İçeriğe Yönlendir

Yeni Hyundai Accent 2017

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör
Bir saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

Yeni i30 turbo 142 hp 240 nm tork ama 0-100 9.2 sn yere aktarma olayını çözememişler yine. Vag grubunun canını seveyim

Donanım ve fiyat olarak vag gurubu sınıfta kalır :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
11 saat önce, Serdar Güngör yazdı:

Donanım ve fiyat olarak vag gurubu sınıfta kalır :)

i30 şuan bile 1.2 tsi leondan pahalı, donanım olarak bi farkınıda göremedim yenisi gelince fiyatı düşünemiyorum bile, bide i30 a git 90.000 lira ver 1.2 tsi i geçeme rezillik valla :seytan: Sınıfta kalanı acıklıyorum i30 :)

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

@Doğuş Bağ Marka fanatikliğini bırak şimdi :) Atmosferik motor ile TSİ motoru nasıl kıyaslarsın ?Yine diyorum donanım ve fiyat olarak vag sınıfta kalır ;) 90 bin tl'lik i30 da cam tavan var ?

Yorum bağlantısı
Misafir
Bir saat önce, Serdar Güngör yazdı:

@Doğuş Bağ Marka fanatikliğini bırak şimdi :) Atmosferik motor ile TSİ motoru nasıl kıyaslarsın ?Yine diyorum donanım ve fiyat olarak vag sınıfta kalır ;) 90 bin tl'lik i30 da cam tavan var ?

marka fanı değilim seatı cok fena gömüyorum hatta bu aralar başka mecralarda :seytan:atmosferik değil abi i30 1.4 turbo 142 hp 240 tork ama 0-100 ü 9.2 sn üzgünüm bızımlaa değilsıın i30 :D

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

@Doğuş Bağ Doğuşum sırma saçlım canım kardeşim :) İ30 1.4 turbosu yok ? 1.6 Turbosunu söylüyorsan 186 bg 265 tork 0-100 8 saniye ? Hangi mecralardasın de bakim :))

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
Bir saat önce, Serdar Güngör yazdı:

@Doğuş Bağ Doğuşum sırma saçlım canım kardeşim :) İ30 1.4 turbosu yok ? 1.6 Turbosunu söylüyorsan 186 bg 265 tork 0-100 8 saniye ? Hangi mecralardasın de bakim :))

yav güzel abim canım abim yeni i30 dan bahsediyom başından beri :D lütfen ama ya :D

15 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:
Yeni i30 turbo 142 hp 240 nm tork ama 0-100 9.2 sn yere aktarma olayını çözememişler yine. Vag grubunun canını seveyim

bu arada şuanki 180 hplik hyundai i30 un bile 0-100 ü 8 sn tırt yani :tongue:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

@Doğuş Bağ Türkiye' ye 1.4 turbo gelmez vergiden dolayı ?(1.6 ve 1.4 vergisi aynı). Gelmeden nasıl belirledin fiyatı sen söyle bakimmm :) Belki tsi ile arasında 5-10 bin tl oynayacak ne biliyon ? :)

Yorum bağlantısı
Misafir
[mention=50977]Doğuş Bağ[/mention] Türkiye' ye 1.4 turbo gelmez vergiden dolayı ?(1.6 ve 1.4 vergisi aynı). Gelmeden nasıl belirledin fiyatı sen söyle bakimmm [emoji4] Belki tsi ile arasında 5-10 bin tl oynayacak ne biliyon ? [emoji4]

Üzgünüm abi yine bızımlaaa degilsin cünkü 1.4 turbosu geldi bile [emoji23] şimdiki i30 un fiyatına bak yenisini düşün

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Elantra gibi olmuş.Ama hyundai'in iç mekanı ışık rengi olarak değişmeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Doğuşun dediği gibiyse fr bunu da saf dışı bıraktı. Fiyat performans açısından bir numara fr[emoji4]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...