İçeriğe Yönlendir

Mazda 3 Sedan Otomatik

Yaşar Demirci

Recommended Posts

Yaşar Demirci

merhaba

2011 model mazda 3 sedan otomatik beyaz renk araç almayı düşünüyorum. bilen yada kullanan arkadaşlardan artı ve eksi görüşlerinizi almak istiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
merhaba
2011 model mazda 3 sedan otomatik beyaz renk araç almayı düşünüyorum. bilen yada kullanan arkadaşlardan artı ve eksi görüşlerinizi almak istiyorum

Ustam 3 senedir sahibim aynı modele. İmpressive donanımsa alacağınız araç kesinlikle tavsiye ederim. Bakım hariç hiç başım ağrımadı.
Yorum bağlantısı
5 saat önce, Yaşar Demirci yazdı:

merhaba

Araç hangi donanım paketi? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 saat önce, Yaşar Demirci yazdı:

merhaba

Konuyu doğru bölüme taşıdım Yaşar usta.

Şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
On 19.02.2017 at 21:26, Engin Deniz yazdı:

Ustam 3 senedir sahibim aynı modele. İmpressive donanımsa alacağınız araç kesinlikle tavsiye ederim. Bakım hariç hiç başım ağrımadı.

impressive olduğunu nasıl anlarız 

On 19.02.2017 at 22:55, Sani Gerşon yazdı:

Konuyu doğru bölüme taşıdım Yaşar usta.

Şimdiden hayırlı olsun.

Tesekkurler 

On 19.02.2017 at 21:27, Murat Yılmaz yazdı:

Araç hangi donanım paketi? 

impressive  diye biliyorum 

On 19.02.2017 at 20:22, Servet Aydın yazdı:

Focustan fazla fazla donanıma sahip ayrıca

Öyle olduğu için beni cezbediyor zaten 

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
On 19.02.2017 at 17:45, Çağlar Bayur yazdı:

Focus u biliyorsan mazda da aynı. Farı değişik ama

Kaborta farklı. Alt takım komple focus. Şanzımanı hatırlamıyorum oda 4f27e mi yoksa 

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Öyle olduğu için beni cezbediyor zaten 

Sunroof ve koltuk ısıtma varsa impressive dir.(benzinli ise) dizel impressive lerde bunlar yok.
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Sunroof var.koltuk ısıtmada var.o zaman impressive.  Fiyat olarak ne kadar eder. Araç 94000 km de 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 21.02.2017 at 18:02, Yaşar Demirci yazdı:

Alt takım komple focus.

motor da focus şanzımanda ayrım yapmamıştır herhalde, far ve tampon değişik ama

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

cam suyunu tamamlarken detaylı bakamadım ama şanzıman 4f27e gibi geldi bana. fiyat konusunda kararsızım  ne eder acaba bu araba.

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Şanzıman aynı mı bilmem ama bende dizeli var -bunda da motor focus ile ayni- ama turbo hortumu olmaz demişti ustam, orjinalini aldım. Debriyaj baskı balata değişirken de ford olmadı. Geçenlerde aks kafası değişti, Ford'u aramamışlar ama Mazda 3 aks kafası bulunamamıştı sanayide. Servis ise sipariş ederiz 820 tl demişti. Şimdiye kadar Ford ile uyumlu parçaları, hava filtresi, mazot filtresi ve geri vites müşürü oldu. Yani bazen caponluğu tutabilir iyi araştırmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...