İçeriğe Yönlendir

TrackR Arabanızın Çalınmasını Önlemek Için En Kolay Kesin Yöntem

Furkan Tanrıveren

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Bu işe yaramaz. GPS aleti değil. Yakınına yaklaşınca ötüyormuş. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Ben şu cihazdan kullanıyorum link   kalabalık alışveriş merkezlerinde oğlanın cebine atıyorum uzaklaşamasın benden diye sıpa. :)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
20 dakika önce, Rifat Şeker yazdı:

Ben şu cihazdan kullanıyorum link   kalabalık alışveriş merkezlerinde oğlanın cebine atıyorum uzaklaşamasın benden diye sıpa. :)

sıpatakip :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
Bir saat önce, Furkan TANRIVEREN yazdı:

https://buy.thetrackr.com/tr-TR/gu/atlas/01?utm_source=3317&utm_medium=10477&utm_term=58594694&utm_content=321&utm_campaign=GU&aff_id=3317&camp_id=14291&clk_id=58594694&sub_id=10477&contract_id=593

abiler internette dolaşırken böyle bir alet buldum fiyatı 85tl imiş gerçekten denileni karşılıyor mu karşılıyorsa alınabilir mi?

güzel bişeye benziyor. ama tanesi 41 dolar  buda 120tl nin üzerinde... 85 tl kargosuz fiyatı yazıyor linkte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Aracın çalınmasını nasıl engelliyormuş. Videoyu sessiz izleyebildim. Gördüğüm, araç çalınmasına bir faydası yok. Yakınlardaki bulmadığımız şeyler için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Aliexpress'de bu tarz ürünler mevcut 25 dolar civarı tek yapmamız gereken içine bir sim kart koymak ve araca bağlamak.Sonrasında tracker programları yardımıyla aracın harita izlediği yolları ve mevcut konumunu görebiliyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Bu işin içinde olan biri olarak o kadar para vermeyin derim. Arkadaşlarımızın verdiği ucuz örneklerden tek farkı telefon üzerindeki uygulamasının janjanlı, kımıl kımıl olması ve çok pil tüketmesi. nb-iot ile uzun ömürlü, düşük pil tüketimli farklı ürünler gelecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Dere

GPS yok. Bluetooth üzerinden çalışıyor. Alıp kullananlar "Biz kandırıldık, siz kandırılmayın." diyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...