İçeriğe Yönlendir

2014 astra j 1,6 mı aynı fiyata 2015 i20 1.4 crdi mi?

Ahmet Sarıca

Recommended Posts

Ahmet Sarıca

Biliyorum aralarında segment farkı var.bu araçlar yakın değerlerde 52 civarlarına alınabiliyor ikiside ikisinin de üstün olduğu yanlar var.

mesela astrada lpg durumu extra masraf ve ileriye dönük sorun.

i20 de ise dizel avantajı yakıt ekonomisi var ama b sınıfı (hatta b buçuk gibi)

donanım özellikleri yakın iki araçtada esp hız sabitleyici vs özellikler mevcut

ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

1,6 atmosferik astra almayın 110 hp,gitmiyor, kasa ağır,herkes şikayetçi. i20 daha akıllıca olur. küçük derseniz focus,elentra,corolla,civic gibi 1,6 125 hp araç alın. bu araçlar sizi üzmez. bunların tamamı gaz uyumludur.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
44 dakika önce, Ahmet Sarıca yazdı:

Biliyorum aralarında segment farkı var.bu araçlar yakın değerlerde 52 civarlarına alınabiliyor ikiside ikisinin de üstün olduğu yanlar var.

mesela astrada lpg durumu extra masraf ve ileriye dönük sorun.

i20 de ise dizel avantajı yakıt ekonomisi var ama b sınıfı (hatta b buçuk gibi)

donanım özellikleri yakın iki araçtada esp hız sabitleyici vs özellikler mevcut

ne önerirsiniz?

İ20nin tek üstün olduğu yer dizel oluşu başka hiçbir üstünlüğü olamaz ben size J kasa astra öneririm 

ornek olarak

ORJİNAL-BOYASIZ-SIFIRDAN FARKSIZ
İlan No: 399143309
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-boyasiz-sifirdan-farksiz-399143309/detay

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

cevaplar için teşekkürler. bütçem 50.000 52.000 tl civarı aldığım araç yeni olsun istiyorum .diğer c sınıfı avrupalılar bu fiyatlarda yüksek km olanlar var hele wv grubu golf jetta falan hiç yanaşılmıyor :) 1,90 boy i20 cazip gelmeye başladı.

inceleme videoları izledim herkes çok övmüş hyundai diye önyargım vardı sanırım araç c sınıfına yaklaşıyor.

aslında çok performans aramıyorum sakin kullanıcıyım ancak sollamaya girince güvenli olsun isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

55-56 ya cikin bence bütçeyi zorlayın astra j dizel alin i20den her yönüyle iyi

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

i20 fena değil test ettim. İçi çok geniş(b segment için neredeyse c segment) Fakat direksiyon sistemi çok kötü hissiz. Test aracında 16 jant olmasına rağmen. 1.2 motor da güzeldi. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca
  • krediyle bu bbütçeyi denkleştirebildim.çok ta zorlamak istemiyorum.ne zamandır astra 1,6 bakıyorum 50-51 e yok istiyolar araçta bulamadım yakınlarda yakında i20 vardı o yüzden döndüm ona arabasız da olmuyormuş gerçekten
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

1.6 115 hp gayette gidiyor sikinti olan tek konu sehir ici dik rampada vitesi iyi yiyor fakat erken dusuyor.

Yorum bağlantısı
Ömer Hava

i20 ile çok küçük bir viraja girdim.Hızım da 80 di. Şase başka tarafa kaporta başka tarafa...Oysaki 130 la focusumla hiç korkmuyorum :nargile:

i20  tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

aslında ne kadar ekmek o kadar köfte gönül dizel focus golf falaan almak istiyor güvenli + sağlam  bastınmı gider ancak bütçe belli araçlar belli.bütçe dolayısıyla i20 dizel acaba olurmu diye düşünmüştüm.focus la falan haşa :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...