İçeriğe Yönlendir

Sony z1 mi İphone 5s mi?

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Arkadaşlar merhabalar Şuan Sony Z1 kullanıyorum telefonumdan memnunum fakat aklıma iphone geldi sadece iphone 5s yetecek param var telefonumuda satıcam.Sizce değermidir? Yorumlarını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Kesinlikle sony.. Babam ve annem de var. İnternette sayfalar tam sayfa olmuyor

Ya da ben yapamadım bilmiyorum

Tuşlar kullanımı kolay değil 

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Sıfır mı ? 

Hayır ikinci el düşünüyorum...
Tabiki iphone hatta ufak isterseniz se olabilir

İkinci el düşünüyorum sıfır alamam:)
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Geçenlerde arkadaşım 4 aylik iphone se aldi 1100tl .. letgoya bakmani tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
Geçenlerde arkadaşım 4 aylik iphone se aldi 1100tl .. letgoya bakmani tavsiye ederim

Baya iyimiş...
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ikisinide kullanış birisi olarak kesinlikle 5s diyorum z1 i 3-4 ay kullanabildim daha fazla katlanamadım ama 5s i 3 yıldan fazla kullandım neredeyse 4 yıl olacaktı... z1 in sadece batarya avantajı olur başkada bir avantajı yok ekran çözünürlüğü telefon kullanımı ve stabillikte 5s in yanından geçemez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
ikisinide kullanış birisi olarak kesinlikle 5s diyorum z1 i 3-4 ay kullanabildim daha fazla katlanamadım ama 5s i 3 yıldan fazla kullandım neredeyse 4 yıl olacaktı... z1 in sadece batarya avantajı olur başkada bir avantajı yok ekran çözünürlüğü telefon kullanımı ve stabillikte 5s in yanından geçemez

Bu kadar fark olduğunu pek düşünmemiştim daha önce iphone kullanmadım kullanımda sıkıntı olurmu Androidten sonra?
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
33 dakika önce, Hakan Gülsoy yazdı:

Bu kadar fark olduğunu pek düşünmemiştim daha önce iphone kullanmadım kullanımda sıkıntı olurmu Androidten sonra?

hiçbir sıkıntı olmaz aksine ios rahatlıktır ve stabildir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kullanım ve stabiliteye birşey diyemem ama ekran çözünürlüğünde Z1 üstün, z1 441 PPI iken 5s 326 PPI.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)
30 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kullanım ve stabiliteye birşey diyemem ama ekran çözünürlüğünde Z1 üstün, z1 441 PPI iken 5s 326 PPI.

İki telefonu yan yana koyup incelemenizi tavsiye ederim ben 5s almaya karar verdiğim zaman 2 telefonda yeni çıkmıştı ikisini yan yana koyup karşılaştırdım 5s in yanında z1 her anlamda geride kaldı batarya ve kamera hariç o anda 5s almaya karar verdim

tarihinde Emre Öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

5s iyidir de şarjı sıkıntı.. %5 lere %2 lere hazır ol bol bol canı burnunda gezdirir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

ios ya da android. Bu kararı kendiniz vermelisiniz. Ama sony olacaksa en az z2 ya da m4 olmalı.

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
ios ya da android. Bu kararı kendiniz vermelisiniz. Ama sony olacaksa en az z2 ya da m4 olmalı.

Sony z1 şuan kendim kullanıyorum aklıma iphone takıldı:)
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

olaya iphone  ve sony z1 olarak değil ios ve android olarak bakmalısın .  Ben yıllardır ios kullanırım 2 senede andro kullandım androda ne yaptıysam şuanda ios'ta aynılarını yapabiliyorum.  ihtiyaçların nedir ona göre hareket et .. ama daha önce hiç kullanmadıysan mutlaka 5s al deneyimle yapamassan zaten satarsın altın değerindedir :D

bu arada gene diyorum alabiliyorsan SE öncelikli olsun 

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Iphone 5SE alabilirsin a9 işlemcisi var yeterli işinizi görür.Eğer telefondan çok üst beklentileriniz yoksa tabikide her türlü idare eder

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...