İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Şarj Dinamosu Sorunu Çözümü

Murat Birinci

Recommended Posts

Koray Demir
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Revizyon. İyi bir elektrikçi onaracaktır.

Mk3 lerde revizyon sorunu bazen kesin olarak çözemeyebiliyor kesin çözüm yetkili servislerden pazarlıkla parça değişimi.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Mk3 lerde revizyon sorunu bazen kesin olarak çözemeyebiliyor kesin çözüm yetkili servislerden pazarlıkla parça değişimi.

Çözülemiyor diye bir şey olmaz usta beceremiyordur. Tüm malzemeler yedekleri ile değişiyor sonuçta. Diyot tablası, kömürler, bir tek gövde sargısı kalıyor değişmeyen.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 saat önce, Ertan Çabuk yazdı:

Çözülemiyor diye bir şey olmaz usta beceremiyordur. Tüm malzemeler yedekleri ile değişiyor sonuçta. Diyot tablası, kömürler, bir tek gövde sargısı kalıyor değişmeyen.

Ben dışı hariç her yerini değiştirtmiştim..  

Yorum bağlantısı
Murat Birinci
Merhabalar,konuyu hortlatacağım ama dün bu sorunla bende tanıştım.Bu parçayı temin eden varsa yardımcı olabilirse sevinirim,herkese hayırlı ramazanlar.
Ayrıca daha önce foruma üyeydim ve tanışma mesajım vardı diye hatırlıyordum ama yokmuş,kusura bakmayın.

Sorun nedir tam olarak?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

dışı hariç

dışını a boyarız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Suvasta anca kavak olur

Ben seni kavağa tırmandıracam burda hele gel sen. Seni ve saz ekibini de ....

Ben dışı hariç her yerini değiştirtmiştim..  

Senin araba zaten komple bozuktu...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Özkan
On Monday, June 05, 2017 at 17:18, Murat Birinci yazdı:

Sorun nedir tam olarak?

İyi günler, klimayı açtıktan 5 dakika sonra akü şarj lambası yanıyor, klimayı kapatınca sönüyor 

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
İyi günler, klimayı açtıktan 5 dakika sonra akü şarj lambası yanıyor, klimayı kapatınca sönüyor 

İyi bir oto elektrikçisi halleder onu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Konjektörün işi bitmiş. Elimde bir adet dinamo var. Verebilirim işinizi görürse satın alırsınız.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bende de bu ara sıkıntı başladı yine.Gösterge, park ve iç ışıklar titriyor. Mesela ön rezistans düğmesine basınca hiç titreme yok.

Yorum bağlantısı
Mert Özkan
2 saat önce, Murat Birinci yazdı:

Konjektörün işi bitmiş. Elimde bir adet dinamo var. Verebilirim işinizi görürse satın alırsınız.

İyi günler iletişim numarası verebilirseniz görüşmek isterim

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Arkadaşlar ürün tekrar satışa çıktı. Alacak olanlar bana ulaşabilir. Ama Türkiye'ye gelişi konusunda tarih veremem. Gelen birinden rica edeceğim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
On 16 Şubat 2017 at 21:16, Murat Birinci yazdı:

Hocam öncelikle başınız sağolsun. Validenin mekanı cennet olsun. Size de sabırlar diliyorum.

Bu parçadan alma durumunuz var ise giden arkadaşlar var. Siparişinizi gidecek biri olursa özelden alabilirim.

Bu parçadan getirtme imkanımız var mı?

On 7 Haziran 2017 at 09:56, Ertan Çabuk yazdı:

İyi bir oto elektrikçisi halleder onu.

Akü lambası yanmıyor ama gösterge ve iç aydınlatmada titremeler var.Şarj dinamosundan mı acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Akü lambası yanmıyor ama gösterge ve iç aydınlatmada titremeler var.Şarj dinamosundan mı acaba?

Muhtemelen.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Arkadaşlar ürün tekrar satışa çıktı. Alacak olanlar bana ulaşabilir. Ama Türkiye'ye gelişi konusunda tarih veremem. Gelen birinden rica edeceğim. 

Murat bey benim isteğim biraz farklı olacak. Bana sağ arka koliper lazım.model 2007 ama 2006 trafiğe çıkışlı. Fiyatı uygunsa Temin edebilir miyiz
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Buna ne olmuş ki Serhat ?

Mehmet ABİ benim aracın sağ arka kaliper arızalı.birtane bulmam lazımBende örnek Foto olsun diye bunu koydum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Mehmet ABİ benim aracın sağ arka kaliper arızalı.birtane bulmam lazımBende örnek Foto olsun diye bunu koydum.

Türkiye'de ne kadar bu parça?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ankaradaki Serkanın çıkmacısıyla görüşsene bi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...