İçeriğe Yönlendir

Ford Lansmanını Safranbolu'da Yapacak

Arif Aykın

Recommended Posts

Hakan Gürsu
8 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

biter kardeş, bencede, devir suv yada suvumcukların devri, ya suv yada lüks sedanların, Ford a şöyle bir bakalım, sedanda sadece Mondeo oda titanyum olacak ve Edge ki alınmaz haddinden fazla pahalı, Kuga kurtarmadı beni, mesela Kodiaq, Crv.... vs.  gibileri varken bakmam bile, gelenek olan hep eksik Forda aynen devam, şahsen benim için bırak cmax i Ford devri bitti bitecek gibi, yazık oldu bizim Ford a...

Tam zamanında isim değiştik diye düşünmeden edemiyorum, onlarada bir uyarı olsun bu, zaten kızgınım bu Ford a birde boş tırışka lansman masalları atmıyorlarmı iyice tepem atıyor, ortada birşey yok neyin lansmanı, laf ola beri gele modaya uyula, bari mangal olsa :biggrin:

Not: Ford alacaksam 1-makyaj beklenecek 2-kesinlikle en üst donanım olacak, ölme eşşeğim ölmeeee, sağlamlıkta bir yere kadar, başka oyuncaklarda istiyorum artık ...

Arasındaki fiyat farkı 5 bin tl olursa dediğin doğru anack bu fiyat farkında böyle bişey olmaz. Buralardayız nasılsa Allah ömür verirse bekleyip görücez. :):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

fiyata bakma, şuan gerçekten çook saçma fiyatlara çıktı arabalar, 100 lira civarı nede kolay telaffuz ediliyor artık, clio olmuş 70 lira gerçekte 30 liralık alet, yazık bize ülkenin haline bak ...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
fiyata bakma, şuan gerçekten çook saçma fiyatlara çıktı arabalar, 100 lira civarı nede kolay telaffuz ediliyor artık, clio olmuş 70 lira gerçekte 30 liralık alet, yazık bize ülkenin haline bak ...

Ucuz arayana polo da var. Herkes bi kilyo alamayabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Sefa Çelik yazdı:

30 bin liraya sıfır focus aldığım zamanlar da dahil, forumda 50 yere yazdım, bu da 51. olsun. 1 milyon liradan aşağı ev, 500 bin liradan aşağı arabanın olmadığı günleri bizim nesil çok rahat görecek. Çocuklarımızın ise 1-2 milyon liradan aşağı araba görebileceğini sanmıyorum. 

bizim maaşlar neden hep yerinde sayıyor onu anlayamadım bende, ha pardon maaş dolar üzerindendiya, unutmuşum, arabalar tl. haklısın o zaman :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende dün bayide inceledim titanium donanımlı kugayı. 141000 lira liste fiyatı vardı. Açılır tavan ve bixenonda eklenirse 160 falan oluyor. :D 

e3a81207c48c82c20d2b040a3d891886.jpg

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Cetvel ile tasarım yapmak bulaşıcı sanırım

Zevk meselesi.
Kuga güzel araba kim ne derse desin.
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)
On 2/24/2017 at 01:05, Hakan Gürsu yazdı:

FORD kulubu konusuna katılıyorum ama Cmax devri bitiyor kısmına katılmıyorum çünkü aralarında başlangıç modelinde bile 18 bin tl fark var. Titaniumda bu fark dahada açılıyor.

Şu anda kuga ve c-max fiyatları birbirine çok yakın. Başlangıç fiyatı şaşırtmasın, benzer donanımlarda fiyat da benzeşiyor. Bunun için, lansman dönemi kuga fiyatları ucuz şu anda dediler. Ama bence c-max fiyatları pahalı. 

Ben kuga'yı dış tasarım olarak çok beğendim. Gerek titanyum, gerekse de st line, iki farklı zevk için güzel birer alternatif olmuş. Ama kuga iç tasarımda tökezliyor. Fazla koyu, boyasız plastiklerle kaplı, aluminyum süslemelerin minimize edildiği tek renkli iç mekan; albenisi zayıf, kalite algısı düşük bir iç tasarım olarak beynimizde şekilleniyor. Havalandırma ve vites çerçevelerinde bile aluminyum kaplama yok, ve hala 2007 mondeo ile aynı, tasarımı çok eleştirilen far anahtarı kullanılıyor.

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...