bayanların tercihiyle artık trend oldu. Bu opsiyon doğal olarak suvlarda var. Ancak 4 çeker suvlar hem daha ağırlar, hem de daha çok yakıyorlar. Oysa şehir yaşamında bu yükü taşımanın pek de bir anlamı yok. Avrupadaki emisyon baskısı da eklenince artık her yerde 4x2 suvlar türedi. Kuga yine iyi. Param çok diyen yine gider 4 çekerini alır. Pejo gibi markalarda suv var ama 4 çeker hiç yok.

2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

4x2 ne demek ya? araç ya iki çeker ya dört çeker olur.

4 tekerlek var, 2 tanesi çekiyor demek. Teknik bültenlerde bu şekilde belirtilir. Yani ne diycemi bilemedim şimdi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
8 dakika önce, Erkam Elma yazdı:

Bugün bayiyi aradım henüz gelmemiş eli kulağında dedi 

St line donanıma kesinlikle eklenmeli. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Eğer hormonlu olup iki çeker ise suvcuk oluyor onlar [emoji3]

Sucuk dediğin baharatlı bol ve acı olmali..
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bugün bende geçtim 100. yıldan gördüm araçları çok albenili görünüyorlardı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
34 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Eğer hormonlu olup iki çeker ise suvcuk oluyor onlar :D

suvsucuk okudum iyi mi... çorba şart

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
suvsucuk okudum iyi mi... çorba şart

Ne kofte mi?

İkinizde usulca logout tuşuna basın ve pcden uzaklaşın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

4x2 ne demek ya? araç ya iki çeker ya dört çeker olur.

10x8 e biniyorum bu ne :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
19 saat önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

Kuga lar lansman için hazırlanıyor. St line Zümrüt yeşili rengi çok can yakacak gibi görünüyor. Onun yanında beyaz ve elektrik kırmızı rengi muhteşem görünüyor. Klasik Ford geleneği olan ilk dikkatimi çeken kaputta yine amortisör yok.

Şu azime söyleyinde binanın dışını badana boya bişeyler yapsın artık :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
2 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Şu azime söyleyinde binanın dışını badana boya bişeyler yapsın artık :D

Ya hiç sorma abi showroom havasına hala giremediler :)  

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bu sabah işe giderken kamyon üzerinde gördüm Yen'i kuga yı yakışıklı olmuş ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
On 20.02.2017 at 19:32, Murat Kavuk yazdı:

Tamam da burası artık ford kulübü değilki, niye çağırsın adamlar.

Ford bu lansman ile ilk 4x2 suv dizel otomatiğinin satışına start verecek. 

Cmaxcılar üzülecek ama, cmaxın devri bitiyor, artık aileler de SUV alıyor. 4x2 kuga da bunun için yollara çıkıyor. 

FORD kulubu konusuna katılıyorum ama Cmax devri bitiyor kısmına katılmıyorum çünkü aralarında başlangıç modelinde bile 18 bin tl fark var. Titaniumda bu fark dahada açılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
9 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

FORD kulubu konusuna katılıyorum ama Cmax devri bitiyor kısmına katılmıyorum çünkü aralarında başlangıç modelinde bile 18 bin tl fark var. Titaniumda bu fark dahada açılıyor.

biter kardeş, bencede, devir suv yada suvumcukların devri, ya suv yada lüks sedanların, Ford a şöyle bir bakalım, sedanda sadece Mondeo oda titanyum olacak ve Edge ki alınmaz haddinden fazla pahalı, Kuga kurtarmadı beni, mesela Kodiaq, Crv.... vs.  gibileri varken bakmam bile, gelenek olan hep eksik Forda aynen devam, şahsen benim için bırak cmax i Ford devri bitti bitecek gibi, yazık oldu bizim Ford a...

Tam zamanında isim değiştik diye düşünmeden edemiyorum, onlarada bir uyarı olsun bu, zaten kızgınım bu Ford a birde boş tırışka lansman masalları atmıyorlarmı iyice tepem atıyor, ortada birşey yok neyin lansmanı, laf ola beri gele modaya uyula, bari mangal olsa :biggrin:

Not: Ford alacaksam 1-makyaj beklenecek 2-kesinlikle en üst donanım olacak, ölme eşşeğim ölmeeee, sağlamlıkta bir yere kadar, başka oyuncaklarda istiyorum artık ...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Makyajlınında ilk çıkanı değil 1-2 yıl sonraki serisi alınmalı. En basit örnek 2008 makyajlı ilk üretim cmaxlarda eski tip gösterge var cc yok. 2008 in 2. Yarısında yeni tip gösterge ve cc geldi. 2009 un 2. Yarısında konsol gümüş oldu motor dpflendi. Yine 2015 makyajlı cmax ile 2016 makyajlı cmax arasında fark var. Misal 2016 da direksiyon ısıtma ve stop start var.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Eren Erdoğan yazdı:

Makyajlınında ilk çıkanı değil 1-2 yıl sonraki serisi alınmalı. En basit örnek 2008 makyajlı ilk üretim cmaxlarda eski tip gösterge var cc yok. 2008 in 2. Yarısında yeni tip gösterge ve cc geldi. 2009 un 2. Yarısında konsol gümüş oldu motor dpflendi. Yine 2015 makyajlı cmax ile 2016 makyajlı cmax arasında fark var. Misal 2016 da direksiyon ısıtma ve stop start var.

hatta son makyaj, kasa değişiminden önceki son makyaj ve hatta yeni kasanın satılmasına 3-4 ay kala alacaksın esasında, ellerinde ne varsa takarlar çünki, daha yenisine gözüm kaymazdı çünki yine aynı sıkıntıları yaşardım, alırsın hop makyaj, deli oldum gitti :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...